Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ Спешно !!!
Автор: acidness   
Дата:   11-02-05 11:19

Искам да помаля всички снимащи с дигитален Canon или разполагащи с софтуер за него - снимам с Canon PowerShot A300/ жалка работа, но това е една друга тема/ и си загубих диска със софтуера, сега не мога да си качвам снимките на PC-то, защото нямам Canon Zoom Browser, а не ми го разпознава като софтуер. Вчера звънях в Canon, но и оттам не мога да получа помощ, защото не продават диска отделно.
Нека, ако някой разполага с въпросната програма да ми я шерне по някъкв начин, или да ми каже откаде да си я дръпна- ще черпя [beer] . Предварително ви благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ Спешно !!!
Автор: pne4ev   
Дата:   11-02-05 11:24

Ако си в Сф. обади се

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ Спешно !!!
Автор: thor   
Дата:   11-02-05 11:24

http://consumer.usa.canon.com/ir/controller?act=DownloadDetailAct&fcategoryid=320&modelid=8775

просто кликни върху " Download Drivers " два пъти или толкова пъти докато ти покаже опциите за на какъвто език ти трябва софта ,след това кликни върху това което си избрал и най накрая си избери платформата и системата ...и сваляй ... [smilie6]



Публикацията е редактирана (11-02-05 11:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ Спешно !!!
Автор: thor   
Дата:   11-02-05 11:27

http://alpha02.c-wss.com/inc/ApplServlet?SV=WWUCA900

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ Спешно !!!
Автор: avi   
Дата:   11-02-05 11:29

аз бих отишъл на www.canon-europe.com примерно и бих погледнал на "даунлоуд" дали няма нещо подходящо.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ Спешно !!!
Автор: ZENTEX   
Дата:   11-02-05 13:13

na www.canon-europe.com mojesh da iztochish vsichko,koeto ti triabva[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ Спешно !!!
Автор: acidness   
Дата:   11-02-05 13:20

10x na vsi4ki

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна