Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Преходник ЕОС М42 /
Автор: lava   
Дата:   12-03-05 23:31

http://www.outbackphoto.com/the_bag/paul_adapter_note/essay.html


Има ли такъв автофокус контакт на всички ЕОС тела? Не го виждам на 300 / 300Д ??[smilie11]



Публикацията е редактирана (12-03-05 23:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Преходник ЕОС М42 /
Автор: thor   
Дата:   13-03-05 00:11

не ми се отваря да го гледам - фотоапатара сега ,но имам 4 вида преходници от които нито един правен от Canon и всичките си имат това застопоряващо болтче ,както и до сега не съм имал проблем ,нито с механични ,нито с аутофокусни обективи ,значи ще трябва да внимаваш като купуваш преходник ,да е направен както трябва ,особенно ако е правен от някой занаятчия ,ако е от фирма известна като такава която прави преходници ,аз мисля че няма от какво да се притесняваш ,освен ако техния преходник е дефектен ,но това може да се случи и с обектив правен и от Canon ..[smilie6]



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Преходник ЕОС М42 /
Автор: V_D   
Дата:   13-03-05 00:23

az imam takav prexodnik no AF e racen made BG[smilie18]
NO VAR6E IDELNA RABOTA ZA MEN SPECIALNO
Ta ako iska6 edin takav samo kaji[smilie24]



Публикацията е редактирана (13-03-05 00:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Преходник ЕОС М42 /
Автор: slavei   
Дата:   13-03-05 15:33

При по-старите модели го има този палец . Ако адаптора го натисне апаратът блокира. Затова се подрязва единия зъб на адаптора. При новите го няма и може да се върти адаптора цял оборот без да има проблеми.


Отговори на това съобщение
 Re: Преходник ЕОС М42 /
Автор: tchani   
Дата:   13-03-05 22:20

Такъв преходник си купих след няколко теми на Thor във форума. Купих го от фотото на г-н Деков и не съжалявам. Имам много любими снимки направени с него и един Carl Zeiss Flektogon.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Преходник ЕОС М42 /
Автор: lava   
Дата:   17-03-05 00:43

занаех си аз, че за стари тела иде реч [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна