Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Еpson R300
Автор: asklep   
Дата:   04-02-05 09:32

Има ли някой който е работил или работи с този принтер да ми каже заслужавали си да бъде купен ,колко му струват консумативите и въобще подробности за тази машина
vikivet@parvomai.escom.bg

Отговори на това съобщение
 Re: Еpson R300
Автор: i_v   
Дата:   04-02-05 09:59

В общи линии:

1.Качество много добро(даже много много добро), в някой отношения дори видимо по-добро от мини-лабовете. Много добра динамика, много добра резолюция, добри(в смисъл реални) цветове. Като цяло по ревютата го дават с най-добро качество в класа си, не знам дали наистина е така, но си го бива.

2.Скорост на печат-добра (катоза epson). Видимо по-бавен от canon-ските в този клас, май-беше по бавен и от HP-тата, но не е чак толкова зле де(според мен е търпимо).

3.Цена на консумативите- много висока. Около 28лв. Една оригинална касета, разбирай единия цвят, принтера има 6 такива касети. Умножи си го и виж резултата, че на мен ми става лошо всеки път когато го смятам ;-).

4.Трайност- казват много голияма при правилно съхранения(разбирай в албуми, под стъкло, нанасяне на защитни лакове:-)).Точните години ги пишеше на сайта на Epson, няма да цитирам, за да не объркам.

Снимка 10x15 излизаше около 1,30(+/- нещо си, смятал съм го, но не си спомням точната цифра в момента) с оригинални консумативи и хубава хартия(аз ползвам коника-минолта, много добър резултат по мое мнение).

Ето ти и един линк със сравнение на принтери в този клас:

http://www.tomshardware.com/consumer/20041025/printer-13.html

Успех с избора :-)!

Отговори на това съобщение
 Re: Еpson R300
Автор: explorer   
Дата:   04-02-05 10:54

Като сравняваш цените на консумативите, гледай и по колко съдържат патроните, примерно на Канона са около 13мг единия - цена в България - 20лв (пълният комплект са 6 такива, ужас просто).

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна