Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: siluet   
Дата:   07-03-05 10:53

Все се чудя колко ли ще издържи въртящия се дисплей на А80 при честото му отваряне и въртене, незнам на какъв принцип е връзката с апарата с гъвкав кабел или с някакви триещи контакти. До сега не съм имал проблеми с него, гледам да не го отварям и въртя често. Ако някой е имал проблеми с такъв дисплей нека сподели.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: Darksorrow   
Дата:   07-03-05 10:58

Maлко ще изместя темата встрани, обаче аз съм си играл с Канон а80 и специално разгледах дисплея. Изглеждаше ми адски стабилно направен, според мен няма от какво да се притесняваш.
Виж, гнездото за батерии на старите Фотоклипове, което по непонятни за мен причини се движеше - е това вече е опасно. Лично аз просто съм изскубал кабеляците на една бедна машинка, която и не беше моя отгоре на всичко. За 20 кинта я оправиха, де, и казаха, че случи ли се пак - директно на болкука. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: Todd   
Дата:   07-03-05 11:10

Мога да ти кажа какъв е проблема със същите при GSM-те с подвижните дисплей :))) [smilie23] За някой от тях поне се намират лентови кабели -за фотоапаратите не знам .[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: jumbo   
Дата:   07-03-05 11:26

не съм чул някой никон от въртящата се серия да му е заминал дисплея от това....

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: solo5   
Дата:   07-03-05 11:50

и аз нямам проблем

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: jester   
Дата:   07-03-05 12:43

Аз лично нямям А80, но имам двама приятели, които снимат с такива от повече от година, а единият е такъв хамалин, че ако му е бил този шарнир слабо място, досега да е сдал багажа. Абе най-добре ZENTEX да каже, че ги корми такива по цял ден, ама нещо го няма.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: ZENTEX   
Дата:   07-03-05 17:19

Ot Pro90 i G1 do sega CANON si praviat vartiashtite displei s gavkavi kabelni snopove,koito se okazaha uchudvashto zdravi.Do sega ne sam imal sluchai na povreden kabelen snop pri nito edin ot modelite,taka che vartete na volia[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: digitalstore   
Дата:   07-03-05 17:20

Varti zdravo,nali e v garancia[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: MITAKA   
Дата:   07-03-05 18:49

Аз имам видеокамера Сони с въртящ се дисплей,която е на осем години , проблеми нямам ,така че връткай смело!

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: MisterX   
Дата:   07-03-05 19:10

az snimah s Canon G3 pochti 2 godini... ne sum imal nikakvi problemi s vurtiashtia se display daje obratnoto dosta puti e ulesniaval rabotata.. taka che ne se pritesnqvai dostatuchno nadejdno e napraven... predi da se predade display-a ti she smenish aparata [smilie24] :)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой имал ли е проблем с въртящ се дисплей?
Автор: niagara   
Дата:   07-03-05 19:43

Za poveche ot godina displeia na Nikona 5700 si e super,[smilie24]
naistina drugi drebni raboti mai zapochvat da sdavat bagaja....


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна