Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Olympus E 300
Автор: vladoV   
Дата:   09-02-05 14:25

Niakoi polzva li takav aparat i kakvi sa mnenieta vi za nego.......

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E 300
Автор: vladoV   
Дата:   09-02-05 14:30

zaslugava li si parite i za tia pari ili malko poveche moge li da se vzeme neshto DSLR s pone 8mpx??

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E 300
Автор: neuromancer   
Дата:   09-02-05 14:43

Фотоапарата е хубав, въпросът е дали цялата система си заслужава...
Един ще ти каже че обективите са разработвани специално за тази матрица, и затова качеството е добро, друг че скоро може да намалеят цените на full-frame и системата на Олимпус да остарее набързо...
(според мен няма да стане до 2-3г, но после...)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E 300
Автор: pne4ev   
Дата:   09-02-05 14:51

"zaslugava li si parite i za tia pari ili malko poveche moge li da se vzeme neshto DSLR s pone 8mpx??"
Ами за момента не/от БГ/, отвъд големия гьол може, относно Е-300, на мен ли4но ми хареса, доволно бързи4ък, мисля само 4е 6те е проблем с обективите.Работи в RAW на автомати4ните си режими, някои от снимките ми са шумни, мисля си 4е не е от мен....но не твърдя 4е е шумен, по принцип снимам с Canon и не съм имал подобни проблеми.Друго какво да ти кажа пипни направи няколко кадъра и така....

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E 300
Автор: vladoV   
Дата:   09-02-05 14:55

http://www.dpreview.com/reviews/olympuse300/page17.asp


Namerih nikakav sait s specifikacii i sravnenie megdu Canon 20D i E 300
ne sam pro i nemoga mnogo dobre da precenia dali da dam po malko pari za aparat i da si vzema obektivi ili da si vzema 20D i ........

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна