Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   09-11-12 20:43

Привет колеги. Не знам дали темата е за тук, но от 2 дена съм в много лошо положение и не знам какво точно да правя. На 07.11 снимах сватба в ресторант в Студентски Град. Към 23:30 хванах такси посока западните части на София (Люлин). Минахме по Г.М. Димитров , Площад на авиацията и от там по Цариградско Шосе. Изведнъж таксиметровия шофьор рязко намали скоростта и по много странен начин ме избута от колата и избяга с почти всичко което имах :( (Canon 40d, 18-55, Speedlite 550ex ). Не можах да видя рег. табела защото лампите които трябва да я осветяват не светиха. Веднага подадох жалба в 7-мо РПУ и от там ми дадоха известни надежди, защото може би някъде по пътя има камери за видеонаблюдение, и всъшност ако някой знае камерите в този район и ми каже дали има някъде наоколо ще бъда много благодарен, защото следовател ще се заеме със случая най-рано вторник. Случайно ако на някой от Вас, уважаеми колеги му бъде предложено 40д, или види някъде съмнително евтина цена (в някоя заложна например) ще бъда много благодарен ако се свърже с мен. Може л.с. , може и телефон - 0887 454 988. Ще бъда много благодарен и ще се отплатя подобаващо. Имам всички документи и сериен номер на апарата и винаги мога да докажа произхода му.
Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: stix   
Дата:   09-11-12 21:55

Да му изсъхнат ръчичките на крадеца дано

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: naviga7or   
Дата:   09-11-12 22:02

ебахти тези хора хептен освирепяха....
Успех колега дано се намери крадеца

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: showtime   
Дата:   09-11-12 22:07

Колега, как така успя по много странен начин да те избута от колата?

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: b_penkow   
Дата:   09-11-12 22:23

Напиши номерата на откраднатата техника, да се знаят.

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: apeev1   
Дата:   09-11-12 22:33

За крадеца нищо хубаво да не види, но много ми е интересно как се снима сватба с 18-55?

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: alphatier   
Дата:   09-11-12 22:40

Както ти снимаш пилета на F14,айде стига се правихте на профита [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   09-11-12 22:43

showtime- И аз това все още се чудя, как успя да я отвори...иначе как се снима сватба с 18-55 - С повечко желание и при положение че сниманите са ми близки ... Иначе както пише на кутията на апарата "Body No. : 1901B004AA ///// 1220709633

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Lkanev   
Дата:   09-11-12 22:48

Да не се окаже, че фотографа е осрал сватбата и кражбата на техника е най-доброто оправдание. Нещо ми понамирисва

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   09-11-12 22:51

Lkanev - пич аз съм на 18 години и хората които снимах са ми рода. Айде да не си говорим глупости :))

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: apeev1   
Дата:   09-11-12 23:26

Автор: alphatier
Дата: 09-11-12 22:40

Както ти снимаш пилета на F14,айде стига се правихте на профита [smilie23]



Както виждам човекът е отговорил на въпроса ми, никой не пише за профитата и техните мнения.

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: psylocic   
Дата:   10-11-12 11:48

Толкова жалко ми звучи тази история .... дано се намери техниката , а момче ти не се отказвай да снимаш имал си много готин апарат и дори с китовия обектив си бил в състояние да направиш по-добри кадри от много "професионалисти" за мен китовия обектив си е супер :) як стига да знаеш какво правиш :) можеш да направиш мега арт снимки стига да имаш окото за това :) стига сте се пенили с тези обективи за по 1000-10 0000 лв :) просто е смешно :) накрая имаш снимка за спомен, която като погледнеш след години дори и да е без фокус ако твоите хора са там ще предизвиква същите чувства в теб.... истински се възпламених като прочетох поста на този човек на които дори не си направих труда да му погледна никнейма - ГЛУПАКО на момчето са му откраднали техниката по най-гадния начин избутан от колата и някакъв нещастник се появява и почва да го плюе че снимал сватба с китов обектив , това трябва наистина да си нещастник бих му казал дори в лицето стига да се видим някъде :)

Искренно се надявам да си намериш апарата човече и дори това да не стане , ти пожелавам да имаш още по-хубав !!!!!!! и да не се отказваш защото усещам че си много зарибен :)

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   10-11-12 12:20

Много благодаря за подкрепата :)))))

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: mimko7   
Дата:   10-11-12 12:39

Тука са само всезнайковци . Човека отваря определена тема ( помощ за откраднат апарат ) а вие се втурвате да му обяснявате как и с какво да снима сватби .[smilie23] Който може да помогне по отворената тема да помага , който не да не спами . А как и с какво да снима , ако иска мнение човека ще си отвори съвсем друга тема .[smilie24]

Сподед мене , самата полиция ако незнае къде са камерите по маршрута ... отидя коня .....



Публикацията е редактирана (10-11-12 12:41)

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: pstoev   
Дата:   10-11-12 13:48

не мисля че ще е трудно да се намерят.
трябва да си спомниш коя е таксиметровата компанията, останалото е лесно, ще се разбере кои са били на смяна и ще го познаеш!

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   10-11-12 15:38

Фирмата уж беше "ЗА ЕДНО ЕВРО" , обаче като отидох в централата им в кв. Овча Купел, там имат специални инспектори точно за такива случаи...и хората много добре обясниха за така наречените имитатори и че никой техен служител не би направил това защото те казаха "..Ще го размажем.." , и им вярвам защото да речем му бях видял номера, наистина щеше да им е много лесно да го пипнат....вчера обикаляйки центъра срещнах немалко таксита на които пише "ЗА ЕДНО ЕВРОпа" с много ситни букви написано до ЕВРО - па, и според мен е много възможно и този нещастник да е бил към тази фирма.

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: nadi_i   
Дата:   11-11-12 10:05

Good Luck Kriso_air [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: andrejandrej   
Дата:   11-11-12 13:24

Виж в полицията снимки на престъпници пък може и да го има там. Иначе ако ми се случи такова нещо и го пипна ще го размажа. А тия ментаците нямат ли диспечер да разбереш в тоя ден в тоя квартал кои са били активни.



Публикацията е редактирана (11-11-12 13:28)

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   11-11-12 13:40

Много благодаря. Всъшност не знам как да търся тая фирма, в гугъл излизат само оплаквания от тях...нито адрес нито нищо

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Brutalis   
Дата:   11-11-12 13:43

Аз лично нищо не мога да намеря за тези таксита в гугъл. Може ли да дадеш някой линк да прочета какво се казва за тях че ми стана интересно?

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   11-11-12 13:53

http://bgtaxi.eu/taxi-sofia/taxi-za-edno-evro-sofia.html - Почти най - отдолу пише разни коментари за фирмата "ЗАЕДНО В ЕВРОПА" и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Bumerang   
Дата:   11-11-12 14:57

Аз съм 110 кг -трудно ще ме избута -пък нека се опита [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   11-11-12 17:05

Bumerang - И аз съм в тая категория ама и оня смотаняк беше такъв а и изобщо не съм го очаквал...иначе щях да го изхвърля от таксито и да мина през него ама...

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: desmes   
Дата:   11-11-12 17:12

Ако бяхте седнал на задната седалка, изненадата би била доста по-невъзможна.
Много неприятно ... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: nikkin   
Дата:   12-11-12 02:23

Винаги викайте такси на адрес, така няма как да пристигне менте, а и да стане нещо, ще има инфо от диспечера...

Дано се намери техниката и самозванеца си получи заслуженото.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР