Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Конкурс"Движение"?!
Автор: doktora   
Дата:   24-03-05 16:42

В условието на конкурса е обявено:Да се пресъздаде движението и урбанизацията.
Цитирам по памет.Е,питам аз, има снимки,като полет на птица над вода,каква е връзката с урбанизацията.Снимката е подкрепена от един от админите!
текст [https://photo-forum.net/images/6_1111494886.jpg]
Та,ако е само движение,да снимаме охлюви и това е!

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: doktora   
Дата:   24-03-05 16:45

"Целта на конкурса е авторите да предадат в снимките си идеята за урбанизация и движение"
Това е вече точен цитат.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: boni   
Дата:   24-03-05 16:49

Това,че съм написал "Браво" е ,защото ми харесва снимката.Ти веднага пишеш под снимката,че се учудваш,че съм гласувал и дали е случайна подкрепата ми :)).Къде пише че съм гласувал?? И не може ли човек да се изкефи на нещо спонтанно,без да започнат едни разсъждения "аха ,админа е гласувал за тая снимка ,не е случайно, сигурно авторът му е 2ри братовчед или му е шарил 300 зелени..."[smilie18]
Видял съм я ,харесала ми е ,това е.Голям праз,айде сега направете от мухата стадо слонове[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: acidness   
Дата:   24-03-05 16:50

[smilie24] [smilie24] [smilie24]
забрави го това - като гледма кви снимки има там и то най - рейтингувани направо ми се плаче

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: Todd   
Дата:   24-03-05 16:57

"Целта на конкурса е авторите да предадат в снимките си идеята за урбанизация и движение"
Движение на урбанизацията или урбанизация на движението ??? Или пък движение в урбанизацията ??? [smilie19] Заеби - бая глупости написах :)[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс
Автор: dch37   
Дата:   24-03-05 17:09

mda. baia narod ne znae mai kakwo e urbanizacia :)...

ama kakwo da se prawi... #alko che snimkite ne se oceniawat ot #uri... togawa pone shteshe da ima po-malka sila ICQ-to :)

shtoto e stranno, gledash snimka kachena srawnitelno skoro i bum s 50 tochki... a drugite okolo neia sas sigurnost ne po-loshi, da#e po-dobri i po temata, sa s dosta po-malko... stranna rabota ama na...



Публикацията е редактирана (24-03-05 17:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: acidness   
Дата:   24-03-05 17:11

dch37, за съжаление си прав, аз май няма да пускам снимки в конкурсите, просто е безмислено

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: dch37   
Дата:   24-03-05 17:14

abe de da znam.. wse pak za reklama shte go polzwat horata.. belkem reshat te da si izberat neshto :)

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: acidness   
Дата:   24-03-05 17:15

за да не отварям нова тема, вижте кой води за деня в снимка по песен -

https://photo-forum.net/images/o_1111611613_6okolad.jpg

... и кажете, как тая простотия може да събере толкова точки ???/

за тия конкурси трябва жури

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: Vinsent   
Дата:   24-03-05 17:21

урбанизация (лат.urbanus'градски') Книж. Процес на съсредоточаване на стопанския и културен живот в градските центрове, речник на чуждите думи в българския език, Хермес, 2001


Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: dch37   
Дата:   24-03-05 17:28

hehhehe :).. abe weseli raboti.. a tazi snimka ot dwi#enie

https://photo-forum.net/images/x_1111676455_crop0086a1c.jpg

ne che e mnogo losha ama malko stranno....

inache sam saglasen triabwa da ima #uri i sashto taka triabwa da e napraweno ponachin po koito garantira anonimnostta na awtorite.. che da ne stane kato s ICQ-to :)


Vinsent.. evala ti :)[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: doktora   
Дата:   24-03-05 18:04

Бони,пениш се излишно.Може и да не си гласувал-ти си знаеш,ама с това"Браво" даваш рамо на нещо,което е вън от контекста.Това ми е странното!Самата снимка е яка,аз не визирам нея.
Ако кача в конкурса портрет на някой,това дали ще е точно?!Щото тоя от портрета диша,занчи се движи,нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: dch37   
Дата:   24-03-05 19:06

horata kato glasuwat glasuwat za snimka zashtoto im hareswa.. (ili zashtoto niakoi gie pomolil..) bez da se mislia mnogo dali snimkata za koiato e glasuwana naistina e dobra za kategoriata w koiato e :) prost fakt s koito ne mo#esh da se preborish.. zatowa triabwa i #uri da ima :)

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: boni   
Дата:   24-03-05 19:09

Не се пеня бе:)) Казах,че съм казал браво,защото ми е харесала без да мисля много къде е и дали е подходяща,а ти моето браво го изкарваш като конспирация едва ли не.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: ivo80   
Дата:   24-03-05 19:26

аз затова предложих, но никой не обърна внимание, снимките които не са по темата да бъдат <<изваждани>> от категория "конкурс", че да могат да се оценяват по други критерии, а и да не става много гъсто в конкурсите

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: papi   
Дата:   24-03-05 19:52

движение буквално прието е всичко което се движи...поне аз така го приемам,не сам прочел дали има някакво допълнително условие...

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: doktora   
Дата:   24-03-05 19:56

Бони,все пак конкурса общо за движение ли е или трябва да е засегната урбанизацията?Уточни,моля те!

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: behemoth   
Дата:   24-03-05 20:00

важното е да има нещо размазано на снимката [smilie18]

и това да се случва в градски центрове където е съсредоточен стопанския и културен живот на населението [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: SLR   
Дата:   24-03-05 20:01

И все пак авторите да помислят преди да качват снимки защото не всяка размазана снимка преесъздава движение.Използвайте стативи бе хора[smilie10] [smilie10] [smilie10]
Наздраве[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: boni   
Дата:   24-03-05 20:08

Какво да уточнявам ? Пише си в правилата УРБАНИЗАЦИЯ
"Конкурсът е анонимен. Целта на конкурса е авторите да предадат в снимките си идеята за урбанизация и движение"

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: doktora   
Дата:   24-03-05 20:09

Аз ли нещо не съм разбрал или не го пише в условията.
Когато качиш снимка за даден конкурс,тя отива в профила ти/сега качих и отиде там/.Това не е анонимно първо и второ сработва системата на албум Избрано-ако имаш точки и т.н...знаете!
Защо не се качват директно в конкурса и да няма ограничение за броят/или пр.10 снимки/?

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: boni   
Дата:   24-03-05 20:10

Метрореклама ще си изберат снимки за изложбата,които да отговарят на темата и които да са достатъчно качествени за печат .

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: doktora   
Дата:   24-03-05 20:10

Ааа Бони,благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: boni   
Дата:   24-03-05 20:11

За кое ми благодариш? Има го в правилата това.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс"Движение"?!
Автор: boni   
Дата:   24-03-05 20:12

кое не е анонимно? Снимката си я виждаш само ти в личния профил ако си логнат

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна