Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: gatekeeper   
Дата:   13-03-05 19:30

Mislia kam kraia na meseca da zimam neshto i napravo ne moga da resha kakvo moga da dam max 1000lv. i iskam da znam che sam gi poharchil dobre. S4upih se da 4eta kakvi li ne forumi statii za obektivi i kakvo li oshte ne no uvi nai cennoto praktikata ia niamam. Sprial sam se na bitkata Kodak vs. Canon. Easyshare DX6490 vs. S1IS. Molia da mi pomognete s reshenieto do 21 triabva da sam reshil. Ako ima predlojenia za drugi modeli s radost gi priemam



Публикацията е редактирана (13-03-05 19:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: nsirakov   
Дата:   13-03-05 19:46

олеееелелееее купи, който искаш от тях... и в 2та случая пари на вятъра....

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: koceto   
Дата:   13-03-05 19:46

за кодака нищо несъм чул. но за канона...от форумци знам , че е по-добре панасоник з10 или з20.

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: koceto   
Дата:   13-03-05 19:49

нсираков е със з10 мисля...има готини снимки.
виж профила му!

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: Darksorrow   
Дата:   13-03-05 19:59

За тези пари си вземи Лумикс ФЗ 10, ще ти останат при това, или Лумикс ФЗ 20 (ще трябва да додадеш малко, но мисля, че има смисъл).
Вариант е и Fuji S5500, може и за него да се замислиш...

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: scrap   
Дата:   13-03-05 20:00

преди около половин година и аз дадох около 1000 лв за сапунерка..и сега съжелявам..издръж още малко,събери повечко парички и купувай ДСЛР

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: Actuel   
Дата:   13-03-05 20:02

Какво искаш да снимаш основно?Трябва да подбереш апарата според предназначението.

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: masteral   
Дата:   13-03-05 20:19

Панасоник з10 Последните 2 страници от профила ми са снимани с такъв - на мен ми харесва!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: Stoevmobile   
Дата:   13-03-05 22:17

Горд собственик на Canon S1 IS те съветва да си вземеш Панасоник или да досъбирваш за ДСЛР.
А за Kodak - хубави филми правят, ама сапунерките им не се радват на голямо одобрение.
Не че съжалявам за S1 IS - струва си да опита човек, не е лош фотощрак.
Ама онези гадове от Панасоник пуснаха съпоставимия модел месец след покупката ми.....
S1 IS си ми върши работа и сега..., почти година вече..
Все пак - не го вземай [smilie5]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: ivo80   
Дата:   13-03-05 22:57

За Кодака не знам, пробвал съм S1 и не ми хареса.

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: Stoevmobile   
Дата:   13-03-05 23:14

ivo80,
от проби глава не боли, ама като информация само за мене си, искам да те попитам - с какво го сравняваш S1, че не ти хареса?????
А съм снимал с Панасоник ФЗ10 , пък и имам такъв , та сравнявам... [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: IvoYoo   
Дата:   13-03-05 23:14

аз пък щраках няколко пъти с панасоника на един познат и много ме изкефи. Особено това огромно варио...

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: gatekeeper   
Дата:   14-03-05 12:58

Mersi na vsi4ki za izkazanite mnenia - znam si az che kat nema praktika ne biva da se doveriavam samo na review-ta. Dobree sega shte porazgledam panasonicite da vidim za kakvo ide re4.
Na vaprosa na Actuel - az sam super novobranec oshte niamam neshto opredeleno - prosto iskam vinagi da mi e podraka pak kato go zema shte pokaja kakvo shtrakam [smile]


Mersi oshte vednaj na vsi4ki ako se prisetite za niakoi model oshte pishete mi vsi4ki preporaki sa dobre doshli



Публикацията е редактирана (14-03-05 12:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: koceto   
Дата:   14-03-05 13:43

gatekeeper пиши на кирилица, ако нямаш ползвай вградената. така за вбъдеще ще получаваш по-голямо внимание на постингите ти!

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: MYSTIC   
Дата:   14-03-05 14:25

Разгледай ми профила, имам снимки със Kodak DX 6490, сега снимам със DX 7590, много съм доволен ![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: gatekeeper   
Дата:   14-03-05 16:42

Благодаря на коцето за кирилицата просто съм отвикнал. Имам едно питане към Мистик - колко си ги пипал във Photoshop интересува ме избива ли някъде цвят има ли шумове ей такива неща. А между другото разглеждах Панасоника направо е супер не съм очаквал чесно да си кажа такива неща от тях мисля да си взема ФЗ20 може и на няколко вноски но като ще е гарга да е рошава [smile]
Искам да попитам да ми препоръчате от къде да си го взема. Предварително благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Molia za vasheto mnenie koi da bade
Автор: dch37   
Дата:   14-03-05 17:45

a prawil no si se nasochil kam FZ20...... inache i az kato stoev bicha sas S1 IS.. hubawo aparatche ima si mnogo pliusowe, no si ima i minosite... tuk horata mnogo go pliuiat bez realni argumenti.... no inache niama spor che fz20 e po-dobar ot nego... za FZ3 ne sam siguren zashtoto imah takaw i shumeshe kato marica.. samo deto ne beshe okarwawen :) lichno az predpochetoh S1 IS pred FZ3.. :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна