Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сканиране на лента?
Автор: leia   
Дата:   01-03-05 00:55

Днес в едно фото много неприятно ме изненадаха. Попитах дали може да ми сканират филма, е, отговора беше, че може, но трябва да си изкарам всички снимки от лентата... така ли е навсякъде? Отгоре на всичко ги сканирали с ниска резолюция, но момичето не знаеше с каква [smilie11]
Кажете, моля, къде мога да сканирам филм, с прилична резолюция и колко ще ми струва?
Малко OFF: то било далавера да снимаш на лента [smilie5] много добри снимки вади Никон N80 [smilie5] благодарности на всички, дето ме посъветваха да го взема!

Отговори на това съобщение
 Re: Сканиране на лента?
Автор: TK3C-Pyce   
Дата:   01-03-05 10:03

ami smeni fototo,znachi ne si razbirat ot rabotata
az dadoh 5-6 filma da mi gi skanirat v edno foto te go napraviha,kato pitaha kak gi iskam kato kachestvo (razbira se i cenata zavisi ot tova ) i gi napravih za internet,po-skapo e ako iskash po-perfektno skanirane

Ili si kupi niakoi skener ako samo za internet iskash da imash skanirani sniki



Публикацията е редактирана (01-03-05 10:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Сканиране на лента?
Автор: asahi   
Дата:   01-03-05 10:22

Във (почти) всяко фото с дигитален минилаб ще ти сканират филма. Модерните минилабове не копират със светлина, ами първо сканират, после обработват и накрая експонират в/у фотохартията.
Аз съм сканирал във фуджито на попа (вляво от арабите) - малко пари за добро качество. Добре е да си наясно предварително какво качество ще получиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Сканиране на лента?
Автор: nanapak   
Дата:   01-03-05 11:20

Лея, забрави това фото. Аз ходя на Фуджито срещу ЦУМ, два лева за сканиране на цял филм на жпег 1840х1232 (отделно записването - май беше левче на диск). [smilie25]
По-ниска цена и по-добро качество за такава цена не съм срещал.
Следващото ниво е Кониката на пилоните на НДК - за отделни избрани кадри (портфолио, подарък, конкурс, изложба) тиф 4800х3200, по левче на кадър. Само където записа на диск е 3!!! лв (без цената на диска?!?) [smilie11]
Ако стигнеш до още по-големи неща, Имаконите на Мисирките и Миланов са отделна тема... [smilie7]
[smilie24] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Сканиране на лента?
Автор: Filipov   
Дата:   01-03-05 14:51

http://www.fotolan.info/services.php[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Сканиране на лента?
Автор: plamennk   
Дата:   01-03-05 18:43

фуджито на деков, на иван асен 2 - много съм доволен и една коника в дружба 1 макар че лаба не е там също съм доволен

Отговори на това съобщение
 Re: Сканиране на лента?
Автор: Vinsent   
Дата:   01-03-05 19:08

От студиото на Деков на Иван Асен и аз съм много доволен!

Отговори на това съобщение
 Re: Сканиране на лента?
Автор: leia   
Дата:   01-03-05 22:39

Благодаря за отговорите! От Фуджито на Иван Асен, съм чувала само добри неща, там ще се пробвам. plamennk, а кое е фотото в Дружба?

Отговори на това съобщение
 Re: Сканиране на лента?
Автор: plamennk   
Дата:   02-03-05 00:08

blok 58
https://photo-forum.net/static/forum/2008-04/lmst1469.JPG
http://photo-cult.com/pics/015/pic_00982_0015532.jpg

towa e skanirano tam



Публикацията е редактирана (02-03-05 00:11)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна