Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ за избор на цифров фотоапарат
Автор: GRUEL   
Дата:   06-03-05 15:31

Отделил съм 400-450 лв за да си сменя стария фотоклип :), но се чудя какъв апарат да си взема, за сега съм се спрял на канон А510 и искам да питам дали апарата си струва парите и дали има по-добри варианти в този ценови диапазон.Благодаря предварително...

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат
Автор: psychonaut   
Дата:   06-03-05 15:44

я виж тука , взех го за 420лева. а Z3 беше малко по-скъп и с една идея по-широко скроен откъм всиччки екстри + стабилизатор. ако се не лъжа оптиката е по-добра от на канона (има много по-динамични показатели 1см макро, 10х оптично увеличение, 35 - 420mm фокусно ), по-големи са лещите, ама дали са по-качествена изработка - да се изкажат специалистите. виж снимките в моя профил (някои аз съм ги разбозавил щото съм спец :)



Публикацията е редактирана (06-03-05 15:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат
Автор: GRUEL   
Дата:   06-03-05 19:25

Много голям..Искам нещо, което да се събира в джоба без проблеми, иначе като изклъчим размера апарата е 6.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат
Автор: George89   
Дата:   06-03-05 19:52

vi6 modelite na soni v
http://www.technopolis.bg[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат
Автор: cic   
Дата:   07-03-05 12:15

http://www.etronicsbg.com/view.php?cat=2&vendor=1&product=25

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат
Автор: imitev   
Дата:   07-03-05 17:30

Аз си купих такъв преди 1 седмица.

Абс. достатъчни като количество и качество автоматични настройки с работещ добре баланс на бялото. Пълен ръчен контрол над всички параметри при желание.

Прави добри снимки - на светлинни години е от фотоклиповете. и от предната ми 4 Mpix минолта S414 също е в пъти по-добър.

Достатъчно бърз - под 2 секунди за стартиране. Удобни бутони. Икономичен към батериите (с 1 комплект от 2 батерии 1800 мАч изкарва 70-80 снимки с триенето и експериментите).

Заслужава си парите!

PS: Като го купуваш огледай да няма мъртви пиксели по дисплея и матрицата, (метода за тестване го има по руските сайтове)че моя има 2 или 3 пиксела но са един до друг и е малко гадно. Добре че има cam2pc!

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат
Автор: robi-bobi   
Дата:   07-03-05 17:35

ГРУЕЛ, имаш маил от мен

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за избор на цифров фотоапарат
Автор: GRUEL   
Дата:   07-03-05 17:55

И ти....
[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна