Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Технологично предложение
Автор: Focus   
Дата:   19-03-05 15:33

Предлагам на админа рейтингите от група А и В да се появяват под всяка снимка като две числа съответно, а подреждането да става по дата, по рейтинг А и по рейтинг В и т. н.
Струва ми се, че така ще е по-ясно за потребителите, а и технологическата реализация ще е по-универсална.

Отговори на това съобщение
 Re: Технологично предложение
Автор: boni   
Дата:   19-03-05 15:35

То и в момента е по дата,по рейтинг А или по рейтинг Б....

Отговори на това съобщение
 Re: Технологично предложение
Автор: Focus   
Дата:   19-03-05 15:40

Да, но в един и същи момент е трудно да се видят двете оценки за една и съща снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: Технологично предложение
Автор: Focus   
Дата:   19-03-05 15:43

Става дума, като се остави настрани критерият за сортиране, към всяка снимка като допълнителна информация да е прикрепена и оценката В.

Отговори на това съобщение
 Re: Технологично предложение
Автор: boni   
Дата:   19-03-05 15:46

Да,възможно е и това да се направи.

Отговори на това съобщение
 Re: Технологично предложение
Автор: plamennk   
Дата:   19-03-05 16:34

БОНИ ДОКОЛКОТО РАЗБИРАМ ФОКУСА ИМА ПРЕДВИД СОРТИРАНЕТО В ПРОФИЛА НА ЮЗЪРА ДА МОЖЕ ДА СТАВА ПО ДАТА, ПО РЕЙТИНГ А или ПО РЕЙТИНГ Б

Отговори на това съобщение
 Re: Технологично предложение
Автор: Георги   
Дата:   19-03-05 16:37

според мен изобщо в рейтинг В не трябва да се виждат цифри, нито под снимката нито на тъмбчета в рейтинг сортирането.

говорим за харесвани снимки, като втори вариант освен другия, защо да се виждат точки тогава? нека сайта да си ги реди по точки ама да не показва точките.

!

Отговори на това съобщение
 Re: Технологично предложение
Автор: kukulet   
Дата:   19-03-05 22:16

Не съм съгасен с Георги. Рейтингът В трябва да се вижда навсякъде като алтернативен показател!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна