Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Tova mi e poznato????
Автор: graver   
Дата:   22-02-05 13:26

http://sreshta.bg/view.php?l=&id=24029

Отговори на това съобщение
 Re: Tova mi e poznato????
Автор: sP   
Дата:   22-02-05 13:36

м тия снимки са от форума да.. luboar, средната немога да се сетя на кой е но пак е от форума.. косара е има подобна но не е неговата, долу е на fine... ама немога да разбера какви са тия снимки...

Отговори на това съобщение
 Re: Tova mi e poznato????
Автор: graver   
Дата:   22-02-05 13:48

ami nqkoi si gi polzva.......

Отговори на това съобщение
 Re: Tova mi e poznato????
Автор: luboar   
Дата:   22-02-05 13:58

sega veche shte imam problemi s modela.
...a be tupanari, kradete, dobre, ama ne unizqvajte modelite... da vi.......
maj she si sybiram parcalite
za tova ne puskam snimkite za glasuvane

emsago, vijdala li si moq snimka na reklama na parfum naistina ?

Отговори на това съобщение
 Re: Tova mi e poznato????
Автор: emsago   
Дата:   22-02-05 14:46

ne si me razbral pravilno luboar. ne sam kazvala che sam ja vijdala na reklama na parfume, a che formite mi napomnjat na shishe na parfume.

razbiram gnevat ti, no iskrenno se nadjavam, che njama da go napravish (t.e. da si saberesh parcalite). ne lishavai tvoite pochitateli ot izkustvoto ti zaradi naglosta na tezi koito polzvat snimkite te. te shte poluchat svojat urok sas sigurnost!



popitali edin fotograf koga znae che e preuspjal, a toi otvarnal: kogato otkradnat moja snimka


Отговори на това съобщение
 Re: Tova mi e poznato????
Автор: luboar   
Дата:   22-02-05 15:38

ne be, samo nqkoi ot parcalite:)
priqtelq na modela gleda snimkata ot London, predstavi si kato q vidi v "obqva" za zapoznanstva.
a puk za parfuma: dadoh im snimka koqto ne odobriha ta si pomislih...
za preuspql kolega po povod krajba na negova rabota sum suglasen....no zavisi koj e kradeca, ako sa kato tezi izobsto ne e povod za gordost :)

Отговори на това съобщение
 Re: Tova mi e poznato????
Автор: Avi   
Дата:   22-02-05 17:29

Luboar - mislq che w sluchaq preigrawate malko. Naprawih si truda da porazgledam saita - neshto koeto mai wie trqbwashe da naprawite - i ustanowih che waprosnite snimki sa KACHENI OT USER-a SUZDAL PROFILA, qwno "da fane pogleda" na balucite. Demek suzdatelite na site nqmat obshto, i edwa li ako gi contact-nete i pomolite da mahnat snimkite shte imat protiw.

Taka che - nedejte da obijdate horata det sa opitwat da namerat mqsto pod slanceto i nqkakwa nisha prosto na prima vista bez da ste se uwerili che sa "vinowni" [beer]

izwinqwam se za LAT [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Tova mi e poznato????
Автор: Todd   
Дата:   22-02-05 17:41

Ами някой от админите да драсне на тяхните и да ги затрият де.Не че някой нема да ги качи някъде пак ама поне за конкретния случай .Не става ли ????

Отговори на това съобщение
 Re: Tova mi e poznato????
Автор: vadin   
Дата:   23-02-05 10:50

Там има снимка и на Fine.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна