Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 
 Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   03-05-06 11:28

Привет
Ето че дойде и моя ред да се разделям с цялата налична техника по една проста и банална причина триабват ми парите [smilie2]
Май винаги има такъв момент [smilie2] .
Продавам следната филмова техника , в добро техническо състояние всички обективи са без следи от употреба със запазена оптика.
Canon EOS 50e + бонус нова батерия - 290лв.-продаден
Canon EOS 300 + бонус нови батерии и жило - 250лв.
Battery Pack 300 - като нов с кутия - 100лв.
Следните обективи:
EF 50mm 1:1;8 II - като нов в кутия - 170лв.- продаден
EF 28-90mm - 3,5-4,5 -запазен без следи - 100лв - продаден
EF - 75-300 4;5-5;6 III UMS - почти нов - 380лв + бонус UV филтър Sigma EX + сенник HAMA.-продаден
Sigma 18-35 - 3;6- 4;5 Aspherical -270лв предна задна капачка и сенник за него ( не работи с дигитални камери )-продаден
Чанта за гръб Unomat за 2 тела , на 2 месеца - 40лв.- продадена
Макропръстени М42 - 15лв.+ бонус преходник EOS- M42 + платака за потвърждаване на фокуса - продадени
Филтър Softner на 58мм - 15лв.
Филтър Softspot на 52мм резба - 15лв.-продаден
Монопод Vanguard 157см - чисто нов - 45лв -продаден
Трипод Veblon - 153см - на 2 месеца - 65лв.-prodaden
Всички обективи са с по 2 капачки .
Техниката е в София и може да се види след събота когато се връщам.
За повече инфо me4o_puhh@yahoo.com



Публикацията е редактирана (23-05-06 08:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: ivo80   
Дата:   03-05-06 11:36

заплювам си:
Макропръстени М42 - 15лв.+ бонус преходник EOS- M42 + платака за потвърждаване на фокуса

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: turin   
Дата:   03-05-06 11:39

ivo: ех, че си бърз... Ако си "отплюеш", аз съм наред

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 11:58





Публикацията е редактирана (03-05-06 14:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: DESIGNwerk   
Дата:   03-05-06 12:03

айдеее... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: ivo80   
Дата:   03-05-06 12:10

2metraninja, не си честен!

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: DESIGNwerk   
Дата:   03-05-06 12:15

явно тука пазара е странен - логично е да продадеш нещо на човека дето дава повече( потенциално аз бих постъпил така).

правилно и логично са различни думи в нашия речник...айде стига съм писал глупости...

тъй като ми писна от устройството на тоя пазар, добавям 30 лева (от мене си) и цената на ivo80 става 45...


Аиде на търга !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 12:43

Мда... и аз си мисля, че като давам по- висока цена постъпвам честно и справедливо спрямо продавача - виж ако исках да преварвам някой на същата цена, вече е друго.
Или пък да се обаждам ейтака от страни, че така комплекта струва доста повече от 15 лева, без да съм готов да го купя на по- високата цена.

Аз самия също радея да се направят някакви правила на търговията в базара. И понеже често играя в ибей, даже имам конкретни идеи.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: tinman   
Дата:   03-05-06 12:52

Мисля че е по-етично да му се каже на човека, че е сбъркал цената. Само пръстените струват толкова.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 13:24

така и така стигнахме до тук - 45 лева за комплекта !

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: rubens   
Дата:   03-05-06 13:26

imam interes kym EF 50mm 1:1;8 II - predpolagam 4e 6te stane za moia canon 350d:)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: rubens   
Дата:   03-05-06 13:28

prati mi na maila niakakyv telefon da ti zvynna kato se vyrne6 - balinor@abv.bg

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 13:31

За играча от И-бей: Това е разпродажба, не ТЪРГ... [smilie7] За мен всичко различно от това: ivo80 да купи

Макропръстени М42 - 15лв. + бонус преходник EOS- M42 + платка за потвърждаване на фокуса

на стойност 15лв. ще е АБСОЛЮТНО НЕКОРЕКТНО! [smilie7] А пък Вие си наддавайте колкото щете! [smilie7]

Ако аз бях продавач - така щях да постъпя...

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 13:34

бе щях да пиша същото...
ама колегата ме изпревари...


P.S. Благодаря за капачката !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 13:36

Ааа, получил си я - така ли... ОК. [smilie24]
[beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 13:37

..довечера на сбирката. [smilie24]

Ако минаваш към Русе... имаш наливна Дунавска вод....
опа .... Бира де [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 13:38

Продажбата стана под благосклонния поглед на Nikon_f2 - предишния собственик... [smilie5]
който също беше на сбирката... [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: kolov   
Дата:   03-05-06 13:38

Julius[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 13:39

докладваха ми... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 14:06

:) 'кво сега - приятелските клики ли ще вадим?
Разбира се че зависи от продавача за колко и на кого ще го продаде... Дали няма да му стане тъпо като разбере колко наистина струва този комплект?
А за Базар-отбор-играчите и базар-кадиите мога да кажа, че това е базар - докато няма писани правила и оторизирани да раздават справедливост органи, всичко си е въпрос на договорка - според предлагането и търсенето и обратното.
Айде пийс, няма нужда ми скачате, ако съм засегнал някого с предложението си, моля да ме извини, живеем в свободна страна с пазарна икономика...
Мен вече ми опротивя тази покупка - не я искам, макар моралното право в никакъв случай да не е срещу мен. Като приключи "сделката" съм отворен за полемики.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 14:12

Какви клики бе човек? [smilie18] Какви конспирации? [smilie18] Това, което съм написал е за тия дето не признават

например правото на първия по ред записал се потенциален купувач!


/демек за тия дет се бутат с лакти... [smilie5], схващаш нали... [smilie3]/

Простичко е! [smilie7]



Публикацията е редактирана (03-05-06 14:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 14:15

Сега ако ше си говорим принципно, "записал", "заплюл" и "купувам го" са макар и с леки нюанси, но все пак различни неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 14:18

Божкеее... https://photo-forum.net/static/forum/2006-05/sefd8920.JPG
http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_20_1.gif
аз напускам ТЪРГА развеселен...
https://photo-forum.net/static/forum/2006-05/zjrx6692.JPG
http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_15.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 14:24

нека не цапаме темата на човека... има и други неща за продаване.

#] колегата предложи по-висока цена от първоначалната - това е добре (бих се зарадвал ако продавам нещо за Х лв и някой ми предложи Х+).

#] аз реших, че мога да сложа още отгоре... и това е добре. (принципно в такива случаи говори сумата... м****а му на първия дето се е обадил)

#] колегата протестира ... приемаме, че и това е добре (на лице е конспирация, целяща ... де да знам ... разни там неща).

#] колегата се отказва ... нека нещата да останат ... "добре"



Публикацията е редактирана (03-05-06 14:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 14:38

Специално за julius - не го познавам лично, но в очите ми вече е типичния кибик, които в норманите пазари ги гонят.
Съгласен съм с всичко което designwerk каза в последния си пост. Може да се каже че го познавам... и него и Ivo80 - виждал съм ги, запознали сме се, яли сме и сме пили на една маса, горе- долу съм си съставил мнение за тях и то в непълнотата си е, че са мъжки момчета.
Аз не бих се напъвал никога да прецакам някого с евтин трик - примерно 5 лв отгоре... тук говорим за двойна, тройна от предложената цена... мисля си че щом човека прави разпродажба, то е защото му трябват пари, подхождам да - малко агресивно, но в никакъв случай неетично - аз мога да си предлагам, а продавача може да си реши дали дължи на някого лоялност че си е "заплюл" пръв дадената стока или за него е по- важно да вземе добра цена за стоката си.
Designwerk прие мъжки предизвикателството и предложи по- добра цена - съвсем нормално...
И тук вече се появява Julius който нито има намерение да купува, нито да продава нещо в базара, и почва да обяснява кой е крив и кой прав... Във модерираните форуми с правила за секциите за продажба коментарите без конкретен интерес към покупко-продажбата се наказват с warn.
После почваш да обясняваш кое е просто и кое сложно... Уф, верно му оспамихме на момчето темата... Айде лек ден и приятно пазаруване. И празнословие или кой с каквото му е приятно и изгодно да се занимава.
Пийс!

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 14:49

Ми такъв съм си... [smilie5] к'во да направя... [smilie5] с природата ли да се боря... [smilie19]

Аз съм слаб човек... не съм нито нинджа още по-малко пък съм 2 метра! [smilie7]

В интерес на истината Иво ме изпревари сигурно с части от секундата... [smilie5] понеже един познат също търси преходник... но след като видях, че той го е запазил /поне по моите разбирания [smilie5] - по твоите сигурно го е намокрил (с леки нюанси все пак) ако е ял бонбони "Лакта" ще е по-лепкаво и т.н./ изобщо и не писах... [smilie7]

Но не ти се сърдя... изобщо... - такива като тебе не са способни да чуят "неизреченото" и да видят "ненаписаното"... макар че точно азиатската култура е най-богата на подобни примери! [smilie7] [smilie3] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 14:53

Димо... благодаря.
И аз имам отлични впечетления от Пловдивските колеги! И ще останат такива [smilie24]

Крайно време е да се създадат някакви правила, целящи избягването на подобни ситуации.
Не искаме да се хващаме за гущите за парче метал, струговано от руснаците.

Извинявам се, ако с поведението и написаното си съм станал повод за "късане на нерви"[smilie24]



Публикацията е редактирана (03-05-06 14:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 15:09

Всичко е наред... ако някой има съвестта да ги купи преходниците на мизерната цена от 15 лв, която или е някакво недоразумение, или е някакво недоглеждане от страна на колегата, който с мъка се разделя с техниката си, нека го купи и после да се самоуспокоява с мисълта че е имал моралното право, щом е бил негов ред и цената вече е написана черно на бяло 15лв. Не визирам никого конкретно. Със здраве да си ги ползва и д аим се радва.

И да - нека има правила...
Много [beer] на русенската група и пак да се съберем.

И накрая вече като се разбрахме не мога да се стърпя да не отговоря на Julius - Ти не видя ли нещо ненаписано и неизречено зад такава цена? Поне не заподозря ли?
И като си говорим за гръмки и велики имена, къде подлите нинджи, па били те и 2 метра могат да се мерят с Юлиите, които са директни наследници на Юпитер?

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 15:12

Другата седмица сме в Пловдив, колега за ППП [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 15:17

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
А зад тая цена могат да стоят мнооооого-много неща... и даже може да се окаже и висока... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Повечето продавачи обикновенно са наясно тъй че може да си спестиш състрадателните постинги... [smilie5]



Публикацията е редактирана (03-05-06 15:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 15:31

Да, и повечето продавачи искат пари, не световен мир и правда, така че и ти си спести моралните проповеди. Чух те, претеглих те и те оцених.
Пиши си каквото искаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   03-05-06 15:45

[smilie10] [smilie5] Най се забавлявам със теглилки като тебе... тя и преценката ти ще е такваз... [smilie5] [smilie7]
Със здраве и до нови срещи... [beer]

Явно още те държи и от предния път дето се опита да си защитиш достойнството по тоя смешен начин

в ей тая темичка, където явно те засегнах! Еми съжалявам, ама да казваш ...звучи логично... и ...остава

да го видя и за себе си...
за азбучни истини във фотографията! Интересно ми е по твоята система каква

ще е тогава оценката ти за теб самия!? [smilie8] [smilie7]

Защото надявам се моята няма голяма стойност за тебе, така както и твоята няма стойност за мен !!! [smilie7]

Най-малкото защото няма нищо общо с реалността, а е изкривена от емоциите ти !!! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Георги   
Дата:   03-05-06 15:55

ако има наддаване за платката и не я отнесе иво, викам и аз ще се включа да дигнем цената на нинджата до реалните размери, щом е такъв фен на коректността по отношение на продавача :)

така че викайте ако има търг да цакаме

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: 2metraninja   
Дата:   03-05-06 16:07

Аз казах, че вече не я искам...

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 16:13

хайде господа... нека не цапаме темата на човека.. изяснихме се с колегата.
Да не правим вендета за едно парче желязо!

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Георги   
Дата:   03-05-06 16:15

[beer] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 16:18

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   03-05-06 16:19

https://photo-forum.net/static/forum/2006-05/dxuw9572.JPG



Публикацията е редактирана (03-05-06 16:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   03-05-06 16:36

Привет , съжалявам че обявата ми разбуди духовете толкова много , на мен ми е напълно ясно колко ми струват пръстените платаката и преходника но съм обявил тази цена засега я взема ivo80 , събирал съм си техниката 2 години и за мен означава много но .. пусти пари [smilie2]
Поздрави
Моля за инфо се обръщайте на майл

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: fastman   
Дата:   03-05-06 18:43

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   03-05-06 23:59

[smilie24]



Публикацията е редактирана (04-05-06 00:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: delchev   
Дата:   04-05-06 08:00

me4o_puhh, искам софт-спота (на 52мм). Пиши ми на мейла как да се уговорим да го взема. (аз съм в София) имам мейл и Кю в профила

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   04-05-06 08:35

Delchev имаш поща [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: gorbi   
Дата:   04-05-06 09:00

интересно - след като пръстените, преходника и платката заедно, струват на пазарна цена около 80 лева - защо се нахвърляте на нинджата дето предлага маалко по висока цена от нереално и необяснимо ниската цена от 15 лева...... И на мен русенската група са ми приятели, но базара си е базар.... стоката си е стока.... Аз лично не се впуснах да обяснявам на продавача, че стойността на това което продава е силно занижена, но поради единствената причина, че ivo80 иска да я вземе..... Инак също бих скочил с по висока оферта или поне с обяснение за изключително ниската цена..... Позицията на дизайнера я разбирам, на джулиъс - не....[smilie3]
И няма нужда да де оправят стари сметки в базара - има си фри зона - ако искате да се дърлите.... без да искам и аз да съм няк`ъв ментор, но поне по-лесно ще следя темата там.... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   04-05-06 09:07

И ти ли gorbi... [smilie5]

Какво има за разбиране... това не е първото нещо, което се предлага на цена по-ниска от пазарната... е и...

И аз можех да кажа: "Давам 30-40 кинта - взимам я... плащам веднага!" Но реших, че е некоректно! Това е...

А що съм решил че е некоректно - не знам... въпрос на вътрешно усещане...

Който разбрал - разбрал! Повече не ми се обяснява...

п.п.
Ако вече Иво реши да плати повече /било от състрадание... било от нещо друго... макар че съм силно против подобен род спекулации при разните там покупки или продажби-препродажби/ - това си е вече негов проблем!!! То иначе пък ще излезе, че е ебати използвача - за сметка на нещастието на продавача... и тъй нататък и т.н.



Публикацията е редактирана (04-05-06 09:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: gorbi   
Дата:   04-05-06 09:14

..това коректно-некоректно..... не си ли се замислял, че може да е некоректно спрямо продавача - че няма да вземе най-доброто за стоката си..... дълга тема е това - трябват си писани правила просто.... неписаните ще ги спазваме ти и аз и този и онзи, а другите - не... няма сми....


Е в чисто ориенталски аспект, "на базар" си е винаги като "на бас"... единият е малко мошеник - другият малко глупак... но това е друга тема.....[smilie5]

Успех на продавача да си продаде всичко пу..... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   04-05-06 09:18

Автор: me4o_puhh
Дата: 03-05-06 16:36

Привет , съжалявам че обявата ми разбуди духовете толкова много , на мен ми е напълно ясно колко ми струват пръстените платаката и преходника, но съм обявил тази цена...

Решението си е изцяло негово /на продавача/, както и отговорността! Да спрем до тук... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: gorbi   
Дата:   04-05-06 10:51

е няма си оставиш магарето ти, то ясно... [smilie5] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   04-05-06 11:12

Естественно! Пари се е дало... дииий мамка ти и магаре... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: DESIGNwerk   
Дата:   04-05-06 11:23

оцапахме темата на човека...
и ние се оцапахме.
какъв е смисъла?

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   04-05-06 11:33

Ако питаш мен - смисъл има... аз ако не го виждах още от самото начало, нямаше да напиша нищо!

Може би са ни различни критериите за коректност? [smilie8] Сигурно... доста са все пак факторите за това...

Но не приемам такова надцакване... /при така публикувана обява/ и ще продължа да не го приемам! Уверявам те!

Защото по моите вътрешни критерии, това е некоректно!!! И не мисля, че греша. Но трябват най-накрая правила!

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: designwerk   
Дата:   04-05-06 13:36

буууут [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   04-05-06 16:13

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: DESIGNwerk   
Дата:   04-05-06 16:35

айде пак ![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: madjara   
Дата:   04-05-06 17:48

Интересува ме точния модел на монопода и трипода.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: begemot   
Дата:   04-05-06 20:04

madjara,
трипода си го заплюх преди два дена на мейл, но ако се окаже малко малък като за мен - ти си на опашката [smilie7]
инак е Velbon CX460 - симпатичен изглежда [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   04-05-06 20:37

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: madjara   
Дата:   04-05-06 21:05

Ами то и аз писах, но! Тук явно е за хора с много плюнка. Успех дано да ти е по размер!

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: samara   
Дата:   04-05-06 21:09

маджара, ше ти покажа моя трипод, мнооо як ...[smilie24] [smilie5] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: Julius   
Дата:   04-05-06 21:26

samara - да не е Buldozer бе - мнооо яки... [smilie24] [smilie5]

ама хубаво ме послуша и зе черен... казвах ти че са по-яки... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: madjara   
Дата:   04-05-06 21:35





Публикацията е редактирана (09-05-06 23:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: samara   
Дата:   04-05-06 21:49

...ахам - Slik DX 500 PRO [smilie24] ...струва си всяка стотинка [smilie24]
...само да кажа: съгласен съм с Julius, след като няма наддаване важи правилото за първия влязъл [smilie24] ...[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   04-05-06 23:04

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   05-05-06 10:11

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   05-05-06 15:02

up [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба
Автор: me4o_puhh   
Дата:   06-05-06 13:34

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   06-05-06 17:40

EF-50 1-1:8 Продаден [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: ivo80   
Дата:   06-05-06 18:28

язък, изпуснах го..

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   07-05-06 11:20

[smilie24] - up

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: ivopopov66   
Дата:   07-05-06 11:43

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   07-05-06 15:18

Canon EOS 50e- 270лв.
Canon EOS 300 + BP 300+ Sigma 18-35 3:6-4:5 Aspherical - 350лв.+ бонус жило + диапозитивен филм Agfa 400АСА

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: gorbi   
Дата:   07-05-06 15:37

Монопод Vanguard 157см - чисто нов - 45лв: давай снимка или линк да го видя какъв и да го взимам.....[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   07-05-06 17:26

Засега е запазен

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: gorbi   
Дата:   07-05-06 17:29

ок

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   08-05-06 20:35

up [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: madjara   
Дата:   08-05-06 22:31

gorbi, монопода е vanguard VGT-4 ! 56" max. височина. Не ме устройва, ако продължаваш да го искаш, твой е.



Публикацията е редактирана (09-05-06 08:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   09-05-06 11:45

Canon EOS 50e + EF 28-90 4-5:6 - продадени
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   09-05-06 16:39

[smilie24] up

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   09-05-06 21:57

[smilie24] up

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   10-05-06 10:32

[smilie24] up

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   10-05-06 13:50

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   10-05-06 22:06

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   11-05-06 10:31

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   11-05-06 21:38

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   12-05-06 08:39

[smilie24] up

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано
Автор: me4o_puhh   
Дата:   12-05-06 13:59

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано- Нови цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   12-05-06 20:09

Привет
ето какво остана
Canon EOS 300 + BP 300+ бонус жило + диапозитивен филм - 250лв.
Sigma 18-35 3;5-4;5 Aspherical - 220лв.
Монопод VGT-4 - 146см - 30лв.
Canon EF 75-300 UMS - 370лв. + бонус сенник HAMA + UV Filter Sigma
Филтър " Softner: 58мм .- 15лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   12-05-06 22:03

бут [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   14-05-06 00:32

[smilie24] up

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   14-05-06 16:07

[smilie24] up

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: begemot   
Дата:   15-05-06 09:46

[smilie24] за протокола - раницата я отнесох като куцо пиле - домат [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   15-05-06 10:44

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   15-05-06 14:30

[smilie24] up

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   15-05-06 21:48

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: onlineivo   
Дата:   15-05-06 22:59

Жалко че нещо те кара да си разпродаваш всичко... наистина [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   16-05-06 10:40

Дам жалко

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   16-05-06 20:41

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   18-05-06 09:55

бут [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: delly   
Дата:   18-05-06 17:32

моноподът има ли го още?

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: Dady   
Дата:   18-05-06 18:52

I az se interesuvam ot monopoda

Отговори на това съобщение
 Re: Поредната Разпродажба-Актуализирано-Нови Цени
Автор: me4o_puhh   
Дата:   19-05-06 09:29

Монопода все още се продава , но се оказа 4е не става за апарати над кило и малко [smilie10]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР