Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Daite mi savet za HP 945
Автор: joe   
Дата:   20-03-05 18:44

Hora,sledva6tata sedmica 6te si kupuvam aparat...sprql sam se na HP 945,zatova bih iskal kato na4inae6t da poiskam mnenie vav foruma za tozi model! Shte se radvam,ako polu4a takiva i da mi kajete v tozi klas aparati kakvo mqsto zaema toi!![smilie3] Blagodarq predvaritelno [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: solo5   
Дата:   20-03-05 18:53

аз много го бях харесал навремето, ама беше над 1000 лева. Сега е на много добра цена

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: joe   
Дата:   20-03-05 18:55

da,sega moje da se nameri za okolo 600lv.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: joe   
Дата:   20-03-05 19:03

Samo tolkova li za HP 945[smilie8] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: solo5   
Дата:   20-03-05 19:33

виж в търсачката има теми за този апарата
виж в dpreview
и последно доц. Абаджиев снима с такъв [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: snake79   
Дата:   20-03-05 20:35

А неееееееее.
Последния път бях на Банско с един приятел.
Той ми се хвалеше,че си е купил ХП945.

И аз си бях взел Панасоника ФЗ10(със външна светкавица Уномат).
Та коментара на Жоро след като поснима с Панасоника беше нещо такова: мале вече няма изобщо да казвам, че имам апарат.
Та прибра си го в калъфа и до края снимахме само с моя :-)
Мисля, че сам може да си направиш изводите.

Само факта, че няма гнездо за външна светкавица е доста красноречив.



Публикацията е редактирана (20-03-05 20:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: de5   
Дата:   20-03-05 20:52

аз също исках съвет за ХП писаха ми фотосмърт, всички се оплакват а в америка не го броят за нищо,в тази марка фотоапарати нещо не е както трябва Имат добри осцилоскопи за тях мога да гарантирам

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: pabadjiev   
Дата:   20-03-05 21:03

Аз снимах дълго с този апарат и съм правил увеличения до 70х100 см за вътрешто архитектурно оформление на сградата на Сименс, както и илюстрациите на няколко календара с формат до 50х70 см.
Плюсовете: отличен баланс на бяло, богато на полутонове изображение,качествен обектив до 300 мм, диоптриина поправка на визьора-дисплей, сигурен автофокус, 5 Мпиксела.
Минусите: бавен запис, няма роу формат, няма синхроконтакт, висок шум при 400 исо.
За цената си е с отлични качества.

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: GOSPODIN   
Дата:   20-03-05 22:09

От опита си във фотоателие мога да кажа , че "фотосмъртта" като любителски апаратчета 2-3.2 МП са направо трагични в сравнение със подобните Сонита, Канончета, Олимпуси и даже Самсунзи..За 945 нямам преки впечатления.

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: cic   
Дата:   21-03-05 10:08

Зарежи го sneik. Имам 2ма колеги с HP и си прави супер читави снимки. (не искам да отварям дискусия коя марка е по-добра. Панасоника е добър - nsirakov снима с такъв, но цената му е двойна. HP можеш да земеш за Цена: 478.55 лв.
Цена с ДДС: 574.26 лв от CNSYS например - може някъде и по ефтино да го има.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: lebiu   
Дата:   21-03-05 10:40

[smilie24] pabadjiev

към плюсовете бих добавил, че апарата е доста удобен за снимане, като ергономия и навигация с менютата. Както и т.нар. 'цифрова светкавица', която балансира при силни контрасти, когато не искате да ползвате вградената тава.

Основен МИНУС:
към комплекта няма АС адаптор,
батериите свършват доста бързо.

Като съотношение цена/качество (при 480лв) си е направо без пари...
Но разбира се зависи и за какво ще се ползва :)

Успех!



Публикацията е редактирана (21-03-05 10:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: pabadjiev   
Дата:   21-03-05 14:46

С никел-метал хидридни батерии 1600 мАчаса прави с разглеждане, триене и около 15% светкавица около 150 снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: lebiu   
Дата:   21-03-05 15:20

да... при нас даже са с 2100мАч...
и понеже камерата е служебна, колегите ми снимат разни офисно/служебни мероприятия с нея, и перкат 150 кадъра за 2 часа...

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: RossN   
Дата:   21-03-05 16:59

aз съм с него, ако те интересува нещо конкретно, изписал съм доста тук, а и мога да ти кажа, ако те интересува нещо конкретно...

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: kirilApostolov   
Дата:   21-03-05 17:06

HP могат да правят само принтери.
Заложи на изпитаните марки.

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: blackwhite   
Дата:   21-03-05 19:56

Moga da pokaja sait s nad 1000 snimki praveni s HP 945, pi6i mi na mail-a ako iska6 da ti dam adresa. Za tazi cena e prosto super, Zavisi kakvo iska6 da pravi6 s nego. Problema e 4e ne e 4itav ili pone az ne sum imal kusmet. Purviqt iskara 3 meseca predi da mu izgorqt pikseli. Posle go asmenih, no i vtoriqt izkara to4no tolkova. Sre6tu slunceto ne sa praveni snimki, ako nqkoi 6te zadava tozi vupros.
Bqh napulno dovolen ot ka4estvoto na snimkite za tazi cena, no se razo4arovah ot markata kato ka4estvo. Estestveno ne izklu4vam i variant-a za vkarana v BG defektna partida.

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: joe   
Дата:   21-03-05 21:10

Blagodarq ti RossN [smilie24] [beer],a i blagodarq na vsi4ki,koito izkazaha mnenie po vaprosa,kakvoto i da e to!
Istinata e,4e razpolagam s takiva pari i zasega sam se sprql na HP 945[smile],a ina4e sam na4inae6t,koito moje bi 6te u4i fotografia naesen v NBU[smilie8]
Ta za na4inae6ti kak e ?
Dano da ulu4a partidata[beer], a za bateriite -6te gi smenq,to e qsno[smile] Ako imate po-dobri predlojeniq za tezi pari molq vi pi6ete mi
Thank you pi4ove[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: pelti   
Дата:   12-04-05 11:57

Виж[/http://www.pbase.com/tony23/image/41862167 ] и ако те устройва да получаваш подобни дефекти /това е и с третия ми апарат, който отново ще рекламирам / си го купи и използвай със здраве.
Pelti.

Отговори на това съобщение
 Re: Daite mi savet za HP 945
Автор: RossN   
Дата:   12-04-05 12:00

...писах в другата ти тема вече...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна