Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 лентите
Автор: look   
Дата:   09-03-05 16:24

купувал съм си различни ленти но честно да ви кажа не виждам някаква разлика в производителите.в какво се изразява по скъпата цена на някой марки .каква е разликата и изобщо има ли качествена.примерно KONIKA СА много по евтини от KODAK оправдано ли е това и защо?Примерно знам че коника центурия имаше награда за най- добра лента пък са по евтини.

Отговори на това съобщение
 Re: лентите
Автор: pinko   
Дата:   09-03-05 16:30

Това, което се продава в Бг, е толкова Кодак, колкото и цифровите Практики са немски[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: лентите
Автор: explorer   
Дата:   09-03-05 16:39

Защото сравняваш любителски, а не професионални филми. Аз Кодак Портра или Е(кта) в Бг не съм купувал, защото предпочитам Фуджи, но не вярвам да са били фалшиви - преди ги имаше на Шипка, сега обаче магазинчето там го няма. Любителските може и да са фалшиви, знам ли... или по-скоро да се правят в Китай и да са едни и същи независимо от марката.

Отговори на това съобщение
 Re: лентите
Автор: arien   
Дата:   09-03-05 16:45

абе те лентите...на фуджи цветовете нямат равни, кониката не е зле- особено центурията си е съвсем свястна- мазалото става после- при проявяването и ваденето на копия- ей там е скръб...така че каквато и лента да си вземеш- спокс- все има начин да ти я прецакат [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: лентите
Автор: asahi   
Дата:   09-03-05 16:51

цакат, цакат...

Отговори на това съобщение
 Re: лентите
Автор: Prakticar   
Дата:   09-03-05 18:28

И аз съм привърженик на Фуджи.

Отговори на това съобщение
 Re: лентите
Автор: lebiu   
Дата:   09-03-05 21:59

Re: explorer
Kodak-a на Шипка си го има.
"Про-фото" <частта> вече е в самото фото

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна