Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   15-05-06 21:56

Нещо се закучи май положението около новия модел - освен официалните (и безумни) оферти на Канон България май няма друго на пазара. А и те я имат 2-3 бройки, я не. Има някаква оферта на сайта на Фотопавилион, но няма реални количества. Търсене ли няма, пазар ли, какво ли? Я да видим нещо като анкета - колко хора по принцип се интересуват от закупуване на това нещо? Аз например се интересувам.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ecobo   
Дата:   15-05-06 21:57

Аз не... [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: CYPER   
Дата:   15-05-06 22:11

Ми с тия зверските цени в БГ как да има търсене [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   15-05-06 22:29

Мизерията с цените е ясна, въпросът е по принцип колко хора считат тоя апарат за интересен и биха искали да го имат?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: darksorrow   
Дата:   15-05-06 22:32

колко му искат, че ми стана интересно?

иначе не ме бройте.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: n1x0n   
Дата:   15-05-06 22:36

Ivodam, ти нали все обясняваш колко е евтино в US и колко е скъпо тука? Ми досега да си беше внесъл 5 апарата и 10 обектива... пък ти само се мотаеш по Базара и чакаш някой да ти продаде в БГ нещо на US цена. И ако може да е ново... и с гаранция. Няма да стане...

Странен човек си...

п.п.
Пък като си взема ДДС-то, 30D ми излиза със 200 лева по-скъпо отколкото в US, само дето имам сервиз, гаранциа и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: CYPER   
Дата:   15-05-06 22:39

ivodam всеки счита апарата за безинтересен, дори гаден и никой не иска да го има [ezik]

Какви са тия безмислените въпроси бре [ezik]

darksorrow 2700лв само за тялото и 2800 с китовия [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: bouzan   
Дата:   15-05-06 22:55

n1x0n mnogo si prav az 6tqh da mu go vkaram ot US a toi se 4udi i se 4udi padna edno pazarene i nai nakraq se otkaza a mu go davah po4ti na cenata v US

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   15-05-06 23:00

Хе-хе, ще вземете да ме амбицирате верно да се поразвъртя, то пък много сложно, като ви слуша човек, чудо големо. Между другото, през последните два месеца съм сменил повече обективи и апарати отколкото вие едва ли и за година сменяте, момчета. Бъдете здрави! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   15-05-06 23:04

bouzan: Да бе, почти на цената в US, айде не ме карай да се смея. И гаранция-Франция.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   15-05-06 23:06

darksorrow: Доколкото съм виждал тука във форума, му искат към 2800 лв. само за тяло - как ти се струва?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: muu   
Дата:   15-05-06 23:07

i kakvo kato si smenil pove4e obektivi i avarati?po dobri snimko li si napravil?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   15-05-06 23:11

CYPER: Сега видях в профила ти, че си с такъв - би ли споделил впечатленията?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   15-05-06 23:15

muu: Ами ако ми разгледаш снимките във

www.4coolpics.com/ivoto

все някакъв напредък имам, макар че това малко ме интересува, защото просто се забавлявам. Но ако си любител на събирането на точки - една моя снимка е на 5-то място например в галерия Животни по брой гласове за цялото съществуване на сайта.
Репликата ми беше по-скоро във връзка с това, че съм стоял и чакал и не знам какво си...

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: muu   
Дата:   15-05-06 23:47

ne komentiram tvoqt napreduk.prosto tova 4e smenq6 aparatite i obektivite samo po sebesi ne vodi do po dobri snimki.po skoro navejda na misulta 4e ne si naqsno kakva tehnika bi ti bila nai udobna za tova koeto pravi6.30D 6te pravi su6tite snimki kato 20D ili 350D tui kato ne aparata pravi snimkite,toi ne generira idei a samo e sredstvo za [beer] tqhnata realizaciq...



Публикацията е редактирана (16-05-06 00:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: praetorian   
Дата:   16-05-06 00:00

Предната седмица приятел си купи 30D от Фото павилион. На цената от офертите им. Апарата обаче не придлага коr знае какво за увеличената си цена спрямо 20D.
В общи линии muu е споменал същото.



Публикацията е редактирана (16-05-06 00:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   16-05-06 00:16

muu: Ами ти може би си се родил научен, но по принцип смяната и пробването на различните възможности е единственият начин да намериш това, което ти е нужно и да се запознаеш с техниката. Колкото и да ти преразказват, докато не хванеш в ръка един обектив примерно като Сигма 80-400, който е доста капризен и своеобразен, няма как да разбереш за какво иде реч. По отношение на техниката е пълно с какви ли не легенди, заблуди и измислици и единственият начин е ръка да пипне, око да види.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   16-05-06 00:21

praetorian: Ами това е положението с българските търговци - аз също пазарувам и от Фото-павилион, нямам нищо против тях, но така се работи - имали са една бройка - продали са я, след известно време пак ще докарат една и т.н. Цената им от 2700 лв. също не е нещо кой знае колко атрактивно и впечатляващо.
Както и "логично" да го обясняват, това положение с цените на фототехниката просто не е нормално в България. Ми оставете Щатите, вижте по руските сайтове какви са цените в Москва, примерно, дето е един от най-скъпите градове в света и ДДС-то им е даже по-високо от нашето. Мисля, че е само въпрос на време на пазара да излязат по-силни играчи от разни будки, павилиончета, куфарчета и т.н. и да свалят цените.



Публикацията е редактирана (16-05-06 00:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: muu   
Дата:   16-05-06 00:37

mne , ne sum se rodil nau4en.ti da ne smqta6 4e za da se u4a na rabota s golqmoformatna kamera sum si q kupil purvo?ne se zablujdavai ,purvo se nau4ih da rabotq s takava s 4etene i praktika/4irakuvane/ i edva dosta po kusno mojah da si kupq.[ezik].
za da usvoq edna kamera ili obekriv mi trqbva vreme,ponqkoga do polovim godina za da izstiskam maksimuma ot tehnikata.ako smenqh po 2-3 godi6no ni6to nqma6e da razbera...



Публикацията е редактирана (16-05-06 00:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: bouzan   
Дата:   16-05-06 00:54

muu mnogo si prav ne go slu6ai tozi i nie da snimahme s takava eftina tehnika i nie 6tqhme da si gi smenqme vseki mesec.kato si kupi primerno digitalen grab ZINAR i primerno hasselblad s cql komplekt optika da vidime dali 6te si go smenq tolkova 4esto pri polojenie 4e ima obektivi po nad 10000lv



Публикацията е редактирана (16-05-06 00:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: heliossve   
Дата:   16-05-06 07:35

Ivo, az go 4akam toq aparat + 17-40, ama koga 6te doide pratkata???[smilie2]
Ako ima6 nqk`vo info prati na e-maila, 4e K.... neznae6e to4na data.
Blagodarq predvaritelno[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: CYPER   
Дата:   16-05-06 17:33

ivodam като първи DSLR за мен апарата ме кефи страшно много. Какво повече да коментирам [smilie7] Шума е изключително добре контролиран и дори на 3200ISO може да се снима без проблеми, но не очаквайте чудеса де [smilie18] И Spot меренето много ме кефи [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: krasimira   
Дата:   16-05-06 19:03

Aз пък видях 30D за 2650 лв. с ДДС, нов, с гаранция във фотото на бул.Христо Смирненски 16 срещу ВИАС. [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: Георги   
Дата:   16-05-06 19:09

иво незнам на коя място е снимката ти ама отгоре отгоре нищо в профила ти не ме грабва

снимки, които можеш да направиш с нещо евтино и компактно. да кажем олимпус уз 700 или както там се водеше :)

голем праз :)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде бе, какво става с тоя Canon 30D?
Автор: ivodam   
Дата:   17-05-06 10:26

Георги: В кой профил? Заради политиката на този форум тук да се качват ограничен брой снимки на 5 дни тук качвам много малко. Основно нещата ми са тук:

www.4coolpics.com/ivoto

Можем да водим разговор с тебе по-нататък обаче ако пробваш да снимаш птици примерно, в природата, да видиш за какво става дума, а то къщи и огради и баба знае да снима.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР