Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Тъъъйй...
Автор: simon   
Дата:   03-02-05 11:58

Тъъъййй....И аз като всеки по-чувствителен юзър често си задавам въпроса “Тук ли ми е мястото...да си ходя ли?”...Днес пак си го зададох.Не знам за кой път...После си отговарям почти машинално едно и също – “Не е хватката да си тръгнеш,Симеоне, хватката е да останеш..” И оставам.
Да, удоволствието да си изтриеш снимките е невероятно, особено за хора които си падат по изтънчените удоволствия;)
Гледам снимки, чета коментари, преглеждам форума...Ритуали някакви;) Като пиенето на кафе сутрин, като секса, като куп други нещо от живота.Като отглеждането на градинка – поизправяш лехите с мотиката, поливаш цветята, подстригваш тревата.Някой хора ми стават симпатични, ровя се из профилите им, гледам снимки или само ги чета кво пишат,други ме отегчават до смърт (самия аз често се отегчавам до смърт и от себе си). После си казвам “Абе, кога ще я пусна тази тема за категория “пеизаж”,че ми писна от тая “природа” и “всичко останало”. После си казвам “Кво да я пускам, ще има два три кирливи поста и айде на втора страница”...Петъчния хумор не го чета по правило – идея нямам защо?! Сравняването на фотоапарати също никога...Гласувам много рядко, не за добра снимка толкова, колкото за добро желание.Посмъртно не гласувам и за най-гениалната имитация.Има добри автори които често изпадат в рутинна летаргия, за дълго при това, и изведнъж избухват с нещо много добро – тогава се кефя страшно!Има такива които качват рядко, но преобладаващо добри неща – на тях им се кефя най-много! Има и ударници които качват като замаяни – тактично ги подминавам, нека се състезават със себе си. Има писатели – това също е дар божи, да са живи и здрави! Има и авторитети! Трябва да има авторитети, но трабва и да дават пример. Но не пример с 80% компромис, а железен пример! А сега де!? Корен квадратен от осем....А, и психоаналитици има и статистици. Все добри хора;) И заядливци има, те са сладки макар и за кратко.
Както се казва в онзи виц – “Поименно колега, поименно!”
Когато има “поименно”, по правило има обидени. Този път няма да има. Това са просто мои размисли които не ангажират никой. А ако ангажират някой – така му се пада, нека се ангажира;)
..........................почивка за цигара.................................................

Такааа...;) Фото Форум ме запозна с хора!Създаде ми приятели! Благодаря му за което! За враговете – не ми ги създаде, а ме заведе при тях. Те са си чакали хората. Има такива които виждам често и обменяме мисли, пием кафета, търсим се, радваме се като се видим. Георги, Xizor, E-design,Чичо Бенджи – по рядко, Краси – тези приятели са по ценни за мен от която и да е задължителна колегиална среда. Има такива които виждам рядко, но често мисля за тях – Лудия, Джуниър, Емо,Фо, Вили, Бликса,Жоро...и още има – да ме извинят, хора които значат нещо за мен. И един лумпен има, много добър фотограф според мен който много му хареса да сере и пикае отгоре ми, криеше си името завалията, съкън да не научи някой. Е голяма философия – научих го.. и той пък спря да пише. Абе, живот;)
За какво пиша всичко това?
За да кажа с думи прости че този сайт е важен за мен.
Фотография не е равно на Фото Форум.
Фото Форум не е равно на Приятелство.
Фото Форум не е равно на Враг.
Фото Форум не равно на Статистика.
Фото Форум не е равно на Класация.
Фото Форум е равно Фото Форум.
Фото Форум има смисъл само ако уважава себе си!
Според мен;)

Апропо, сега му е мястото да питам, какво стана с категория пеизаж?;))
Тюююю, и аз да напиша нещо в тоя форум най после;)

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: pne4ev   
Дата:   03-02-05 12:07

Хе ти си като Кърт Вонегът!!!


P.S. Харесвам го-карате да мислиш



Публикацията е редактирана (03-02-05 12:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: sp   
Дата:   03-02-05 12:07

[smilie18]

разсмя ме [beer] много интересно пишеш [smile]



Публикацията е редактирана (03-02-05 12:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: XiZoR   
Дата:   03-02-05 12:09

Az si tursya supruga deto da ne znae mnogo, 4e nogo sa iznervyam kato zemat da mni sa obyasnyavat razni!

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: ancho   
Дата:   03-02-05 12:10

Симоне браво !
Най-искренно се радвах на туй що прочетох.
Ти и на писането си също тъй силен, както и на снимането (не го приемай като четка, не съм такъв човек).
Благодаря !

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: Todd   
Дата:   03-02-05 12:11

Странно .
Форум равно ли е на - "Виж кой съм " ???
Или равно на " Вижте кво направих -кво ще кажете " ????
Или е равно на кво ????

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: Brummaker   
Дата:   03-02-05 12:11

Закуска за шампиони ! [smilie24]





[beer] [smilie5] [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: чичовия   
Дата:   03-02-05 12:13

Хмммм, интересно написано[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: nanapak   
Дата:   03-02-05 12:19

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: mib   
Дата:   03-02-05 12:40

XiZoR - Улицата! [smilie5] ноо яко! [smilie19]

Simon - много добре казано, повечето от нещата съм си ги мислил точно по този начин, с изключение на чуденето за напускане, не се е прокрадвало за момента такова!
Посещавам и двата сайта, и двата ми харесват! [smilie24] [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: simon   
Дата:   03-02-05 12:46

миб - само двата ли ;)тю

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: simon   
Дата:   03-02-05 12:49

Добре де, за пеизажа пак нищо!?
Аман![smilie21] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: djore   
Дата:   03-02-05 12:50

Simon, добре че го казваш, а дано те разберат...най-вече с математиката[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: TPECHAT   
Дата:   03-02-05 12:50

glei na 3tia,
tam ima pove4e [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: rogi   
Дата:   03-02-05 12:53

Simon: mnogo mi dopadnaha otkroveniaita ti.Siguren swm 4e mnogo hora sa identichni v mislite si,no ne smeiat/ili ne iskat da gi izlojat vwv foruma(vkl. i az), za da niama kavgi i obidi,priswshti zasega.[smilie24] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: TPECHAT   
Дата:   03-02-05 12:58

rogi,
kak pa reshi takviz neshta - seki vreka kot mu e na akyla [smilie21]

Simone ua!
Mnou ta ubicham sya - ti znaish!
Ma tui e sya - ne moi da ima peizaji sya - bili te prirodni, gradski ili goli [smilie21]

Buhai u Si4ko ostanalo... to kvo ni ostava na nas ako ne vsi4ko [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: simon   
Дата:   03-02-05 13:02

треснат[smilie18] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: pepi   
Дата:   03-02-05 13:37

Da sedja ili da si hodja?=Da zhiveja ili da se samoubija?

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: mib   
Дата:   03-02-05 14:13

[smilie5] [smilie5] [smilie5]
Simon - всеизвестните 2 в БГ, за милата ни родинка ставаше дума, ама не съм пояснил...
Ама ти съм сигурен, че си се сетил [smilie5] [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: kirilius   
Дата:   03-02-05 14:35

simon, подкрепям за пейзажа. [smilie24]

Малко е объркана работата с имената на галериите. Някои са с името на обекта, който се снима, някои са с името на определен жанр, някои са свързани с техниката на заснемане...


Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: murnau   
Дата:   03-02-05 14:36

stiga ste mrunkali
are hodite da proiaviavate filmi [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: kirilius   
Дата:   03-02-05 14:39

Аз имам една SD карта, пробвах да я проявя, ама нищо не излиза... [smilie11]
И с оцет пробвах и с мазут и с белина... нищо!

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: m.o.p   
Дата:   03-02-05 14:42

Simon ne te poznavam lichno za koeto sajeliavam no tolkova dobar avtor kato teb se vrazva na porednia nedovolen vav foruma,prosto ne si zaslujava!!!!!Spored men tozi forum nezavisimo che ne e osobeno obektiven toi e napraven s edna edinstvena cel da sabere na edno miasto razlichni lichnosti no ednakvi v lubovta si kam fotografiata i ako teb tozi forum te pravi shtestliv prosto e absurdno da si zadavash vaprosa dali da ostanesh!!!!!!!!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: Memflora   
Дата:   03-02-05 14:43

simon[smilie24] [smilie24] [smilie24]
пейзаж[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Тъъъйй...
Автор: kali222   
Дата:   03-02-05 14:56

Да си кажа и аз, че подкрепям идеята за галерия Пейзаж.
За писането - хубаво пишеш. Размислите ти имат подреденост, която често липсва в много от писанията тук (ама то не на всеки е дадено, та трябва да сме снизходителни към останалите и себе си). Харесва ми опита ти за категоризация на форумците, макар че принципно не обичам много групирането. Аз съм за индивидуалния подход.
И изобщо - не се взимайте толкова насериозно, че никак не е здравословно. :)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна