Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: leia   
Дата:   06-03-05 21:25

За въпросното студио бях чувала само хубави неща... в събота отидох, да изкарам няколко снимки от лента.
1. Платих си снимките 10х15 за 1ч. по 50ст. [smilie9] добре че се загледах в ценоразписа и установих, че не са толкова... жената се извини че се объркала и ми върна парите, но......
2. Лентата си я бях проявила 4дена преди това и изкарах снимки. И снимките и лентата бяха перфектни... когато ми я върнаха от фотото обаче, беше надрана, възможно ли е при печатането, да са ми я надрали??? И ако не са, изваждат ли снимки ако лентата е надрана [smilie11] Снимките бяха меко казано ужасни [smilie9] много ме е яд, че не ги погледнах още във фотото, ама знаете как е с паркирането на Ив.Асен [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: samara   
Дата:   06-03-05 21:31

ми те хората що минават на цифра, ако и да не са инженери ....[smilie18] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: leia   
Дата:   06-03-05 21:33

Абе аз снимам с цифров, ама това беше първата лента от новия лентов... жалко...

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: dekov   
Дата:   06-03-05 22:10

Сигурна ли сте, че филма не е бил надран преди да дойдете на Иван Асен? При разглеждането на негатива много лесно се получават драскотини. Ние приемаме рекламации. Моля заповядайте, желая лично да разбера къде е проблема. Все пак това Ви е първият филм.
С уважение:
Здравко Деков

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: leia   
Дата:   06-03-05 22:15

Разбира се че не съм сигурна... все пак досега не съм боравила с филми и е възможно проблема да е и в мен... но повтарям, възможно ли е филма да е надран, ужасно, и никой да не ми го каже??? То през снимките има огромни черти [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: dekov   
Дата:   06-03-05 22:29

Много Ви моля,
донесете ги при първа възможност, само
се обадете преди това, за да е сигурно
че ще се срщнем лично!
тел.8 435 414
Здр. Деков


Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: pehata   
Дата:   06-03-05 22:33

По принцип с което и да е фото в БГ трябва да възприемеш следната стратегия - когато не си доволна от качеството, да не се притесняваш да си отстояваш правата на място. Дори не се церемони да ги накараш да ти ги изкарат отново при дефекти. Иначе ти се качват на главата, а резултатът - нямаш качествени снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: leia   
Дата:   06-03-05 22:35

Ok, ще ви звънна, а до колко работи фотото, че до 18.00 съм на работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: dekov   
Дата:   06-03-05 22:45

До 19.30 часа. Очаквам Ви!
Поздрав
Здр. Деков

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: Odin   
Дата:   06-03-05 22:54

Аз от това фото за сега съм най-доволен. Никога, не съм имал проблеми там. Единствено там ми проявиха пушнат филм без проблем. Във всички други студиа чувах общо взето една и съща фраза, цитирам:" Ми то като 200 асов филм е сниман като 400 аса, няма ли да е по-добре да спрем за малко машината, за да постои по-дълго в проявитела, пък да видим какво ще се получи!?"[smilie10] .И това не беше казано на шега, а с най-сериозен тон.

P.S. Г-н Деков, имате ли го още онзи 300мм руски обектив с преходника за Canon.

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: Junior   
Дата:   07-03-05 01:00

При Деков, според мен е 1 едно от 3те най-добри фотоМЕСТА в София....

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: Darksorrow   
Дата:   07-03-05 01:01

[off] А другите две, а другите две?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: murnau   
Дата:   07-03-05 01:02

Dekov, haresva mi , che otogovori na klienta!
Pozdravi!
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: speedlite   
Дата:   07-03-05 01:24

leia, моят опит с това фото е съвсем друг.

Аз снимки на хартия не вадя, защото имам филмов скенер и си сканирам лентите веднага след проявяване. Досега Фуджито на "Иван Асен" е единственото място, след което не се налага да чистя скановете от драскотини, петна, отпечатъци и пр. А съм опитал още десетина минилаба в София.

До голяма степен мога да кажа, че ако все още снимам на лента, то е защото съществува това "Фуджи". [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: SanniE   
Дата:   07-03-05 04:13

dekov[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: ejko   
Дата:   07-03-05 08:43

dekov mai i az 6te doida pri teb da probvam kakvo 6te stane sas snimkite mi!!!
pozdravleniq i ot men za reakciqta ti! MNogo profesionalno be6e i ostavi dobri vpe4atleniq vav vsi4ki!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: Pitarfoto   
Дата:   07-03-05 09:06

Има едно правило че минилаб се настрайва по проявяването на собсвеният филм процесор . И от там идва където е проявен филма там трябва да е BEST , e има и изключения.Има и такива случаи изкопирал си филма някъде след това отива другаде иска 1 , 2 снимки и казва защо не са както ми ги направихте като на другото фото..............

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: Brummaker   
Дата:   07-03-05 09:59

murnau
я, та ти си идвал до нас - аз живея на 300 м от това фото [smilie3]

обади се като си идваш да пием по [beer] , ще се радвам да се запознаем бееееееееееееееееееееееееееее [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: le_corbeau   
Дата:   07-03-05 10:08

При Здравко Деков клиента ВИНАГИ получава това, което трябва. Казвам го от личен опит. Хубавото там, е че Деков се стреми към индивидуален подход за всеки клиент и за всеки отделен случай.

Здравко, поздрави !!!! [smilie24]
Идва времето за размразяване на техниката и към твойто фото ще потекат отново моите ленти, врашкани със "шидьовъри". [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: ancho   
Дата:   07-03-05 10:35

Деков,
Ще дойда и аз да пробвам едни снимки дето ми ги изкараха мнооого розови, а не се виждат така на монитора ми.

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: SDD   
Дата:   07-03-05 20:07

Aз лично съм доволен от обслужването там. Копирам по няколко стотин снимки на месец и досега не съм имал проблеми.Освен това , там има една особена фотографска атмосфера , рядко срещана на други места.Не искам да прозвучи като реклама, но това е мястото където наистина може да се говори сериозно за таэи наша обща зараза - Фотографията...

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: papi   
Дата:   07-03-05 20:13

абе едно време,когато снимах на лента...и като ми се надраскаше филма,вината защо винаги в мен търсеше собственика на фотото(ако беше вината в мен винаги щеше да е надраскан всеки един филм на който сам снимал,значи когато минава филма през проявяващата машина там се надрасква,ако не се прави профилактика редовно,така поне аз мисля)та как ще мога аз да го надраскам след като филма от проявяващата машина отива направо на копиращата и след това идва при мен...

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: GOSPODIN   
Дата:   08-03-05 01:07

papi, филма може да се надраска и във фотоапарата, ако е попаднала по- голяма прашинка или при пренавиването , когато е много "бурно" -на ръка. Виждал съм много филми, които още преди проявяването имат черти на опашката и след проявката се вижда , че чертите продължават и навътре. Разбира се говоря предимно за любителски сапунерки и стари зенити.

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: papi   
Дата:   08-03-05 03:02

GOSPODIN аз ти говоря за лента която е надраскана при проявяване,лично всеки път като си сложа лентата в апарата почиствам от прах,така че не на мен тия,пък и апарата ми е Никон Н70...не може двадесет филма да са перфектни а един два да са надраскани и например не целия а няколко кадъра...?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: Отзиви за Фуджито на Ив.Асен
Автор: lebiu   
Дата:   08-03-05 10:33

SDD:
Всъщност, неусетно цялата тема се получи като реклама, но Здравко и целия екип заслужават това!
Щастлив съм, че имах късмета да попадна там преди няколко години!

[smilie24] Деков [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна