Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За гласуването в конкурсите?
Автор: dexter_d   
Дата:   22-03-05 10:42

Ще могат да гласуват всички автори, които до датата на пускане на конкурса имат качени поне две снимки и са влизали повече от 5 пъти на сайта.

Или аз не съм у ред и немога да прочета правилно правилата или има проблем, защото не мога да гласувам за "движение". Имам качени 14 снимки и съм влизал много повече от 500 пъти. Само да не ми каже някой, че понеже съм любител нямам думата, защото вече ще се разсърдя :Р


Отговори на това съобщение
 Re: За гласуването в конкурсите?
Автор: Avi   
Дата:   22-03-05 10:52

хуу де мамамустара - има надолу поне 5 теми с тоя проблем и отговори що се получава - толкоз ли е трудно преди да влезе човек да прочете дали някой друг няма тоз проблем??? или се ние сме единствени и неповторими...?

Отговори на това съобщение
 Re: За гласуването в конкурсите?
Автор: dexter_d   
Дата:   22-03-05 11:35

Хубаво, де! Трябва ли да псуваш? Не намирам отговор на този въпрос. И понеже не се смятам за неповторим първо прочетох правилата, след това прегледах темите и като установих, че правилата са по-различни за мен, реших че съм единствен и неповторим :Р


Отговори на това съобщение
 Re: За гласуването в конкурсите?
Автор: vizioner   
Дата:   22-03-05 11:55

не си единствен! и на ме не ми е ясно! чудно ми е ако се спазват споменатите условия как първият автор качил снимка е започнал да получава точки!

Отговори на това съобщение
 Re: За гласуването в конкурсите?
Автор: boni   
Дата:   22-03-05 12:01

Както казах,сега го оправяме това.
А е започнал да получава точки,защото в момента могат да гласуват всички ,които са можели да гласуват за по-старите конкурси.Сега ще бъдат добавени и новите автори.Извиняваме се за грешката.

Отговори на това съобщение
 Re: За гласуването в конкурсите?
Автор: vizioner   
Дата:   22-03-05 12:17

благодаря![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За гласуването в конкурсите?
Автор: boni   
Дата:   22-03-05 17:34

Opraveno e veche,probvaite sega.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна