Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 KRAJBA
Автор: graver   
Дата:   22-03-05 17:26

otkradnata snimka trqbvashe da e zaglavieto!!
http://www.elmaz.com/date/indexn?ses=0&a=bpn&sid=365124
maxam si snimkite !!
ne sa nishto koi znae kakvo ama sa si moi!!
znam 4e nqma na4in tova da se predotvrati , no ne me kefi taka da stava:((

Отговори на това съобщение
 Re: KRAJBA
Автор: gorbi   
Дата:   22-03-05 17:27

не работи линк-а....

Отговори на това съобщение
 Re: KRAJBA
Автор: sannie   
Дата:   22-03-05 17:27

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: KRAJBA
Автор: graver   
Дата:   22-03-05 17:37

ami trqbva da se logneh za da proraboti, no nqma zna4enie.....:(

Отговори на това съобщение
 Re: KRAJBA
Автор: kadieva_r   
Дата:   22-03-05 18:41

Е, девойката разчита на такива снимки, за да и върже някой:) Съжали момичето, не се знае дали иначе би имала друг шанс за среща:) Аз имах същия проблем, но с моя снимка. Имам предвид, че си бях аз на нея, и една колежка решила, въпреки отбелязаните си 40 и кусур години, че някой ще върже. Вярно, връзваха, но... Пък и да си махнеш нещата - вече е доста късно:) Честито:)

Отговори на това съобщение
 Re: KRAJBA
Автор: SLR   
Дата:   22-03-05 18:57

Eми така е в мрежата,тука си е публично пространство и ние сме едно онлайн общество.
То е все едно да си оставиш снимките на площад Славейков и след 1 седмица да кажеш че някой ги е взел.
Ъплоудвайки си снимките в Нет-а би трябвало да имаш едно наум и по важното е все пак да не ги използват с комерсиална цел[smilie2]
Иначе имам една приятелка където в офиса и половината десктопове са със снимки от форума(е,наи вече на разни котки де)но едва ли някои нещо може да направи по въпроса,пък и не смятам че трябва.
Наздраве[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: KRAJBA
Автор: graver   
Дата:   23-03-05 08:58

(kadieva_r), (SLR ) saglasen sam s vas .....nepriqtno mi e zaradi modelite mi...ina4e kotenca, priroda i drugi takiva ...za tqx ne mi puka...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна