Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 gempix - struva li si
Автор: tox1c_blitz   
Дата:   23-02-05 23:41

мноо ме интересува дали това BG творение си струва....нека да започна с неговите характеристики:

http://daisymm.911.bg/a2/offers.asp?p=896231

та да си доидем на думата...от една страна изглежда доста примамлив като съотношение м/у цена и функции. от друга страна обаче това все пак е българска марка, а аз за съжаление не им вярвам особено. та въпроса ми е следния: има ли някой такъв апарат и до колко е доволен от него???

благодаря ви предварително!!!

Отговори на това съобщение
 Re: gempix - struva li si
Автор: photoforce   
Дата:   23-02-05 23:43

Всичко в профила ми е правено с този модел. Влез и разгледай - вземи решението сам. Иначе всички ще ти кажат, че не си струва. Това е всичко, което знам. За мен апаратчето (цена)-(възможости,качество) е перфектно решение.

Отговори на това съобщение
 Re: gempix - struva li si
Автор: solo5   
Дата:   24-02-05 16:36

Става
Аз имам познат който има предния модел и също не е много лош
Малко баланса на белия цвят му бяга и на тъмно не се справя много добре, ама ти ще си вземеш решението

Отговори на това съобщение
 Re: gempix - struva li si
Автор: LanaE   
Дата:   24-02-05 17:49

imam priqtel koito snima s gempix ...i az kato solo 5 sum suglasna 4e malko beliq balans kuca...osven tova snimkite malko pregarqt i a drugi stavat prekaleno tumni....ti si re6ava6 ako parite ne sa ti problem zemi si oba4e drugo sporedmen

Отговори на това съобщение
 Re: gempix - struva li si
Автор: emicha   
Дата:   24-02-05 18:04

Аз лично такова не бих си взел...

Отговори на това съобщение
 Re: gempix - struva li si
Автор: psychonaut   
Дата:   24-02-05 20:44

сипи още 100 лева и вземи минолта dimage. оптиката в по-добра. аз съм с dimage z10 за 420 лв. прегледай снимките в профила да направиш сравнение.въперки че едва ли може да се сравнява от 700х500 jpeg прецакан на 60-70% качество :) освен това предполагам че gempix не е доизмислен откъм софтуеър, предполагам и че стартира бавно и че хаби много ток. имам мп3 плейър на дейзи и това е първото и последно нещо, което купувам от тях. виж характеристиките на минолтата тук



Публикацията е редактирана (24-02-05 20:55)

Отговори на това съобщение
 Re: gempix - struva li si
Автор: lightmaster   
Дата:   24-02-05 21:24

Кой ги продава Коника Минолта ?

Отговори на това съобщение
 Re: gempix - struva li si
Автор: psychonaut   
Дата:   24-02-05 22:53

тези хорица: http://www.ids.bg/ а може би и още други :) аз го взех от метро



Публикацията е редактирана (24-02-05 22:54)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна