Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: TsvetanVR   
Дата:   12-11-12 02:37

И на мен ми откраднаха апарата преди време...."стари приятели" от "едно време" ....от такива вече бягам надалеч...не се намери 350Д-то, но година по-късно вече съм с 60D [smile] Пожелавам ти да се намери техниката ти, знам какво е...на мен ми беше супер гадно най-вече заради снимките които не бях свалил още, апарат се купува...пък в най-лошия случай, ако не я намериш, да ъпгрейднеш като мен. :) А тия копеленца мръсни, дори да се изплъзнат на мен, теб и/или на правосъдието, съдбата си ги застига един ден... ;)

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   12-11-12 18:38

Съгласен съм с това за съдбата... до преди малко бях в районното, следователи ме разпитаха разказах им точната история, написах я и те казаха, че ще направят всичко възможно, за да го хванат - т.е. ще гледат всички камери по трасето и успеят ли да го хванат...тежко му :)))

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: mitaka33   
Дата:   12-11-12 19:37

Нещо fake ми е тая история. Някой май търси внимание...

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   12-11-12 21:20

Абе чудя се как може да има толкова ограничени хора...какъв фейк, какво внимание какви 5 лева????? Аз съм написал случайно ако някой получи информация или нещо подобно да пише , а не като теб да храни ... дано не ти се случва на тебе подобна случка, и да си като мен да се чудиш какво да направиш и към кого освен полицията можеш да се обърнеш, и някой си вместо да помогне с нещо ако може да стои и да ти спами в темата.

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: mitaka33   
Дата:   12-11-12 22:37

Съжалявам, ако наистина се е случило, но едва ли само на мен ситуацията ми се струва повече от странна. Предполагам, че техниката е била в чанта, а тази чанта не беше ли в ръцете ти? Аз поне не бих я сложил самотна на задната седалка, най-малкото че при рязко спиране ще падне на пода между седалките. Логично е да я държиш в ръце - не е толкова обемиста, нали? Ако е била в ръцете ти, шофьорът издърпа ли я? Много общо и мъгляво е това "Изведнъж таксиметровия шофьор рязко намали скоростта и по много странен начин ме избута от колата". Как точно те избута, в движение ли? Как се пресегна през теб, за да отвори вратата? Опитай се да избуташ някой докато си зает със шофирането - почти невъзможно е, особено ако си над 60кг. Ако те е изчакал да излезеш и внезапно е потеглил, това означава, че е спрял, ти си се бръкнал за пари, платил си, изчакал си ресто евентуално, т.е. минало е време. Ако чантата е била на задната седалка, можеше просто да се пресегнеш и да я вземеш преди да слезеш. Нелогично е да слезеш и чак тогава да отвориш задната врата, за да вземеш скъпата техника. Не си видял номера на колата, ок - това мога да повярвам, обаче добре си огледал шофьора, нали - нищо не казваш за това как изглежда. А колата - марка, цвят? Това са първите неща, които трябва да кажеш, а не все едно разказваш сцена от треторазряден холивудски екшън? Звучиш неубедително, сипеш усмихнати емотикони, а се сърдиш че имам право на съмнение...

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: lion4e   
Дата:   12-11-12 23:25

Колега съжалявам за ситуацията, но Автор: mitaka33 [smilie24] има право, найстина си представил случилото се със по-малко детайли отколкото дори има по средата на роман от Агата Кристи!


ПС: предполагам, че си зодия Козирог, това няма отношение към случая![smilie7]



Публикацията е редактирана (12-11-12 23:43)

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: Kriso_air   
Дата:   13-11-12 00:30

Ми добре разказвам го както го разказах пред следователите днес. Качих се на таксито което уж беше ЗА ЕДНО ЕВРО, в последствие се оказа че истинските за ЕДНО ЕВРО изобщо не си и помислят да правят такива простотии, а тази фирма е била имитираща горепосочената и се нарича ЗА ЕДНО в ЕВРОпа. Колата беше Chevrolet Kalos по спомен. Цвета на едно такси не мисля че е нужно да бъде коментиран. Таксиджията беше едричък, леко тъмен но без признаци да е от братята и с брада катинарче. Тръгнахме по уличките на Студ. град докато излезем на Г.М. Димитров. От там към 4ти км, от площада на Авиацията се качихме по цариградско. Раницата ми беше в краката без да я държа, явно съм се бил онесъл към сън защото първо че бях станал в 6;30 сутринта и второ все пак това е сватба на сравнително близки и аз участвах в празненството. В момента в който най-вероятно съм се онесъл този спря пресегнал се е да отвори вратата и ме избута, слизайки аз се наведох закашлях и като се обърнах него го нямаше. Хвана посока север (сви надясно покрай БТА) и избяга по уличките. Аз хванах такси обратно към ресторанта и от там отидохме в районното. Това достатъчно ясно ли е? (п.с. усмихвам се , да. Все пак важното е че аз не пострадах, а и в края на краищата животът продължава. Въпреки това определено ще ми е кеф ако го хванат.)



Публикацията е редактирана (13-11-12 00:33)

Отговори на това съобщение
 Re: ОТКРАДНАТА ФОТОТЕХНИКА
Автор: alphatier   
Дата:   13-11-12 15:38

https://photo-forum.net/joro/emoticons/riba4.gif+https://photo-forum.net/joro/emoticons/riba4.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/674.gif

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР