Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 сканиране на негативи
Автор: stenly   
Дата:   11-03-05 21:58

Даите акъл-имам филм скенер и много добре си сканирам диапозитиви и черно-бели филми ама негативите не се получват добре как да получа адекватни резултати . Подозирам че с фотошопа мога да обърна добре цветовете ама не знам как

Отговори на това съобщение
 Re: сканиране на негативи
Автор: plamennk   
Дата:   11-03-05 22:01

когато сканиташ задай на софта на скенера че сканираш негатив а не позитив той автоматично ще го обърне (няма начин да няма такава опция)

Отговори на това съобщение
 Re: сканиране на негативи
Автор: gatekeeper   
Дата:   13-03-05 19:10

za sajalenie s Photoshop ne moi stana nito s kav i da e software za redakcia. Dosta gadni4ko e az sam probval i rezultata beshe placheven. kakto kaza plamennk ot software-a na skenera trebe da ima opcia. A posle veche kato ti bega nasam natam cveta s Photoshop-a si go po4istvash i opraviash.

Отговори на това съобщение
 Re: сканиране на негативи
Автор: keiz   
Дата:   14-03-05 17:31

MI glei sega!
Te vsi4ki marki negativi si imat razli4na maska. Na softwareto na skenera triaa da ima6 opzia da skanira6 negativ i ottam da my kazva6 kakuv e - marka i ISO.
s PShop niama da stane. To moje da se polu4i ne6to ama niama da e "evropeiskoto kino" :))
ako niama6 opzia na softa triaa da si potursi6 niakav plugin ili smeni softa s drug koito ima.

yspeh

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна