Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Olympus xD card
Автор: alf   
Дата:   07-02-05 11:33

Здравейте на всички!
Аз имам Olympus Camedia С-4000, но нямам оригинална xD card и поради тази причина някои от функциите на фотоапарата ми не са активни.[smilie2] Един приятел ми спомена, че е много възможно оригиналната xD card да има някакъв лицензионен файл, който да отключва всички функции на фотоапарата. Съответно чрез един card reader се предполага, че ще мога да дръпна този файл и да го сложа на моята стандартна Smart Media card. Искам да попитам дали някой знае нещо по този въпрос, дали някой има xD card и дали може да ми услужи с въпросния файл, ако наистина принципът на действие е този.[smilie11]
Благодаря ви предварително!
irina.korova@gmail.com

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus xD card
Автор: access   
Дата:   07-02-05 11:37

за панорамата ли става дума? както и да е... не е файл а е хардуерен проблем" в самата карта. Олипмпус искат да продават картите, които произвеждат...

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus xD card
Автор: alf   
Дата:   07-02-05 11:40

да, за панорамата ми е мисълта[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus xD card
Автор: access   
Дата:   07-02-05 11:51

няма да тръгне с неолимпус карти... прави си панорамите със софтуер. има много програми за целта - Panorama Factory, Arcsoft Panorama Maker, ACD Systems Photo Stitcher, Panorama Tools, PTStitcher и т.н.). тези са безплатни и за много платформи http://home.no.net/dmaurer/~dersch/Index.htm
:-D

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus xD card
Автор: alf   
Дата:   07-02-05 11:56

щом няма друг вариант [smilie2]
мерси за информацията все пак [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus xD card
Автор: popoff   
Дата:   07-02-05 12:10

... аз снимам с olympus c360 ... нямям такижа проблеми с новата xd-picture card :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна