Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моя астрофотоизложба в Шумен
Автор: markishky   
Дата:   21-02-05 10:33

Едно съобщение за предполагам малкото съклубари – шуменци и за евентуалните гости на Шумен, които влизат тук:
Във връзка със Световната година на физиката на Юнеско, във фоаето на Драматично-куклен театър “Васил Друмев” гр. Шумен и в Центъра за образователни услуги и квалификация /ЦОУК/ - Шумен, от 14 март до 31 март ще бъде експонирана изложба на физична апаратура и моя астрофотоизложба. Мероприятието е организирано от Министерството на образованието, съвместно с Регионалния инспекторат по образование, пък аз успях да се вредя покрай това.
На който му е интересно и има възможност да дойде – нека заповяда.

Ако админите искат, нека сложат това сред съобщенията на сайта в Home.



Публикацията е редактирана (21-02-05 10:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Моя астрофотоизложба в Шумен
Автор: kali222   
Дата:   21-02-05 12:19

Поздравления! Желая още много да следват!

Отговори на това съобщение
 Re: Моя астрофотоизложба в Шумен
Автор: SanniE   
Дата:   21-02-05 13:46

bravo fenove sme ti:)))))))))))))))))))

Отговори на това съобщение
 Re: Моя астрофотоизложба в Шумен
Автор: zdimitrov   
Дата:   21-02-05 15:37

Маркишки, непременно ще дойда. Ако си там и имаш време пиши на ICQ/мейла да се видим и да се запознаем! И аз съм ти от фен клуба [smilie18] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Моя астрофотоизложба в Шумен
Автор: markishky   
Дата:   21-02-05 17:43

Ами не си си дал мейла, пиши на markishky@yahoo.com
ICQ нямам тука. Пък дано всичко предвидено стане както е замислено, щото не съм само аз - действат и други хора та да не се обърка нещо в плановете... иначе, когато кажеш, ще се видим.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна