Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Умно предложение към админите
Автор: NeonBird   
Дата:   01-02-05 11:03

Имам едно предложение към админите по отношение на гласуването. Във всяка държава за да гласуваш трябва да си пълнолетен и психически здрав. А тук какво става, разни пубери и дебили определят облика на сайта. Предлагам, за да имаш право да гласуваш, при регистрацията да изпратиш снимка на личната си карта и на медицинския си картон. В медицинския картон да има заключение от психиатър и очен лекар. То, вярно е, че на една част от хората диагнозата им личи и без да представят медицинско, ама все пак трябва да има ред и законово основание. Така де! Това, че админите пускат тук олигофрени да щъкат между нормалните ми нарушава конституционните права. По изключение може тези които живеят в чужбина да представят медицинското си на друг език, френски или турски, но да е заверено в нашия консулския отдел на съответната страна. Искам ясно да се вижда кой е шизо и кой е нормален, а не да ми пишат под снимките [smilie24] [smilie24] [smilie24] и след по-малко от 24 часа, същите да викат [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: Георги   
Дата:   01-02-05 11:10

[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: Gafa   
Дата:   01-02-05 11:12

На ред ли си
имаш ли медицински картон
или си със жълта книжка

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: fogas   
Дата:   01-02-05 11:12

И който има кариес да не гласува също.

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: asb1   
Дата:   01-02-05 11:14

НЕ съм съгласен с теб! Изкуство не се прави от "нормални" хора. Трябва да си поне малко луд за да дръзнеш, за да видиш това което 90% от другите "нормални" хора не виждат и не само, но и да му дадеш формата за да ги накараш да го усетят! Този сайт мисля, е точно за тези ненормалници с апрати в ръцете дето висят някъде на една ръка, за един едниствен кадър....и е нормално да има емоции...! А относно лудницата, работя до нея и ако ти трябват протекции ...ще уредим нещо...:-))) Усмихни се живота е купон ...[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (01-02-05 11:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: ejko   
Дата:   01-02-05 11:21

Пича не се шегува!!! Ами аз няма да мога да гласувам, защото имам диагноза и к'во сега ще ме махнете ли:)))) ае.....
"We don't need no water let the м*****f***r burn"



Публикацията е редактирана (01-02-05 11:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: Pehata   
Дата:   01-02-05 11:21

Така е, по-скоро да се иска жълта книжка, за да те регистрират.
И пръстови отпечатъци - да се направи справка с интерпол дали не те издирват за публикуване на чужди снимки.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: scherz   
Дата:   01-02-05 11:31

Положението става оттрагично по-трагично... самите бълвочи идват от такива теми... относно форума .... относно крадени снимки само се мрънка.... В крайна сметка като не се харесват условията поставени от админа взимаш си собствени машини....регистрираш си домейнче и хоп правиш си собствен форум със собствени правила както ти си решиш... не стига че тея хора се опитват кой както може да угоди и да направят вси4ко по либерално и угодно що годе за всички ами всеки мрънка.. недоволен... аз съм си доволна... доста промени настъпиха в този форум и мисля че е за добре... не се оплаквам... надявам се скоро вичко да си дойде на мястото:)
ПС. Наистина трябва да си малко луд за да можеш да снимаш идейно... нормалните хора не снимат:) А за годините... хахахаха ако искаш и по Американско пълнолетие да го направим:)

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: sp   
Дата:   01-02-05 11:31

е това вече ме довърши [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: djore   
Дата:   01-02-05 11:45

аз съм опериран, има ли значение колко пъти и от какво, щото съм бил под пълна упойка и съм много нервен [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: NeonBird   
Дата:   01-02-05 11:50

Естествено, че има значение. Може да са ти извадили половината мозък от главата при операцията. А може да е била успешна и да са ти го извадили всичкия.

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: nrk   
Дата:   01-02-05 12:02

Мен, такова... се опитвали да ми присадят,... такова, мозък ли беше термина де.....
ама нещо се объркало в куриерската фирма и доставили такова... вместо таковата ъъъъ мозък де, ... сложили тиква, със семките барабар, такава жълта една...

Ма сега ми е добре, такова, само дето наблягам на идиличните пеизажи от нивята... такова де...

Ама не ме спирайте да снимам... моля...

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: the_shooter   
Дата:   01-02-05 12:13

Tva za li4nata karta e gotino!!![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: djore   
Дата:   01-02-05 12:18

ааа да, май е успешна операцията[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: scrap   
Дата:   01-02-05 12:20

опа аз съм непълнолетен [smilie2] [smilie2] [smilie2] съжелявам,повече няма да коменитрам,да гласувам и да пускам снимки тук...ще трябва да изчакам още 2 години[smilie2] [smilie2] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: stoevmobile   
Дата:   01-02-05 12:27

Аз пък имам частичен далтонизъм и кофти монитор [smilie11] [smilie11] [smilie11]
Тоя де пуска умни идеи да пусне и подписка за събиране на средства за финансова помащ с цел закупуване качествени монитори на нуждаещите се и за лечението на далтонистите от български произход в страната и чужбина [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Умно предложение към админите
Автор: Transfiction   
Дата:   01-02-05 12:45

Пък аз нямам нищо още. Ще ида до джипито да ми извади жълта книжка, и без това ми трябва и за други цели [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна