Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: regina   
Дата:   22-03-05 17:33

КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ФОТОТО НА М.ЛУИЗА?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: sannie   
Дата:   22-03-05 17:33

[smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: aquarius_v   
Дата:   22-03-05 17:46





Публикацията е редактирана (22-03-05 17:46)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: HTML   
Дата:   23-03-05 00:40

- mnogo neudoben web interface
- neudobno za parkirane
- dobro kachestvo


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: fotorcord   
Дата:   23-03-05 01:43

Abe az kato 4uq konica i se se 6tam za taq na ndk.mnogo e qko .mnogo sum dovolen[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: jumbo   
Дата:   23-03-05 08:24

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: pabadjiev   
Дата:   23-03-05 09:18

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: nanapak   
Дата:   23-03-05 10:39

Отдавна съм забравил че съществува [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: regina   
Дата:   23-03-05 10:53

Защо [smilie23] ? Аз лично съм очарована от нивото на обслужване. Е, вярно, че назначават глупави касиерки, но пък всичко друго си е супер!

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: M.Milanov   
Дата:   23-03-05 12:43

- ЕВТИНО И КАЧЕСТВЕНО
- В ЦЕНТЪРА Е
- МНО-О Е ЯКО!

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: MechoPuh   
Дата:   23-03-05 13:06

При 1500 фотаджийници в София, защо все се дъвчат ушите на фото Венчо, ми е необяснимо.
По-полезен би бил въпросът, колко от тези 1500 фотаджийници ще останат до Нова година, защото 80% от всички фотаджийници в София са на случайни търговци, а имената на добрите всички ги знаем. И там ходим...


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: _ridzhina_   
Дата:   23-03-05 13:17

А ти защо мислиш, че няма да останат до Нова Година?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: MechoPuh   
Дата:   23-03-05 14:34

Защото няма работа. Хората си гледат снимките вкъщи, там си ги копират /по-заможните/ на цвентите си принтери и т.н. Затова, повечето ателиета, главно в София, с аналогови машини, плащащи наем за помещението, персонал, данаци и пр.ще печелят по-малко от някой, който мие входове. Но най-голямата причина е, че масовият снимащ чавек със Скина или нещо по-ново, но пак лентово не само че няма пари за снимки, а и никакво желание да се снима, няма. Снима се щастливия и доволен човек, а не прегърбения от проблеми.
Преди доста години е била популярна т.нар."седмична семейна снимка". Докарвали са се хората в неделя, отивали са първо в църквата, след това са минавали през фото "Гаро", "Папакочев" или друго някое фото, фотали са се и право в Борисовата градина. Карали са лодки на езерото Ариана или са се черпили в ресторанта с кебапчета и червено вино. А на естрадата гърми градският духов оркестър.
Аз бях дете, и това си го спомням. Така беше. Хората нямаха много, но бяха щастливи. И фотографите бяха щастливи, защого те също не бяха много. Те бяха много добри фотографи, истински вълшебници...


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: _ridzhina_   
Дата:   23-03-05 17:09

Много си прав MechoPuh, но това с принтерите не е много истина... Няма го това качество, няма я трайността на снимката, каквото постигат цифровите машини. Цветовете, при направените с принтер снимки избледняват, размиват се от водни капки и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: jumbo   
Дата:   23-03-05 21:24

айде бе мечо
за да защитя коника ще кажа че съм оставал доволен от кониката на НДК хората там бяха разбрани и ми приеха рекламацията без забележки да не говорим за несрванимо по-доброто качество
във венчо копирах 3 пъти и все ми беше мъка[smilie23]
за мен в софия в момента има две ателиета
задравко деков и кониката на НДК и двете са с добро обслужване
айде в едното ме познават ама в кониката никой не ме знае.......

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: Madball   
Дата:   23-03-05 21:33

Nai gadnoto e Ven4o dadoh si da mi napravat snimka za 100 snimki na Konica-Minolta i te q osraha cqlata be6e v kosmi, a za cvetovete da ne govorim!!!VEN4O SUXXX!!![smilie9] [smilie22] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   23-03-05 22:10

_ridzhina_ , за какво лошо качество говориш?
Ако са на плювалник с лошо качество - може би, но вече има термо-сублимационни принтери на които качеството е по- добро даже от цифровите машини. И не са ужасно скъпи и консумативите им постепенно намаляват цените. Копията от тях не се измиват и гледани под лупа нямат тези досадни точки, които имат плювалниците и цифровите машини.
Аналоговите си отиват , но тези , които искат да копират от филм е много по- добре на аналогово, а не да им се сканира филма и от 2-3МП скан да се копира дигитално. Тогава се обезсмисля снимането на филм.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: m.o.p   
Дата:   24-03-05 17:47

Abe hora kvi gi govorite napravo me izumiavate!!!!!!!!
1 MechoPuh:ne znam ot kade imash podobni smehotvorni informacii(nishto lichno) che niamalo rabota moga da ti kaja che rabota ima i ti daje se zasilva strashno mnogo!!!!!!!!
2 Po vaprosa za Vencho niamam presen opit no az sam predubeden spriamo Konica a i tam mi izvadiha edni mnogo kosmati snimki taka che.....
3 Gospodin:abe chovek ti chuvash li se oshte malko shte se opitash da obedish choveka che za 0,20 stotinki moje da si napravi snimka vkashti i to sas daje po dobro kachestvo ot Minilab:))))Izviniavai no tezata ti meko kazano me razsmiva(i kam teb nishto lichno)



Публикацията е редактирана (24-03-05 17:52)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   24-03-05 22:19

М.О.П. Ти нещо като дедо Господ ли се явяваш? Аз работя в минилаб вече 13 години и ти казвам истината. Мисля, че се обаждаш неподготвен. Вземи си една лупа и погледни снимки от цифрова машина и ще разбереш за какво иде реч. А сега за консуматива- една снимка 9/13 направена на термосублимационен принтер струва около 0.40лв. Там някъде излиза и една направена върху фотохартия за мастиленоструен принтер. Има разлика в цените, но тя постепенно ще намалява, а и принтера ти е винаги под ръка и няма да губиш време да се разхождаш до ателието, да чакаш 1 или 24 часа за да видиш снимка от минилаб за 0.20 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: MechoPuh   
Дата:   26-03-05 12:07

Абсолютно заставам зад мнението на GOSPODIN.Аз също не искам да вярвам, че живота на фотата и минилабовете е предрешен[smilie23] ,защото и аз съм се набутал достатъчно с ателиета, студия и т.н.Но според статистиката на в."Капитал" фотобизнеса в този му днешен вид е със затихващи функции и е на 4-то място от други 10 вида. Това е положението, момчета...


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: Brummaker   
Дата:   26-03-05 12:15

дай да видим този капитал ....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: MechoPuh   
Дата:   26-03-05 12:19

Не си измислям. Ще проверя в понеделник в офиса, но мисля, че е от преди една седмица.


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ВЕНЧО...?
Автор: Brummaker   
Дата:   26-03-05 12:21

не бе - вярвам ти !

просто ми стана интересно да го видя [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна