Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фото софтуер?
Автор: jazzlights   
Дата:   16-02-05 14:18

Проблемът е следният: преди свалях на компютъра снимките от моя hp с техния си софтуер, който получих още при покупката на самия апарат. След време обаче се наложи да деинсталирам програмата и сега вече не иска явно да се инсталира правилно отново, защото отказва да разпознава апарата и не го отчита изобщо като device. В резултат - ходя като идиот до фотото всеки път, за да ми свалят нещата на диск, вместо да си ги тегля у дома.
Молбата ми е да ми кажете какъв софтуер да си кача, че да не се налага повече тая одисея:( Изключено е във фотото да имат програма за всяка марка, за всеки модел[smilie8]
Има някакъв единен, който върши работа, но идея нямам какъв е...
Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Фото хардуер ти трябва
Автор: assens   
Дата:   16-02-05 14:50

Вземи си card reader. А може и да ти е думнал USB порта на компютъра, щом въобще не открива камерата като device.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото софтуер?
Автор: cic   
Дата:   16-02-05 15:49

Ами зависи какъв ти е модела на апарата. Във фотото имат card readder и за това четат сичко. Някои модели на HP Могат да се настроят да се разпознават от Windows като еьтернал флаш (аз имам един 435). Други не. А ако изобщо не ти се появява иконка долу за това че си пъхнал нещо може наистина порта да ти е изпушил ... или USB HUB-a да ти се е смахнал.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото софтуер?
Автор: jazzlights   
Дата:   16-02-05 16:33

Ами със 635 съм... И много се надявам, че не е от USP port-a[smile]...
Мисля, че card reader-ът ще ме устрои идеално, много благодаря за помощта!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна