Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 1 вупросче[smilie11]
Автор: safe   
Дата:   15-02-05 23:27

Ако снимката на някои бъде публикувана някяде,как авторът-и сще бъде уведомен???

Отговори на това съобщение
 Re: 1 вупросче[smilie11]
Автор: kidik   
Дата:   15-02-05 23:30

От полицията му изпращат писмо.

Отговори на това съобщение
 Re: 1 вупросче[smilie11]
Автор: Mick   
Дата:   16-02-05 08:43

[smilie5] [smilie5] кидик, как ме разсмя човеко. [ жалко само че питането не е смешно ][smilie18] [smilie18]
...сафе, е ако наистина от там ти пратят писмо - значи става дума за голяма кражба на голям автор.. [smilie3]
.

Sега сериозно.няма друг начин ако не се натъкнеш съвсем случайно на кражба...не ти го пожелавам /нито на другите автори/, но за съжаление друг избор нямаме..
Мисля че е добре да си отваряме очите, и случайно ако попаднем на 'кражба'- казваме за проблема тук,споделяме, търсим най-правилния изход от такава ситуация...полезно е да се използва и 'опита' на други колеги сблъсквали се с такава неособено приятна задача..
..моето мнение е, че "битката" срещу такива кражби може да има резултат /и да служи за назидание/ само с общите усилия на участниците от форуми като този..
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 1 вупросче[smilie11]
Автор: safe   
Дата:   16-02-05 21:36

ne ste me razbrali!!!!
imam predvit da e poblikuvat v sp. Odisei naprimer !!![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 1 вупросче[smilie11]
Автор: J0R0   
Дата:   17-02-05 10:20

Ако ти пОбликуват снимката в сп. Одисей, лично главният редактор ще ти се обади, за да ти я поиска по-голяма, щото тия от нета не стават за това списание.

Отговори на това съобщение
 Re: 1 вупросче[smilie11]
Автор: safe   
Дата:   23-02-05 23:20

Благодаря ,това ме интересувасше [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна