Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с фотоапарат
Автор: xepa   
Дата:   26-03-05 10:45

Имам проблем с фотоапрата си след като ми падна батерията заредих го на ново и реших да си кача снимките на компютъра обаче когато му дам да се отвоти ми изписва че диска не е форматиран и дали искам да се форматира ли не.
Въпроса ми е как да го отворя без да го форматирам и да си губя снимките,къде може да е причината ?
Фотоапарата е Gempix DM 425 Z
мерси предварително[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарат
Автор: nsirakov   
Дата:   26-03-05 10:56

Зимаш един ЧУК - голям от 3 килограма.. слагаш апарата на наковалня и удряш здраво 4 пъти отгоре.. ако не с еоправи удряш още 4тири - после хвърляш боклука и зи зимаш ХУБАВ апарат

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарат
Автор: Brummaker   
Дата:   26-03-05 11:00

ако не е с вградена памет, извади картата и през рийдър-че [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарат
Автор: plamennk   
Дата:   26-03-05 11:21

Сираков ти кат ти са строши ренгена тъй ли прайш[smilie18] [smilie18] [smilie18] ша ти трябва поне 10 кила чук

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарат
Автор: youn   
Дата:   26-03-05 11:33

Ако снимките се виждат на дисплея на апарата, проблема е в драйвера на компютъра ако е под win98 или кабела. Ако ги няма и при преглед на апарата може да опиташ с една програмка PC inspector smart recovery която възстановява донякъде файлове при проблеми с fat.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарат
Автор: gecata   
Дата:   27-03-05 13:40

А така,аз от кога пея-талантлифи фотографи- снимайте с истински апарати! На мойто хасе му се губят симките само когато забравя да ми сложа лента![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарат
Автор: Георги   
Дата:   27-03-05 13:43

геца или ако забравиш да махнеш капачката пред обектива нали

ха ха ха ха

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарат
Автор: gecata   
Дата:   27-03-05 14:23

капачка ли? аз като си го купувах,нямаше капачка!знаеш ли колко струва една капачка за Хасел?- колкото 2 дигиталки!- продължавам да нямам капачка -така че няма снимки само като забравя да ми сложа лента[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фотоапарат
Автор: flame   
Дата:   27-03-05 14:57

Апаратът ти е т.н. мултифункционалнно у-во - само куплунг за пералнята няма на него:-)) Ако си ползвал аудиото и разчиташ само на вградената памет - забрави за снимките. Ако картата ти е външна, ползвай съвета на YOUN.
Успех![shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна