Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нужда от малко информация
Автор: just_me   
Дата:   23-02-05 22:22

Знам, че много от вас редовно правят изложби и искам да попитам за малко информация относно галериите из София,в които могат да се правят изложби.Опитвам се да помогна на трима бъдещи художници,които искат след месец-два да си направят съвместна изложба-нито аз имам опит в изложбите обаче,нито те,освен това има един голям проблем-не разполагат с пари,с които да си платят за изложбата.Знаете ли място,където могат да се правят безплатни изложби?А по принцип какви са цените например в някоя по скромна галерия?Колко време приблизително преди самата изложба трябва да се направи резервация?Всякаква информация и препоръки ще ми бъдат от полза.Мерси предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Нужда от малко информация
Автор: Nikon_F2   
Дата:   23-02-05 23:16

[smile] Не искам да те обезнадеждя, но безплатни галерии няма. Галеристите и те са хора и живеят от продажбите на изложените произведения. Все пак има надежда: Някои галерии понякога са склонни да направят изложба срещу една или повече картини(произведения) на автора. Също така и срещу процент от евентуалните продажби.
Трябва да опиташ. Всичко зависи от конкретния момент: Ангажираност на галерията, активен/неактивен сезон, талант на самите автори и т.н.
Пожелавам ти успех![smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна