Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Според мен дело на мургавия контингент
Автор: agk1s   
Дата:   09-03-05 13:20

Здравейте!
Вчера минавам покрай една заложна къща и нещо ме накара да вляза вътре.
Видях F70 с AF 28-200mm f/3.5-5.6D IF за 350 лв.
Според мен мургавия контингент или честите консуматорите на спринцовки са доста чевръсти / за наша жалост!!!/
Това много ли е малко ли е?
Ако някой го вълнува мястото, където е комплекта веднага му го казвам![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Според мен дело на мургавия контингент
Автор: GuruMMX   
Дата:   09-03-05 13:25

nito aparata nito obektiva e neshto osobenno!

Отговори на това съобщение
 Re: Според мен дело на мургавия контингент
Автор: jumbo   
Дата:   09-03-05 13:42

реална цена

Отговори на това съобщение
 Re: Според мен дело на мургавия контингент
Автор: speedlite   
Дата:   09-03-05 15:14

Не само мургави и наркомани... има си и добре организирани групи за домашни обири, които пласират там. Познавам един собственик на заложна къща и съм чувал туй-онуй от него.

Аз обаче от заложни къщи не съм купувал и няма да купя нищо, колкото и да е изгодно - не искам да спонсорирам престъпността.
Пък и цените там много често са дърво - виждал съм например краден цифров Nikon да го дават по-скъпо, отколкото е нов с ДДС в магазина. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Според мен дело на мургавия контингент
Автор: thor   
Дата:   09-03-05 15:31

абе , ако имаш механични AI/AI-s обективи от добрите Nikkor ,тоя фотощрак си е супер убиец ( най вече да си щракаш диапозитиви с готините и ефтинки AI/AI–s Nikkor ) ,за мен е най доброто/поливалентно от любителските ( е изключвам Nikon 801s ,както и серията F90 ) ,обектива незнам ( не бих си похарчил парите за него ,по добре един 50mm Nikkor ) не е нещо особенно ,но ако фотоапарата го вземеш за 150 лефа .определено ще си на далавера е особенно при условие, че имаш Nikkor-и AI/AI–s,...[smilie6]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна