Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какъв сняг само (офтопик)
Автор: dili   
Дата:   30-01-05 09:51

Тук направо ни затрупа. Вали от вчера сутринта и като гледам няма намерение да сприра. Така ме е яд че ми го няма фотоапарата-колите пред блока са страхотна гледка-само снежни дюни, от които стърчи задницата на колата.


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: stoevmobile   
Дата:   30-01-05 09:59

А при мен 12 градуса към момента, дъжда обърна на ръмеж, кофтенско време, дето само за бира става...добре че се запасих с повечко бирета и мезета...........


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: dili   
Дата:   30-01-05 10:02

Да, добре сте си вие... Гледам и брат ми ми прща снимки, на които е по къс ръкав.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: snooper   
Дата:   30-01-05 10:37

Hah, v momenta jiveia v Pleven, ima tuka edin park (koito vsastnost e edinstvenoto svestno neshto v toia skapan grad), koito se kazva Kailaka...ta navan sniag do kolene, vali veche dva dni non-stop i az v 7 i malko taia sutrin veche sam v kailaka da posnimam s iasnata misal, che ne mi se snimat iztarkani peizajcheta, nooo... nali. Ta sutrinta parvo niamshe taxita v dve frimi, nakria doide taxi i zakasa, sled 10 minuti uspiahme da izlezem i me zakara do kraia na grada - tragvam az s ranicata s aparatite i edin 5-kiligramov stativ v kaniona na Kailaka i pravia partina v sniag do kolene - biah parvia chovek, koito minava pone ot vchera. Biaha s botushi pochti do kolianoto, koito obache ne pomognaha v tolkova dalbok sniag. Snimah tuk, snimah tam - nishto interesno... I ot de se vze edno prokleto cherno kuche i skochi da mi iade aparata ne znam, ama parvoto neshto koeto mi popadna beshe stativa i stovarih s iad sickite mu kila varhu garba na kucheto, a to zavaliata useti, che oshte edin podoben udar niama da prejivee i izbiaga... Takmo prokarah oshte 500 metra partina i ne shtesh li - sashtoto kuche, no tozi pat s 3 edri drugarcheta (mnogo Plevenski se darji tva kuche)... toia pat obache otstapvaiki nazad i razmahvaiki stativa uspiah da stigna do shoseto, kadeto vidiah s vlajen pogled kak edna kola minava bez da me vidiat otvatre... zataknah se mejdu dva zavoia, taka che do men da ima udobno za kachvane darvo, zad men sklon, a v liavo i diasno da imam vidimost i prendina 15-tina sekundi pred vsiako smartno kuche... i sled kato za poreden pat se ubedih, che kola s ne-sofiiski nomer vzima stopadjia vednaj na 1000... si viknah taxi, sled 20 minuti se obadih vav firmata na taxito i mi kazha , che e zakasal i ne mogat da mi pratiat kola... v tozi moment bateriata ne telefona mi svarshi.... i taka stoia si az, mrazna, vali me, a na niama i edin kilomtar zad men e zoologicheksata gradina i tam reve lavat, pak pochnaha da se chuvat kucheta i v edin moment chak pochna da mi se struva, che i lava reve vse po-blizo i po-blizo do men... v edin moment sazriah jeep (Gaz mai beshe), zelen, s logoto na gorskoto - da sa jivi i zdravi horata, v kolata imashe i niakakav maj, koito tragnal pesha ot edno blizko selo kam Pleven, zashtoto niamalo avtobus dnes... ta sega se susha i mislia da ne izlizam da snimam glupavi zimni kartinki v skoro vreme, pone ne sam i ne bez pishtov nai-malkoto... [smilie18] [beer]

P.S. Izviniavaite za latinicata, no niamam nervi da pisha bavno v momenta...

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: Георги   
Дата:   30-01-05 10:41

покажи кадри :)

иначе репортажа не се признава [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: snooper   
Дата:   30-01-05 10:51

Heh, shte sam cifroviziran sled sedmica jivot i zdrave, inak si snimma cherno-bialo, ta niama da e skoro, a i az v tozi sait moi kadri ne puskam otdavna - no kato kaza raportaj, ne e reportaj, shtoto ne snimah kucheto kak skacha, ami si pazih zadnika - niamam merak da stavam reporter, a iavno niamam i danni, shtoto istinskia reporter shteshe sam da padne na snega i da snima kak kucheto se nahvarlia varhu nego, a v sledvashtia kadar razkasva slabinite mu... nali Spelial_K ? [smilie18] [smilie18] [smilie18]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: MITAKA   
Дата:   30-01-05 10:58

https://photo-forum.net/i/78803&USER_ID=1819

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: MITAKA   
Дата:   30-01-05 10:59

Ето репортаж от Русе!


Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: speedlite   
Дата:   30-01-05 11:00

[smile]



Публикацията е редактирана (13-03-05 20:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: dili   
Дата:   30-01-05 11:03

и при нас е долу горе същото, с тази разлика че няма кой да разчиства улиците. Сетих се, че мога да снимам със служебния апарат, ама той е лентов (сапунерка Канон АФ8), после ще трябва да сканирам снимките, не знам дали ще стават за нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: snooper   
Дата:   30-01-05 11:06

Ок, прав си - ето това е прекарано през абв на автоматик...

Хах, в момента живея в Плевен, има тука един парк (които всащност е единственото свестно нещо в тоя скапан град), които се казва Кайлака...та навън сняг до колене, вали вече два дни нон-стоп и аз в 7 и малко тая сутрин вече сам в каилака да поснимам с ясната мисал, че не ми се снимат изтаркани пеизайчета, нооо... нали. Та сутринта парво нямше тахита в две фрими, накря доиде тахи и закаса, след 10 минути успяхме да излезем и ме закара до края на града - трагвам аз с раницата с апаратите и един 5-килограмов статив в каниона на Каилака и правя партина в сняг до колене - бях парвя човек, които минава поне от вчера. Бяха с ботуши почти до коляното, които обаче не помогнаха в толкова далбок сняг. Снимах тук, снимах там - нищо интересно... И от де се взе едно проклето черно куче и скочи да ми яде апарата не знам, ама парвото нещо което ми попадна беше статива и стоварих с яд сицките му кила варху гарба на кучето, а то завалята усети, че още един подобен удар няма да преживее и избяга... Такмо прокарах още 500 метра партина и не щеш ли - сащото куче, но този пат с 3 едри другарчета (много Плевенски се дарйи тва куче)... тоя пат обаче отстапваики назад и размахваики статива успях да стигна до шосето, кадето видях с влайен поглед как една кола минава без да ме видят отватре... затакнах се мейду два завоя, така че до мен да има удобно за качване дарво, зад мен склон, а в ляво и дясно да имам видимост и прендина 15-тина секунди пред всяко смартно куче... и след като за пореден пат се убедих, че кола с не-софииски номер взима стопадйя веднай на 1000... си викнах тахи, след 20 минути се обадих вав фирмата на тахито и ми кажа , че е закасал и не могат да ми пратят кола... в този момент батерята не телефона ми сварши.... и така стоя си аз, мразна, вали ме, а на няма и един киломтар зад мен е зоологичексата градина и там реве лъвът, пак почнаха да се чуват кучета и в един момент чак почна да ми се струва, че и лъва реве все по-близо и по-близо до мен... в един момент сазрях джип (Газ маи беше), зелен, с логото на горското - да са йиви и здрави хората, в колата имаше и някакав май, които трагнал пеша от едно близко село кам Плевен, защото нямало автобус днес... та сега се суша и мисля да не излизам да снимам глупави зимни картинки в скоро време, поне не сам и не без пищов наи-малкото... [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: dili   
Дата:   30-01-05 11:07

speedlite [smilie24]
Съжалявам snooper, но и аз не ти изчетох целия пост. На третия ред се отказах, разбрах само че става дума за някакво куче в Кайлъка.

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: speedlite   
Дата:   30-01-05 11:10

[smile]



Публикацията е редактирана (13-03-05 20:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: snooper   
Дата:   30-01-05 11:13

Прави сте, съгласен съм с вас и съшо като вас съм простестирал срещу гадно написаните текстове в нета... но веднъж се случи така, че нямах кирилица половин година и забравих да пиша бързо на нея и все още нямам нерви, когато става дума за дълги текстове...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какъв сняг само (офтопик)
Автор: dili   
Дата:   30-01-05 12:18

Най-после някаква по-достоверна информация: за положението тук , че по новините сутринта казаха, че пътищата са проходими при зимни условия.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна