Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Kakwo da ne snimame?
Автор: glorious   
Дата:   18-03-05 11:42

kakwo da ne snimam, za da ne precakam aparata.beh 4el 4e nqkoi snimal nekakwi lazerni ly4i i posle 5/6 to4ki ot ekrana mu izgorq li?kak e rabotata sys slynceto?kakwo drugo da ne se snima?

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: acidness   
Дата:   18-03-05 11:45

ами не снимай полицаи, не само обектива, ами целия апарат ше ти отиде

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: kaschiyski   
Дата:   18-03-05 12:01

не е много хубаво и радиоактивни неща да снимаш. Може да се прецака и матрицата и електрониката.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: Avi   
Дата:   18-03-05 12:01

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: nrk   
Дата:   18-03-05 12:09

Бе то ако снимаш радиоактивни неща матрицата и електрониката са ти последна грижа...

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: sP   
Дата:   18-03-05 12:18

не снимай под вода [smilie18] и в алкохолизирано състояние [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: lumix   
Дата:   18-03-05 12:34

..не снимай мутри, рекетьори, наркодилари ...опасно е за механиката на апарата, а и за твоята физика ....:-))))!


Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: rolla   
Дата:   18-03-05 13:51

не снимай с поставена капачка на обектива.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: jerry   
Дата:   18-03-05 13:55

с едно изречение: снимай само това, което е за снимка[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: glorious   
Дата:   18-03-05 19:44

mnou neseriozno wzehte neshtata.ama moje i wyprosa mi da e bil neumesten,i da sym wdignal panika za nishto.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: kadieva_r   
Дата:   18-03-05 19:50

Ако въпроса е само в апарата, то направо си си без проблем. Питай скисльовците какво да не снимаш, а и още по-важно да не публикуваш (точно в този ден), за да не ти "изгори" настроението[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: tchani   
Дата:   18-03-05 21:45

Имам приятел тук от форума, който на времето слу4айно бе хванал в кадър гола женска гръд (на плажа) и ми разказа колко трудно някакви мутри се опитвали да открият филма за да го осветят (като по филмите).
Та замалко да си загуби дигиталката, 'щото филм не могли да открият;)))
Та не го прави и това[smilie7] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: Мурджо   
Дата:   18-03-05 22:13

Glorious, ти неразбра ли? Продай си фотощрака за да нямаш проблеми![smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: svetal   
Дата:   18-03-05 22:50

tchani от това може да стане страхотен виц

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: kaschiyski   
Дата:   18-03-05 23:39

toi vaprosa si e umesten ama za nego nqma seriozni otgovori. Ti go snimai a ako stane neshto zanchi ne e trqbvalo da go snimash. Lazerite moje da ti ovredqt aparata, a ako e DSLR ne samo nego a i ochite ti. Az sas 300d sam snimal slunce po obed direktno i moje bi mu nqma nishto a i ne bi trqbvalo da mu ima nishto. Drugoto vajno za aparata e rabotnata temperatura, v knijkata piseh kolko e i obiknovenno e 0-40C. Tuk sigurno nqkoi shte se pohvali che e snimal pri -20 ama ne e hubavo. Elektronikata vutre ima aboten obhvat -25 do 75 gradusa, pri preminavaneto mu nastupva mehanichno razrushavane, ne che i ti nqma da se razrushish ako izlezesh ot tozi temperaturen diapazon. Vsichko koeto moje da te schupi moje da schupi i aparata.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: ivo80   
Дата:   19-03-05 13:08

kashiyski рече:
"Az sas 300d sam snimal slunce po obed direktno i moje bi mu nqma nishto a i ne bi trqbvalo da mu ima nishto"

на кое МОЖЕ БИ му няма нищо, на апарата или на слънцето?

Отговори на това съобщение
 Re: Kakwo da ne snimame?
Автор: glorious   
Дата:   19-03-05 13:38

hhaaha,ami fotoaparata mi e dsrl-like, kakwoto i da zna4i tazi abriwiatura,zna4i da ne se pritesnqwam da snimam slynce?shte gledam da ne e silno,slynceto.:))

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна