Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: toncho   
Дата:   26-03-05 00:15

http://spottown.com/photoforum/discussion.php?def=1&root=26772

http://spottown.com/photoforum/discussion.php?p=2&def=1&root=26670&post=26670&view=full

Сега го открих това и видях,че някакви стоят там и и по цял ден си врат гагите тука[smilie18]
Много забавно,има някои смешни неща,но пък други ме озадачават,като примерно какво смешно има в това,че Lumberjack,когото уважавам като автор е питал как се снимат бутилки[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: fotolady   
Дата:   26-03-05 00:33

Олигофрени под път и над път, колкото повече внимание им обръщаш, толкова повече ще ти се завират под носа!

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: gorbi   
Дата:   26-03-05 00:35

Предлагам да отворите тема там, за да могат да се защитят хорицата..... Сигурен съм, ще ви отговорят......

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: toncho   
Дата:   26-03-05 00:37

Защо да отварям тема там? Трябва да губя време да се регистрирам,а не виждам много смисъл.

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: joshua   
Дата:   26-03-05 00:45

xuxuxu, pa i tam iskali egn[smilie5] iskash li da ti predlozha nyakolko ot 1885? [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: Junior   
Дата:   26-03-05 01:54

Тончо, не си бъркай в гагата на големите батковци и те няма да ти се бъркат....

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: joshua   
Дата:   26-03-05 02:10

e pa to kakto se vidya, prostotiyata e prisushta ne samo na zhenskite i golemite batkovci, mi i na tea det mahat s opashka pokrai tyah

ps

killing time [smilie24]



Публикацията е редактирана (26-03-05 02:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: stranger   
Дата:   26-03-05 02:16

Да бе, помниме го младшия лани кат беше новобранец [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: Brummaker   
Дата:   26-03-05 06:11

Тончо,

ГенаДП е преводач. Той чете тук и превежда /гледам по линка ти - там /. Това е наложително, очевидно от факта, че е необходимо.
И как не ?!
Във "фотографския" им форум, на първо място са ето тези теми /на които си понаправих труда да им прочета заглавията /

- "Бре! Във Ф-Ф.Нет - хуйчец невидели..."
- "Хо-хо-хо... "
- "Новите номинации... "

все дело на въпросния преводач.../но то какво да се чудим - нали имаше едно време един виц, че и Бай Тошо е бил такъв - превеждал е говедата от единия баир до другия...
В случая, обаче не е така - превежда се НА говедата...които , разбира се - четат ли четат...за фотографията [smilie18] /

Впрочем, този, последния цитиран от мен пост с това заглавие :" Новите номинации... " предполага и наистина фотографски теми...
Хареса ми и се смях от сърце...блазе на тези, които се занимават с ...другите хо хо хо...
а като погледне човек и датите на постингите и картинката става ясна....

Дръжъ съ конкуренцио [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: plamennk   
Дата:   26-03-05 07:30

Чесно казано Гената някой път ми лисва тук[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: Brummaker   
Дата:   26-03-05 07:41

Ми нормално, когато влизат хиляди хора е нормално и глупостите да са повече...
Ясно е, че предимно млади хора ползват и-нет, а на тая възраст си е редно да се весели човек - всички го правим, кои по-успешно, кои - не [smilie24]

Ама да си седят групичка хора и да се занимават с това, което става тук. Да се четат глупостите и да се копи/пейст ....ами най-малкото е смешно [smilie18]

Немоем ги четем там - пробвах-ни стаа, честно казано се чудя на Бони и Жоро, че въобще им отговарят...

Айде копи-пейст и на това /може и да се поизтрие последното....за повече достоверност/ [smilie18] [smilie19] [smilie18] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: plamennk   
Дата:   26-03-05 07:49

Бруме това за преводача ми хареса[smilie18] [smilie18]
Гената си е доста колоритен и когато тук обстановката се нажежи трябва да има по един такъв образ да ни поразвеселява.
че се изразява грубо спор няма, ама преди да ни напусне едва ли имаше вече някой да се впечетлява от това.

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: Brummaker   
Дата:   26-03-05 08:16

Ми и аз немам нищо против Гената, ама когато на всеки който не е в час казваш, че е добиче...
Много е добре за новодошлите, нали...пък не всички могат да са на ниво...малко толерантност няма да навреди [smilie3]

/иначе, аз помня, когато Гената ми обясняваше как 717 записвал бавно RAW и добре че Гуру-ту го светна че се бъзикам с него...ама не оревах орталъка, нали...само требе си пусна търсачката да изкопая тоя бисер...много е лесно така.../

Абе аз се чудя - махна се от тук и сега чете тук и поства там....Ми тук от 50 теми, да кажем - мое съ повече, не знам - нема ни една за "там"...тази е за сефте ...
А ский ко става при тях - аз не бях влизал от 100 години и като видях линка горе-поразгледах...основно занимание на "фотографите" - да се плюе тук ...
А мерсим викам аз за сега...гату стани нещо - тогаа [beer]



Публикацията е редактирана (26-03-05 09:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: plamennk   
Дата:   26-03-05 08:21

Ми явно е обиден нещо[smilie18] [smilie18] [smilie18] или избива някъкъв комплекс, знам ли, психолозите ще кажат. Мисля че тука си имаме такива[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Би ли ми казал някой какъв е тоя олигофрен?
Автор: Brummaker   
Дата:   26-03-05 08:23

о о дааа....весело е , не мое съ отрече...

мен ми мяза за медицинска намеса ще да е работата, щото казват на живо бил пич и съм склонен да се съглася [smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна