Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   04-02-05 23:33

е ..... малко е старо като новина ,но чак сега се сетих да го пусна [smilie2] все пак за който ще е интересно и по една или друга причина не му е известно ...

http://www.apple.com/macmini/

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: jumbo   
Дата:   04-02-05 23:34

ми то това само за иннет става [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   04-02-05 23:37

глупости ,я ми изброй за какво не става [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: dch37   
Дата:   04-02-05 23:40

za software za pc.... dolu mac-a...

(btw i amalko nastrana fotoapratite i da posporim malko za MAC vs PC :) )

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: murnau   
Дата:   04-02-05 23:41

uhuhu :))
sega sha ti skochat PC userite [smilie5]
abe Thor, ia kaji dali imash predstava shto Panther-a mi zabavi Photoshopa?? (PS7)
na Jaguar vurveshe 15% po-burzo..
(pbook G4 Ti@867mhz, 512 RAM, 40go)
merci...

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: explorer   
Дата:   04-02-05 23:42

бе не е само за интернет... ама с по-хубавия процесор и 1 GB памет струва вече $924 което не е особено евтино... иначе малкия дизайн кефи.

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: explorer   
Дата:   04-02-05 23:44

и ако трябва да си плащаш софтуера... щото на бг фрии сървърите няма софтуер за Мак [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: GuruMMX   
Дата:   04-02-05 23:45

ajde pak...... :) [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: jumbo   
Дата:   04-02-05 23:49

ами ако река да го направя рабптеюа силна машина няма да ми струва 500$......
тва е точно за кифли дето да джиткат в иннет и да си гледат филми....
256 рам е повече от несериозно а процесора....

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: Andro_R   
Дата:   05-02-05 00:02

Explorerer - softuer ima i to mnogo, no se namira po drug na4in - edin priqtel e s iBook i si namira kakvoto poiska no v 4ujdi serveri:) malko po-bavno stava no ina4e ima vsi4ko, vklu4itelno i igri

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   05-02-05 00:09

хммм ..[smilie2] нямам идея при мен PS CS с 640Mgb с G3 е доста по бавен,от 512Mgb G4 ,а пък с тези 512Mgb DDR G4 е по бавен от 1Gb SDRAM ,но е направо незабележимо ,значи ако сложа 768Mgb DDR G4 на 1.25GHz ще е по бърз от 2х1GHz с 1Gb SDRAM или в най лошия случай ще са с еднаква скорост ,затова и няма да се учудя ,че това е защото Panther-ата е оптимизирана за последните конфигурации и затова да забавя MAC-ове малко по стари ....
е при мен G3 450Mhz върши същата работа каквато и 2х1GHz но доста по бавно ,просто трябва да има по малко отворени програми ,ако работи например само PhotoShopa разликата в бързината изобщо не е фатална
а пък с тоз новия мъничкия направооо ще хФърка PhotoShopа ...струва си даже много си струва ..особенно какъв кеф е интерфеЙса на Panther-ата ..хммм да кофти с далаверските програми ,но по фри-съсрверите сигурно се намират ..иначе с iLife'05 си има всичко което ти требе и то супер удобно ..
ииииии край на вирусите и гръцките подаръци ..[smilie6]



Публикацията е редактирана (05-02-05 00:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   05-02-05 00:25

абе 17х17х6 сантиметра ,тегло кило и четиристотин грама 1.430 кг плюс една сгъваема клавиатура и една безжична мишка с 80Gb хард ,даже и е по компактен и по лек от PC лаптоп ( пък и от всякакъв лаптоп ),че и може да се включи към всеки телевизор ..хмммм а да видим [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: cooler   
Дата:   05-02-05 01:15

Кажи им Thor! Днес си мислех да бъзна темата за вируса и Мас-овете ама си викам айде сега да не сме злоради! Не се връзвайте де. Всеки да работи на квото му е удобно.Наздраве!!![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   05-02-05 01:37

ама аз не съм против PC ,просто изтъквам предимствата на Mac ,които не подлежат на дискусии мисля ,все пак то си е очевадно ,особенно при този малкия ,17х17х6см./1,320кг/80Gb/DVD-+RW/изход за TV плюс no-virus.още малко ше влезне в джоба ,всъщност той влиза в джоба на якето ми Levi's ,е а това още нищо не е ами Panther-ата,дизайна и всичко това само за 599US$ ,можеш да си мъкнеш компа със себе си навсякъде където ще откриеш монитор ,какво повече му требе на един потребител на ФФ.net за да си обработва фотките и да дебне за точките ....[smilie6]



Публикацията е редактирана (05-02-05 01:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: Niko24   
Дата:   05-02-05 02:08

thor, [smilie24] [smilie24] [smilie24] think different
Много се накефих когато преди години, след като излезе легендарния вирус "I love you", Apple направиха рекламна кампания под надслов "We love you!"

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   05-02-05 02:42

ами да,да речем че човек ако много чете за как функционират PC-та евентуално ще стане вещ и ще избягва коварните вируси и ако се научи да ги разглобява и сглобява и след като на пазара излезнат нови естествено ще изучава и новите ,после ще се научи как да избягва и честото преинсталирване на Виндоуса за да почне вместо на 4-6 месеца да го преинсталира на 12 месеца ,

естествено софта се развива и трябва винаги да бъде във форма да чете и да чете и пак да чете да се образова как функционира виндоуса .....е сигурно има и други дребни и коварни магийки които требе да се знаят по Виндоуса за да се избегнат всички панове и нестабилност на системата ,честите забивания както и неизбежните и еволюиращи антвирусни програми които забавят и без това нестабилната система на PC-тата ,

та дори да речем че бедния PC потребител поддържа тази култура в час със времето за да достигне нивото ( такова ниво не му требе на Mac-юзера щото просто компа/Mac-а/ му нема нужда някой да го поддържа както PC-тата ) на обикновенния Mac юзер ,който вместо да си губи времето в четенето/заучаването/научаването на излишни глупости може да си щрака любимите фотки и да се радва на разходки ,аз лично не виждам как ще избегне грозния палачорски дизайн на PC-етата ,както и това на което приличат на огромни буци неоформен кариерен камък ,тежащи тонове ,мдааам требе си и упражнения в спортната зала за PC-юзерките ,докато при MAC-а ,no problemo ,

plug  and  play - кеф ти в къщи кеф ти сега с това новото да го грабнеш и да го замъкнеш в близкото кафене ,пък и с едно малко мониторче от 10" става и по удобно и от лаптоп... изобщо като стане въпрос за ергономия и функционалност ,за какво има да се говори и какви ще са доводите на PC любителите ,че с PC-то ще намерим по френдли условия от колкото с Mac ....[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: cooler   
Дата:   05-02-05 20:09

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: ivo80   
Дата:   05-02-05 21:41

Вирусите- един добре конфигуриран firewall и друго не ти трябва. 3-4 MB ram гълта моят, откъм CPU нищо не харчи.
Plug&Play - за кое точно говориш, което да го няма при PC.

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: DarkArcher   
Дата:   05-02-05 21:51

Mac ... ех, за такова чудо бленувам дълги години. Не само защото е красиво, не само защото е с Unix базирана система ...
Просто си ме кефи и това е. Веднъж седнах зад едно такова техническо чудо и ръцете ми останаха на клавиатурата ... ама каква клавиатура беше ... ехехе.
А за тоя мъник - студент ще ставам, ще трябва да си имам нещо малко - чудесно! :-) Пасва идеално на изискванията ми.
Просто няма какво повече да се иска!
Стабилност, ергономичност, красота ... Майкрософт и ПиСитата имат да гооооооонят ...

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: joshua   
Дата:   05-02-05 22:10

HOHOHO... em da ti plashtat em reklama da ti pravyat... tva kut torbichkite na billa i lelkite v mahlata - em si plashtat em im muknat zaglavieto navsyakude - kef

btw, tea prostotii gi slusham ot vremeto na archicad 5 (a dali ne beshe 4 [smilie5]), ga si puskaha benchmarki nekvi iz mailing listata na graphisoft....


Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: steki   
Дата:   06-02-05 05:51

UUU thor ti pak goworish mnogo pristrasten za tija MAC-owe,[smilie23] MAC[smilie23] samo za video obrabotka inache zareji taja pesen ljubowna, da ne puskam pak onaja snimka s kupchinata grozni MAC-owe deto njama koj da dojde da gi zeme ot garaja[smilie19]
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   06-02-05 06:45

е добре де steki разбрахме вече че немаш вкус де [smilie5] [smilie5] [smilie5] не е нуйно да го доказваш и със визуален материал . излагаш се така ,за твое добро го казвам де... като на приятелче ...[smilie6] хмммммм ..сега имам една голема купа с пържен пилешки дроб със сушени домати и пресен лук подправен с лютивия самбалек и бутилка винце иии готено миризливо сиренце ..знаеш ли как си утиват на Mac-чето ми ,ако беше PC сигурно щеше да ме заболи корема и немаше да ми върви мезето и винцето [smilie2] докато с Mac-чето всичко е песен [smilie24]

[beer][beer] ае наздраве на всички почитатели на PC-та и да внимават като си апват мезето и пийват да не си гледат PC-то чеееее......[smilie6]
[beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: steki   
Дата:   06-02-05 06:52

pak me razsmja, kato idwash kam nashija kraj ela da ti dam taja kupchinahttps://photo-forum.net/i/72213&USER_ID=1429 staro jeljazo kato si i fen stoto shipinga mnogo neizgoden ste ti izleze, pak tejat pustinite [smilie19] a inache ti uimnata che ko prepiesh da ne zamraznesh nawanka che si cenen kadar- a ti znaesh az s kakwo mezwam[beer] ajde nazdrawe i sas zdrawe:)[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   06-02-05 07:04

е хубу де ти ,поне все още ги имаш след толко години това показва че имат по голяма стойност от PC-тата дето са им биле връстници те пък отдавна са претопени ..[smilie6] еее но проблема аз преди да почна с пиенето се връзвам здраво да не върша глупости ....[smilie6] ..е ко ма напрай ти с една бутилка вино .... неам намерение да се разорявам ..[smilie6] иначе те Mac-овете са с фрее шипинг ..[smilie6] а от тези динозаври и аз имам един и си е супер ,като ферари е ,след толкова годинки още не фащал вирус ..[smilie6] айде да ти е сладко .ммммм каква салата става със солена рибка със стар червен лук от големите като му праснеш един юмрук ,маслинки ,зехтинец малко черен/розов/зелен пипер ,малко карпи и така юнашки разбъркано ..чак ми се прияде и на мене ..[smilie24]
[beer] [beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mac за 499US$ ..край на вирусите ..;))
Автор: thor   
Дата:   06-02-05 08:37

Ivo80 ,незнам какво ,аз като си включвам Mаc-а към нета ,нищо не ми требе да направя , докато за PC ми дават една книжка с упътвания/галимации да попълвам ,да се връщам напред назад ,докато с Mac-а ,ми нищо , включвам и толко ,компа веднага се връзва за нет-а ,може и PC-тата да са еволюирали последните месеци ,да са прихванали някоя нова джаджа от Mac ,както го правят в дизайна ,аз не виждам кво толко сложно има ,погледни PC погледни и Mac и ако след като ги разгледаш ,намираш че PC-то е по привлекателно ... ми нема кво да ме занимаваш за дискусии повече ,аз се отказвам и ти давам право ,каквото и да кажеш ти имаш право ..това е ..[smilie6]
колкото до операционната система кажи ми кое може PC дето Mac го неможе ....само не ми започвай с безплатните програми от фриии-сърверите ..започни с нещо което засяга двете системи и едната може повече от другата ....

[beer] [beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна