Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-Pyce   
Дата:   06-03-05 11:38

Slojil sum tova i v BAZAR,no v sluchai che ne vlizate chesto tam i tuka go puskam

v Plovdiv sum sega,mislia da si prodam Nikon F65 s filter da pazi lens,s chantichka i malak stativ na 30 filma e gore dolu,s 5 godini garancia e,v momenta e na 9 meseca,otlichno sastoianie sas kitov obektiv 28-80mm,ima i buster za AA baterii original na nikon
bateriite izdarjat super mnogo,otkakto sum gi slojil,ne sa zariadni sum izshtrakal dosta filmi i imam i svetkavica polzvana vgradena
snimki ot Nikona skaniran negativ,no ne e super gotin scan,a za internet,v profila sa mi,pochti vsichki sa ot Nikona,koito ne sa s nego sum pisal vav snimkata

cherno-belite sa snimani s film na Ilford,snimkite izlizat super ot nikona,ako sa praveni v gotino foto-studio
cena ne sum mislil,samo kato idea mi idva da go prodam,ne go polzvam tolkova za da imam takava camera

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: nemchev   
Дата:   06-03-05 11:59

az pak mislq da si kupq nikon D2X ama tai kat nqmam pari samo si mislq[smilie5] [smilie5] q mu kaji cenata 4e da ne se 4udqt horata[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-Pyce   
Дата:   06-03-05 12:18

De da znam za cena,kolko gore dolu moje da e priemliva?
zatova puskam temata,da vidia smisleni predlojenia i da znam i az

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: nemchev   
Дата:   06-03-05 12:52

ami ako trqbva dsa sme 4estni nqma da vidi6 smisleni predlojenia.moje da se polu4i ne6to ot sorta na.....vzimam go za kasa bira ili podobni izqvlenia.kazva6 si cenata i horata re6avat dali gi ustroiva ili ne.tva e. a do togava...[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: George89   
Дата:   06-03-05 14:33

2 bombirali borkana s kiseli krastevi4ki [smilie18] ako izka6 ima6 mi e maila

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-Pyce   
Дата:   06-03-05 18:10

Nikon F65 s lens 28-80mm
fiter na lens
buster na nikon
chanta
malak stativ

de da znam kolko e centa,zatova ako ima eksperti da dadat neshto primerno

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: bip   
Дата:   06-03-05 20:21

Ot lichen opit ti preporychvav da probvash v Winnipeg.Tuk pazara e kraino stesnen i shte ti se skysat nervite.V Canada neshtata sa kyde kyde po-razlichni.
Kakto i da reshish- Uspeh!

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: samara   
Дата:   06-03-05 21:06

немчев, твоя хубавец още май седи ( 300d ) , тази красота е ...ами лента , дали е за теб ....ткзс-то, чудни снимки имаш браво ....[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-pyce   
Дата:   06-03-05 21:54

ami da ti kaja pravi super snimki daje s kitovi si obektiv,ako ima dobra svetkavica i niakoi drug obektiv stava oste po-dobre
a i sko chovek snima halturi moje da mu izbie i cena i lenti sashto

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: crazyman   
Дата:   06-03-05 22:26

ти продаваш ли го или не го продаваш [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: Anarhia   
Дата:   06-03-05 23:07

ot 370 do 440 lv mu e novo tqloto
ne znam za cvain potrepkin kolko e ama nqma da e mnogo po malko sled kato e na 30 filma

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-pyce   
Дата:   07-03-05 11:28

Nikon F65 s lens 28-80mm
fiter na lens
buster na nikon
chanta
malak stativ

550leva orentirovachna cena ?

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: A400   
Дата:   07-03-05 11:47

"Продавам нов NIKON F65 за 200 лв" Това е обява от миналата седмица. Заедно с обектива.
Но аз смятам, 4е цената която си предложил е добра.

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-pyce   
Дата:   07-03-05 11:51

ami kum moia ima i buster ima i filter i chanta i stativ malak,a i e napravo nov.

snimkata mi v profila mi e tochno s nego,bez svetkavica na tamno ot raka sum q snimal



Публикацията е редактирана (07-03-05 11:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-pyce   
Дата:   08-03-05 09:11

Автор: A400
Дата: 07-03-05 11:47

"Продавам нов NIKON F65 за 200 лв" Това е обява от миналата седмица. Заедно с обектива.
Но аз смятам, 4е цената която си предложил е добра.


200leva kade q gleda tazi obiava?
mnogo niska cena za takav tip kamera
ne si struva da bade prodavana

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: A400   
Дата:   08-03-05 09:48

Аз даже си я купих. Много и се радвам. Изкарак една лента даже, ама още не съм я сканирал.А обявата е от 28.02.2005 с автор bidjo

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-pyce   
Дата:   08-03-05 09:55

A400 tova v profila ti s kakva camera e snimano?
chestito za F65,ste se iznenadash kak snima dobre,ako imash i obektivi i svetkavica ste pravish gotini snimki
az moga da ti kaja che kachestvoto na razpechatanite snimki e otlichno,skanirat mi negativa obache ne-dotam dobre i kato gi sloja v internet snimkite izglejdat savsem razlichno,probvah scener deto skanira snimka a ne negativ i mai-po-dobre mi gi skanira otkolkoto vav foto-studio negativa na konveir

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: A400   
Дата:   08-03-05 10:05

ами снимките са с Kodak CX6330.Ина4е за NIkon-а нямам нито филтри, нито светкавица, но скоро и това 6те стане.

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: Tk3c-pyce   
Дата:   08-03-05 10:09

az za moia smiatam da mu kupuvam 50mm na nikon lens,preporachan mi ot volokin i thor,kakto i edna svetkavica moje da mu vzema,che s vgradenata ne stava tova koeto iskam,daj eme obzema maniata za 2-3 svetkavici sinhronizirano :)
ami az na nikona imam samo edin filter deto kato go kupuvah mi kazaha che e da predpazva lens ot draskane,niamam nikakvi drugi
nai-gotinoto mi e bustera,daje ne polzvam i zariadni baterii,a nai-obiknovenni i evtini,no dosega ne sa mradnali mnogo filmi sum izshtrakal,daje sa bili i na studeno dosta dalgo bateriite navan i svetkavica sum polzval i sa OK i reshih che po-skapo ste mi idva zariadno da si kupuvam,kato ne snimam mnogo,a evtini baterii ot sergia moga da karam 6meseca bez problem :)

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: A400   
Дата:   08-03-05 10:15

Аз сигурно ще си търся някакъв обектив за макро... но да ти кажа, нямам никаква идея още.

Отговори на това съобщение
 Re: Mislia da si prodam Nikon F65
Автор: TK3C-pyce   
Дата:   09-03-05 09:44

Da povdigna temata napred,ako ima takiva da se interesuvat i pazariat :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна