Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 otivaite da snimate
Автор: beibi_713   
Дата:   29-01-05 13:14

navun vali strahoten snqg i vsi4ko e mnogo krasivo zatova grabvaite fototo i ti4aite!!!!!!!!!
kakvo 6te kajete?
posle 6te gledame koi kakvo e napravil!!!!!!1[shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: jumbo   
Дата:   29-01-05 13:18

и много сиво......[smilie8] аз обичам при такъв смяк да се оплези едно слунце и тогава става шукарията

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: KrisoPower_EOS   
Дата:   29-01-05 14:29

Абе и сивото е много готино. Но на изгрев слънце и на залез е най-хубаво.

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: lumix   
Дата:   29-01-05 14:42

Аз излизах ама много валеше ...целия апарат го наваля сняг ...а докато го вадя и слагам в чантата ...и вътре влезе ....абе я кажете някой чалъм как действате при подобни условия!!!!!!!! ...


Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: explorer   
Дата:   29-01-05 14:52

lumix, при подобни условия просто излизам с някой от най-старите си апарати за които не ми пука.
[smilie5]

Ей затва предпочитам да имам 10 стари железа пред 1 нова дигиталка.

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: elrisha   
Дата:   29-01-05 14:52

снимай през прозореца [smilie6] [smilie6] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: MITAKA   
Дата:   29-01-05 14:54

И аз излизах ,снимах и даже снимки пуснах.А фотоапарата ,нали е сапунерка ,крия го в джоба си !

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: beibi_713   
Дата:   29-01-05 14:54

3.1 MP total resolution, 5x digital zoom, 16 MB internal memory, Secure Digital (SD)/MultiMediaCard (MMC) memory card slot, direct printing capability, HP Instant Share™ technology, HP Photo & Imaging software incorporating HP Memories Disc Creator and HP Photosmart 8886 docking station with remote control.
3.3 MP (2152 x 1567 total pixel count)
117 x 39 x 57 mm
137 g without batteries
kakvo 6te kajete za tozi aparat na HP
stava li za na4alo?
i ako moje da mi razqsnite malko za koi harakteristiki sa vajni?

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: lumix   
Дата:   29-01-05 15:28

...explorer и двата апарата са ми "скъпи" ...други нямам. Между другото имам идея ...пробвах с налонова торбичка и ластици /хи-хиии/ ..абе нещо като кондомче стана ...ама за разлика от истинския кондом отпред го оставих отворен[smilie5] ...за да махам капачката на обектива!....Сега се чудя с какво да заменя найлоновото пликче ......ама ще го измисля ....[shtrak]!!!! Някой ако има идея да казва!!!
....elrisha ...от прозореца съм пробвал...ама от прозореца имам вече много снимки и не искам повече ...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: stoevmobile   
Дата:   29-01-05 15:29

Бях писал, преди време на подобно питане.
Вземай!!!
Каквото и да вземеш, все ще има нещо, дето няма да ти хареса и ще гледаш да вземеш още по-добро по-късно!
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: stoevmobile   
Дата:   29-01-05 15:33

lumix, за замяната, ти си го каза [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Вземай един по-голям номер с мирис на виолетки, нахлузвай на обектива и [shtrak] [shtrak] [shtrak]
[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
добавям - не слагай сенника [beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (29-01-05 15:35)

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: lumix   
Дата:   29-01-05 18:00

Абе никой ли няма даде акъл как се снима в тежки метеорологични условия....дъжд и сняг така че да не се намокри техниката?????????????????[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: volokin   
Дата:   29-01-05 18:14

с найлон, който покрива апарата и част от обектива, до сенника.
Ако духа вятър и вкарва дъжд, сняг в обектива тогава се маха капачето само преди снимка и после се слага пак.
Поне аз така не съм имал проблеми в планините. Може да възникне проблемът наречен ''влага'' обаче, който не може да се избегне, освен ако апарата не е уплътнен още от производителя, но това се слуа при профи телата.
Иначе има и аматьорски, които са изненадващо издръжливи, включително дигитални!!!

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: lumix   
Дата:   29-01-05 18:51

Благодаря volokin
абе аз му правя на моя един кондом ...сега ...хи-хи с ластици и найлон ...като го извадих един ме гледаше ...и си мислеше "Тоя пък с какво снима" ...отстрани апарата изглеждаше все едно сам съм си го правил [smilie5]!...Върти ми се в главата ...някакво силиконово платно и от него да си направя ...кондома ...имам едно ама е малко дебело...т.е. няма да мога да включвам бутоните ...нещо тънко и здраво и прозрачно ми трябва!Аре пък ако измислим после ще го патентоваме ...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: mooneclipse   
Дата:   29-01-05 20:40

Хаха, пробвай с тези целофаните за увиване на храни[smilie5] хем са тънки, хем залепват за апарата. Аз във вторник като заваля снимах снега и тактиката беше- апарата под якето, виждам нещо и снимам с гръб към посоката на валене на снега.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: lumix   
Дата:   29-01-05 20:43

...да де ама под якето снежинките веднага се стопяват ....и става кофти ...а и като бързаш и бъркаш ...и снимките кофти!!!

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: lumix   
Дата:   29-01-05 20:57

...ха това е идея с найлоните за храни ...ще го пробвам ...!!!! А може и да го вакуумирам апарта ...[smilie5] ки-ки-!!!

Отговори на това съобщение
 Re: otivaite da snimate
Автор: ltg   
Дата:   29-01-05 23:03

Аз се опитах днес да снимам, ама снимките не струват... нямаше хубава светлина... всичко стана замазано заради дътлгата експозиция и защото не си бях взел статива, и е като на черно-бял режим [smilie2]
Иначе - апарата (Олимпус С750) под якето с навит преходник и филтър (Става дума за преходник за филтър като тръба, който се навива над целия обектив и обектива остава вътре).
Относно фолиото за пакетиране на храни - ами по принцип става, но лятото на плажа ако е наелектризирано полепва доста пясък по него :(, а сега през зимата не съм опитвал. За някои апарати има боксове за подводно снимане [smilie18]
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна