Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 wypros za mitnicata:)
Автор: batficho   
Дата:   14-03-05 20:28

[smilie24] skoro ste vnasiam digitalen aparat EOS350 taaaa wyprosa mi e 4yval li e niakoi da se konfiskuwa aparata ako ne e deklariran ili ako te proveriat si plastas mitoto ......znam 4e vuprosa e typ ama ....strah loze pazi ta ste byda mnogo blagodaren za powe4e info po vyprosa

Отговори на това съобщение
 Re: wypros za mitnicata:)
Автор: svetal   
Дата:   14-03-05 21:21

значи ако апарата ти е неразопакован ,и те хванат или ще ти го конфискуват или ще платиш глоба която може да е100% от митните сборове(в твоя случаи мито няма)но ти стига и ддс то

Отговори на това съобщение
 Re: wypros za mitnicata:)
Автор: Grandpa   
Дата:   14-03-05 21:30

ОТ,
ама ебати тъпотията...купил си си един апарат не правиш внос на едро да му...

Отговори на това съобщение
 Re: wypros za mitnicata:)
Автор: explorer   
Дата:   14-03-05 21:34

Разопаковай си го и си го носи в ръчния багаж, и най-важното е да не ти пука. В никакъв случай не носи оригиналната опаковка. Ако те питат защо не си го декларирал - ами не си знаел. Никъде по света никой не те кара да си декларираш фотоапарат, поне на мен никъде не ми се е случвало. То ако е така, да вземем да си декларираме и часовниците, слънчевите очила, а защо не и чорапите? Приготви си 50-тина долара за всеки случай - ако митничаря все пак се заяде, сложи $20 в паспорта (максимум още $20 ако продължава да се прави на интересен).
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна