Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Брао на братята руснаци
Автор: boni   
Дата:   02-03-05 20:55

Изхвърлиха ме от фотосайт.ру ,въпреки че всичките ми снимки бяха с висок рейтинг там,защото не съм активен,не коментирам и не оценявам останалите.Изобщо какъв съм такъв другар като не участвам в живота на партията ???
Събрал се съвета на модераторите и решил, че такива елементи дето само показват своите снимки и не коментират тези на останалите,са зловредни ....Егоизмът противоречи на законите и моралът на развитото соц общество.
Получих писмо по този случай на мейла даже:))
Добре,че не могат да ме барнат физически - Сибир не ми мърда.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: murnau   
Дата:   02-03-05 20:56

hahahah aj chestito.

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: boni   
Дата:   02-03-05 20:58

[beer] голям купон[smilie18]
Сега аз трябва като кметицата на с. Гела да върна рейса с руските туристи във Фото Форум[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: LanaE   
Дата:   02-03-05 20:59

male bratqta rusnaci sa mnogo zle[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: boni   
Дата:   02-03-05 21:04

Ха,обаче сега виждам ,че ми е валиден един много стар ник отпреди 3 години,който бях забравил ,преди реконструкцията на сайта и промените с "приемането" на членове ,когато бях активен юзър:))Та с този ник ,въпреки,че снимките към него са пълна боза съм "приет".

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: lumix   
Дата:   02-03-05 21:09

....можеше и да ти национализират Д70-то ...хи-хи [smilie5]!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: boni   
Дата:   02-03-05 21:11

като стой та гледай[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: asb1   
Дата:   02-03-05 21:15

Абе ти майтап си мислиш ама сибир далеко! А те не си поплюват като нищо....ще пращаш снимки от камчатка :-))

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 21:17

я па този се логва с няколко ника [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ей са ще пиша на Админа на сайта да ти сканира и банне IP-то [smilie5]
[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 21:21

Как се дава лош пример от страна на Админ, който сам се логва с няколко ника у фотосайтове и си гласува за снимките https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 21:25

......."въпреки че всичките ми снимки бяха с висок рейтинг ".......
https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif
...........


Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: lumix   
Дата:   02-03-05 21:34

Stoevmobile много си ербап ....ама да не правиш високо художествени снимки в Сибир ама не с Канон 20д ...а със Смена ....като филмите се проявяват при почти криогенни условия ...(-40град.) ...[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 21:40

lumix,
аз постоянно вися у ФФ, и такова "изпускане" за няколко ника... и от boni при това..... [smilie5]
Уф, ох, недей повече...
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: MITAKA   
Дата:   02-03-05 22:05

И мен ме чака същото ,значи.Започвам да коментирам!

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: George89   
Дата:   02-03-05 22:09

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Junior   
Дата:   02-03-05 22:10

Стоев, ти несъмнено съзнаваш, че има доста видни юзери с повече от един ник във фото-форум. И несъмнено съзнаваш, че не имането на много никове е проблем, а начинът на използването им. Нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 22:39

Junior,
ти с колко ника си тук? [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Pehata   
Дата:   02-03-05 22:47

Стига бе!!! Тия руснаци яко се изложиха [smilie23]



Публикацията е редактирана (02-03-05 22:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: boni   
Дата:   02-03-05 23:01

Стоев,стария ми ник беше boni,но при смяната на системата им ,така и не можах да го ползвам повече,нещо паролата се сгъбяса - обаче си стои там + снимките.
А новия ми беше boni_bonev ,но вече го няма, щото го деактивираха за егоизъм[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Stoevmobile   
Дата:   02-03-05 23:29

boni,
мен идеята ме изкефи, как Админ, дето коли и беси за два ника, сам е правил същото[smilie5]
А я виж, кво е написал Junior и го провери за всеки случай, дали не се логва и като някой друг [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: boni   
Дата:   02-03-05 23:32

Стоев, нещо не си на ясно за какво коли и беси админ и майтапа си е майтап, но в момента ми приличаш на малкия ми син, който обича да разказва един и същ виц 10 пъти и се чуди защо след 2-рия път никой не се смее вече.Специално за тебе обясних за какво става въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: strench   
Дата:   02-03-05 23:35

Решението е радикално и според мен - правилно.
Представи си, че организираш фотоклуб. Какво щеше да си мислиш за хората които са се записали, а не взимат никакво участие и не допринасят за развитието на сайта и неговата идея?

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: boni   
Дата:   02-03-05 23:38

Ами ако показват що годе добри снимки значи допринасят и вземат участие и ще си мисля,че са ми по-ценни от тези дето не показват нищо или показват само плява,но са на всяка манджа мерудия.

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: Pehata   
Дата:   02-03-05 23:39

А най ме изкефи в стария профил на Бони полето
"последний визит: еще не появлялся"[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Брао на братята руснаци
Автор: strench   
Дата:   03-03-05 00:15

Бони, явно не смятат, че те са тези, които ще оценят дали показваш плява или не. Модераторите могат да оценят дали си активен участник. Сайтът се развива благодарение на потребителите/участниците не благодарение на администратори или модератори.
Ако фотографията тръгне да се развива в посока "плява", значи ще се развива (или регресира) в посока "плява" и те явно нямат намерението да пречат на това. Ясно е, че не желаят застой. Искам да кажа, че според мен те желаят да видят някакво развитие в каквато и да е посока. По принцип на такива места хора с различно ниво на опит обменят идеи и могат да проследят развитието на идеите си и израстването им във фотографията. Няма смисъл просто да окачим по няколко снимки и да си мислим, че вършим нещо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна