Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: zoomaniak   
Дата:   09-03-05 23:55

Но ефтино и качествено. Ако ми дадете точни координати и цени за А4 или А3 ще съм ви много благодарен. Аз съм от Перник така че ми е близо да ходя до София.

И относно рамкирането - некви координати или оферти.....

Поздрави на всички творци.......

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: borissov   
Дата:   10-03-05 00:03

Вие в Перник основно училище имате ли си, творецо еФтин?

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: zoomaniak   
Дата:   10-03-05 00:09

Грешка де! Благодаря все пак за мнението!

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: nanapak   
Дата:   10-03-05 11:23

Ми то ний в София сме си любители-занаятчии, та за разпечатване на Творби нищо не знаем, нито за рамкиране - ний така само със снимчици де... [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: nsirakov   
Дата:   10-03-05 11:43

зоо - ела в Пловдив :) ще те заведа

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: zinoviev   
Дата:   10-03-05 11:52

Priqteliu ni6to 4e tova e stolica tq pak e pylna s prostaci ili kompleksari koito tyrsqt izqva v NETa.ako byde6 malko po to4en 6te ti otgovorq na vyprosa[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: zoomaniak   
Дата:   10-03-05 19:22

зиновиев-)

По-точен. Трябва ми точен адрес на студио; рекламна агенция; фотостудио; печатница и т н.. място просто където да знам, че могат с добро качество в зависимост от хартията и размера желан от мен. Да разпечатат избрани творби; творба от моите. Отнасям файла - те разпечатват - аз си плащам.

После идва момента на рамкирането. В Перник мога да поръчам да ми го направят от стъкло - знаеш: две стъкла - творбата между тях и едни специални закачалчици и една връв. В доста галерии така съм виждал.

Искам да си ги сложа в стаята. Имам възможност и в едно готино заведение да ги дам да седят. НОО разпечатването не знам точно къде става на сносни цени. Тука доста хора знам, че знаят. Но не казват.

Ники в Пловдив казва, че на лазерен принтер е 1лв формат А4 или А3 беше не помня. Предполагам, че и в София - лазерното цветно разпечатване не струва майка си и баща си.

Дай ми некви координати + тел и некви ориентировъчни цени. Ако може и до кое по-известно здание се намира. За да не се лутам по цяла София - докато го намеря...

Предварително ти благодаря -)) джаф....[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: lumix   
Дата:   10-03-05 19:33

...ул. "Шипка" 12 ...студио на Кодак...30х20см 4лв. Качесво - много много добро ...!...намира се на около 100м от Университета! ...Рамки в мосьо Бриколаж ...цена май 5-6лв. ...!

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: mikele   
Дата:   10-03-05 21:07

на майтап на шега аз си ги печатам моите ама такова чудо евтино и качествено не съм видел досега

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: zoomaniak   
Дата:   10-03-05 21:57

Лумикс благодаря!

Микеле аз така говоря щото като ползвам наще рекламни агенции за инфо и те ме пращат в цени за 1 брой формат А3 или А4 над 10лв

А аз искам формат А3 или А4 на хартия знам, че фото хартията оскъпява творбата. Но знам, че ако е на лазерен принтер се запазва качеството. Плюс това съм бил по изложби в НДК на компютърни графики и т н.. и творбите им бяха в този формат. Даже имаше и формат В3... но за жалост никой от авторите им не намерих за да ги питам за инфо. Но за формат А3 - лазерно цветно печатане ми казаха цена 4-6лв. Която е поносима. Но пък не знаеха адреса на мястото и стана дилемата. И до сега издирвам такова място. Щото аз съм си разпечатвал формат 30х20см в Пернишко Коника студио и сега цената им е 8лв... но Лумикс ми помогна.

Но за нещо по-голямо не знам от де да го търся. А пък и доста проблеми идват като ми кажат за 1 брой не става :(((( и т н...

Дали ме разбра Микеле. Сподели ми адрес; цени; формати и ще съм ти благодарен.

Поздрави....

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: mikele   
Дата:   10-03-05 22:05

Значи разбрах те напълно а аз си печатам на А3 на мастилен или лазерен има разлика естествено . но печатам само на мен защото такава е работат ми.А цените как да кажа не са високи 3 до 5 лева за А3

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: zoomaniak   
Дата:   10-03-05 22:13

Тогава дай да ти стана клиент :) цената е добра. За формат А3 - лазер.

Имам мейл в профила ми. Драсни ми едно писмо и ще се разбереме. Не, че ще печатам по 200 творби на месец. Но ми писна да не знам къде да ходя. Ако си навит пиши ми. Или остави тука координатите на мястото където работиш. Знам ли...

Пиши да знам кво правиме.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: thesunlover   
Дата:   11-04-05 21:14

Аз във Варна си печатах снимките на В3 за 1.70, а иначе като за непознати мисля беше 2.20лв
(може и да бъркам понеже не съм печетал от преди 10.2005)
за лазерен говоря, само дето, точките при лазерния не се сливат както при мастилните и има отблясъци

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: svetalcho   
Дата:   12-04-05 07:18

Коника-Минолта срещу пилоните на НДК. Според мен са много добри особенно в печатането на дигитални снимки. Ако им кажеш да не я пипат не я пипат[smilie5] Печатат на 400dpi с много високо качество. цената доколкото си спомням последно беше 3лв за 20/30 формат.Аз лично съм доволен от тях.[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде в София може да се разпечатват творби!
Автор: Lyubliana   
Дата:   12-04-05 09:43

Разпечатка на фото хартия- в зависимост от вида- от 17- 21 EUR на кв.м.- виж сайта на Billboard. Мисля, че ще ти хареса.[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна