Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: blackwhite   
Дата:   14-03-05 14:10

Здравейте колеги,
имам едно предложение към всички които имат хубави снимки представящи красотата на България, българското и въобще всички забележителности в БГ.
Става въпрос за портала BULGARIA TOUR (http://www.bulgariatour.org).
Нашата идея е да изградим един голям портал за България базиран изключително много на фотографията. Идеята е да представим страната по най-добрия начин.
Досега снимахме предимно ние, но от скоро решихме да предоставим възможност на всички, които имат добри снимки и искат да ги покажат.
Едно от нещата, което ни подтикна, да се обърна към Вас е покачилите се запитвания за закупуване на снимки от нашия сайт от различни агенции и списания.
Сега още работим по регламента, но всички, които се интересуват могат да ни пишат. Това, което е сигурно, е че всички хубави снимки ще бъдат публикувани при нас със съответната връзка към самия автор.
Идеята е нашият сайт да даде едно рамо на всички, които снимат в тази насока. За сега сайта е само на български и английски, но с възможност за увеличаване на езиковите версии.
Можете да зададете въпросите си на e-mail: info@bulgariatour.org или тук, в тази тема.
Благодаря Ви предварително!
С уважение:
Петър Петров

http://www.bulgariatour.org - Награда на публиката за най-добър сайт в категория "Пътувания и туризъм" в конкурса "БГ сайт 2004".

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: jumbo   
Дата:   14-03-05 14:12

ех тези послеписи....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: Георги   
Дата:   14-03-05 14:15

добра идея

само реализацията ми се струва леко тип "обогатяване на снимковата база на туристически сайт, който се занимава повече с екскурзии, отколкото с продажба на фотография".

не съм го гледал основно и е възможно първия поглед да ме е подвел (макар че така изглежда на пръв поглед а първият поглед е доста важен), ако е така извинете :-)))

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: blackwhite   
Дата:   14-03-05 14:22

Все още не продаваме екскурзии, въпреки че има идея и това да стане. Идеята е по друга. Ако разгледате добре сайта, ще се обедите. Относно попълването на снимки имате право. Аз съм го написал. Нали идеята ни е да представим България. Ние се занимаваме главно с изработка на сайтове (www.dreammedia.org). Това ни е нещо и като представителен проект. Има много начини да се печелят пари.

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: Стефан   
Дата:   14-03-05 15:22

Това е интересно предложение, ще ви разгледам сайта по-късно.
От беглия поглед който хвърлих и аз си мисля, че е добре да обособите тази снимкова база данни, ако мога така да я нарека, по ясно.
Иначе имам доста снимки по темата, подходящи за проекта.

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: vanikolova   
Дата:   14-03-05 18:19

Снимки на какъв адрес се изпращат? Какви са изискванията за размер и големина?

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: MITAKA   
Дата:   14-03-05 18:31

Погледнах ви сайта и разбрах ,че даже и да искам снимки не мога да дам ,та вие Русе го нямате за град!

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: blackwhite   
Дата:   14-03-05 18:54

Ако имахме снимки от всички места, нямаше да пишем тук. Ние нямаме и от Пловдив в момента. До Русе ще пътуваме чак през май. Идеята е да съберат добри снимки без да се краде от други места. Фотографите, които се включат ще си направят реклама съответно, защото под снимката ще излиза тяхното име и сайт.

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: blackwhite   
Дата:   14-03-05 18:56

Размер 475 пиксела по дългата страна. E-mail: info@bulgariatour.org

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: ceco   
Дата:   15-03-05 18:38

Г-н Петров (blackwhite), едно говорите, друго вършите:

Птичата дупка
и оригиналът: http://www.4coolpics.com/show.php?gal=29&id=1918

Духлата 1
и оригиналът: http://www.4coolpics.com/show.php?gal=29&id=1988

Духлата 2
и оригиналът: http://www.4coolpics.com/show.php?gal=29&id=1989

Змейова дупка
и оригиналът: http://www.4coolpics.com/show.php?gal=29&id=2048

Да виждате някъде "връзка към самия автор", или "под снимката да излиза тяхното име и сайт"?

Не може без елементарна коректност и зачитане волята на авторите ... на това му се казва "с чужда пита помен да правиш"! [smilie23]



Публикацията е редактирана (15-03-05 18:39)

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: blackwhite   
Дата:   15-03-05 19:16

Здравейте Цецо,
решението, което взехме за публикуване на чужди снимки, налага някои преработки по системата, които течат в момента и до края на седмицата ще са реализирани. Понеже Вие ни дадохте разрешение срещу съответните условия, затова сме публикували снимките.
Другата седмица ще има линк към Вас. Искам да Ви помоля да ми изпратите ако имате конкретен линк на който държите. Извинявам се, че се бавим, но изисква време.

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: avela   
Дата:   15-03-05 19:32

лек за болежката ви г-не, е да публикувате снимки след като сте си оправили неуредиците.
---
може би бях груба- надявам се нещата да са ок при вас.
"парен каша духа" води освен всичко и до нелюбезност.
съжелявам.



Публикацията е редактирана (15-03-05 20:02)

Отговори на това съобщение
 Re: BULGARIA TOUR - възможност за продажба на снимки
Автор: blackwhite   
Дата:   15-03-05 19:43

Щом трябва, ще се извиня и за граматиката. Аз имам само средно образование. По литература, признавам, че не бях добър. Относно стила, не се опитвам, просто това е което мога.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна