Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 нещо по албума
Автор: Георги   
Дата:   02-02-05 09:50

защо могат да се тикат в избрано стари неща?

то че няма смисъл да се връща нещо, което е минало от там (освен точици), ами знам ли, дай да прекараме отново през избрано нещата с най-много точки от личната си галерия (всеки като обади по 20-30 и ще гледаме стари неща следващите няколко месеца).

стига с тия точки бе :)

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: fogas   
Дата:   02-02-05 09:54

За фотография, която за втори път се качва в "Избрано" ли иде реч или за такива, които са ти в профила, но ги пускаш в избрано след 1-2 седмици, заради ограничението?

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: ejko   
Дата:   02-02-05 09:58

za takiva deto se ka4vat 2 pat v izbrano!!! I az ne se kefa na tova!!! Tova e nai brutalnoto to4kogonstvo:)))

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: Георги   
Дата:   02-02-05 09:59

за нещо, което не си пускал е ясно (то верно не съм пил второ кафе още, ама чак толкова зле не съм :Р)

за нещо което ми стои в профила от преди няколко месеца (понасъбрало е едни добри точки) и решавам да го бутна малко по-напред в месечния рейтинг за него месец. защо да не го пусна пак в избрано? дреме ми, че сте го виждали вече :)))

това в системата трябва да се пипне мисля.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: pulse   
Дата:   02-02-05 10:03

и аз тъкмо това исках да питам...
някой стари неща могат да се качват като нови [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: Todd   
Дата:   02-02-05 10:04

Хм, не знам как става тоя номер .В моя профил на тия снимки дето съм ги качвал след това не е активен маркера за качване .Или трябва да сменя броузера и ще се виждат пак ???[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: Стефан   
Дата:   02-02-05 10:11

Доколкото знам това става с неща, които са били някога в албума, събрали са някакви точки и след това са били смъкнати и са дочакали в това състояние новата организация на албума. Който си е държал стари неща само в профила сега има възможност да ги вади като непоказвани (пък и то сигурно ги бодат в очите тези стрелки, набиват се на очи при старите снимки в профила ;)


Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: RossN   
Дата:   02-02-05 10:19

интересно как го правят, щото Жоро каза, че ако ги изтриеш от "Избрано", се изтриват и от профила, и после как си запазват точките, един Господ знае, име някакъв номер....

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: mikele   
Дата:   02-02-05 10:28

А я да попитам Герге какъв е смисъла от двата албима избрано и всички останали?Има ли смисъл от него или едни снимки са за единия други за другия а?
не е ли идеята снимки които все пак са нещо да ги видят повече хора бе Герге.Иначе да озстане като преди един албум, там некакъв брой снимки и толкоз.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: Георги   
Дата:   02-02-05 10:36

нямам нищо против хубавите снимки, уважавам това, кефя им се, писал съм под повечето (които не съм пропуснал), гласувал съм с удоволствие, има автори на които се възхищавам, ама това леко дразни ...

както и да е :)

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: Георги   
Дата:   02-02-05 10:39

майкили, микеле и други производни на ника ти, да ти приличам на админ? така е било решено - така е станало. смисъла е - потърси с онова бутонче горе (дето му викат търсене) темата, където надълго и нашироко беше обяснено.

а снимка в челото на рейтинга със 100-тина гласували си е повече от видяна.

на нискоинтелигент ли се правиш? или да ти обясня с картинки какво точно имах предвид в темата?

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: mikele   
Дата:   02-02-05 10:49

Значи аз като имам право да речем на една снимка в избрано да си я пазя и да не я пускам докато не мине седмицата.Е тогава всичко схте остане празен албум.Е аз пък си тествам снимчицата във всичко и ако я бива защо да не я видят и малко повече хора в избрано.А не избрано да се пълни със всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: Георги   
Дата:   02-02-05 10:53

ти май не четеш добре или не мислиш рано сутрин? не говорим затова изобщо.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: fogas   
Дата:   02-02-05 10:54

Микеле, не си разбрал, бе, човек. Нали затова зададох уточняващия въпрос... Става дума за такива, които са качвани в "Избрано" след няколко дни са свалени и след една седмица пак качени в "Избрано" (за още едно кръгче) за трупане на точки.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: mikele   
Дата:   02-02-05 10:57

Ама фогас нали качена един път там в избрано не можеш да я сваляш вече, освен да я изтриеш.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: fogas   
Дата:   02-02-05 11:10

Е явно си има начин. Щото някои го правят, но аз не знам как, щото и не ме интересува.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: ejko   
Дата:   02-02-05 11:14

e to4no tova e 4e predi promenite moje6e da se svalq ot izbrano i sega puskat snimki ot predi 3 mesetza s po 150 to4ki i se nadqvat da stanat 200, za da slagat po 3 snimki na sedmitza!!!
Ama tova e mnogo tapo, za6toto ne znam za drugite, no na men i 2 snimki mi stigat i ako nqkoi tolkova e zakasal vmesto da me tovari da mu gledam snimkite po 100 pati 6te mu otstapq moite to4ki i da si ka4va po 3 snimki kato mu e zor...

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: neuromancer   
Дата:   02-02-05 11:17

абе хора, преди можеше снимките да се свалят от избрано, сега вече не може.
Аз лично мисля постепенно да си кача всички стари снимки обратно в избрано, защото иначе все едно са изтрити, не е ли така?
Никой няма да види снимка отпреди 5 месеца със 50т. например. А тогава хвърчаха по 300 снимки на ден и се съмнявам че много хора са ги виждали

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: ejko   
Дата:   02-02-05 11:20

ami kolkoto i da mi e neprqtno da go kaja ima istina v dumite ti!!! 6tom vqrva6, 4e horata sa o6teteni ot tova, 4e sa propusnali da vidqt tvoite snimki, togava e redno da gi zaradva6 i obogati6:)

Отговори на това съобщение
 Re: нещо по албума
Автор: neuromancer   
Дата:   02-02-05 11:37

Още нещо - снимка с много точки, но в общия албум не излиза в класациите, а само ако някой седне да прелиства общия албум 50 страници назад...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна