Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: Heckler   
Дата:   19-10-12 11:44

Продавам Nikon D300 с Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII.
Тялото е на около 9000 кадъра, неразличимо от ново, купено от USA, има си всички окомплектовки и опаковки.
Обективът е на около 1000 кадъра, неразличим от нов, купен от фотосинтезис.

Цена за комплекта - 1900 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikon D300 с Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: cvetancv   
Дата:   19-10-12 11:52

[smile] Само тялото цена?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikon D300 с Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: Heckler   
Дата:   19-10-12 13:56

Цена за обектива - лв.



Публикацията е редактирана (08-11-12 10:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikon D300 с Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: bo.bg   
Дата:   21-10-12 16:21

прати ми тел. на ЛС,ако обявата е още актуална!?



Публикацията е редактирана (22-10-12 13:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikon D300 с Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: Heckler   
Дата:   22-10-12 17:34

[shtrak]



Публикацията е редактирана (24-10-12 19:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikon D300 с Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: Heckler   
Дата:   24-10-12 19:44

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikon D300 с Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: cvetancv   
Дата:   28-10-12 14:44

[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: sonda   
Дата:   29-10-12 21:29

Тялото продадено ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: Heckler   
Дата:   30-10-12 08:45

Тялото е продадено.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: Heckler   
Дата:   31-10-12 11:19

Обективът е неотличим от нов с всички окомплектовки и опаковки.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: Heckler   
Дата:   02-11-12 17:56

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: borikosan   
Дата:   07-11-12 18:17

ВНИМАНИЕ - НЕКОРЕКТЕН ПРОДАВАЧ! https://photo-forum.net/joro/emoticons/behead.gif

Внимавайте и не купувайте нищо от този потребител. Той публикува не вярна информация за това което продава, затова и в обявата му няма качени снимки. Вчера аз си поръчах обектива който продава Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII. Днес отидох до Еконт за да взема обектива, платих 7лв. за да имам право да го видя и тествам и когато отворих пакета се оказа че обектива е 18-200 VR, но не e VRII както е посочено в обявата му а първата версия с червените буквиVR и без копче за заключване на вариото. И така аз олекнах с 7лв.

Продавача Heckler е регистриран в този форум на 13.05.2007г. което значи че е наясно какво продава и е в час с фото техниката и не вярвам да се е объркал и без да иска да е описал обектива катоVRII. а това е направено умишлено.

За да се избегнат бъдещи измами от поредното Американче аз направих снимка на неговата обява която ще поставя тук, защото съм сигурен че след моя коментар тази тема ще бъде редактирана или затворена и след време ще бъде отворена нова, но снимката и коментара ми ще останат в хронологията на форума и дано в бъдеще купувачите проверявайки старите му обяви попаднат та това което току що написах.

Копирам този текст който ще бъде пратен на модератор или администратор с молба за банване на този некоректен потребител.


https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/qwtf3836.JPG
http://imageshack.us/a/img717/9513/20121107161529.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: angel.s   
Дата:   07-11-12 18:43

Здравейте,относно човека е направил грешка не съзнателно,аз също му се обадих за обектива,като видях на обявата,че е обявен за VRII и поисках снимки да ми изпрати и веднага молбата бе изпълнена,но се оказа на снимките,че е VR - предната версия,мисля,че не е имал за цел да лъже...
Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: borikosan   
Дата:   08-11-12 02:11

А защо след като има снимки не ги кача в обявата и защо след като сте установили че е първата версия не си е поправил заглавието на обявата. Мислите ли че човек който се занимава с фотография от 2007г. не знае че това не е VRII а е първата версия и смятате ли че без да иска е написал че е VRII. Аз не само че не мисля така а съм убеден че знае много добре какво продава, затова и не е качил снимки на обектива. Не е ли по лесно да се качат 5 снимки в темата от колкото да праща снимки на всеки който му поиска, аз мисля че е пращал доста снимки за обектив на тази цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: IvoZ   
Дата:   08-11-12 09:21

Според мен си е ИЗМАМНИК[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 G ED VRII
Автор: Heckler   
Дата:   08-11-12 10:12

Да, и за мое учудване се оказва, че съм направил грешка.
Как е станала:
Купих този обектив през 2007г., но практически не съм го използувал, защото не ми хареса. Работя с хубавите FX обективи. Сега, като тръгнах да сменям кропката с FX тяло, реших да продам и обектива, защото не ми трябва. Като писах обявата обаче, ме домързя да преписвам абревиатурата на модела от обектива и я преписах от сайта на Никон. Не съм си дал сметка за съжаление, че става въпрос за по-нов модел.
Съжалявам за недоразумението! Извинявам се!
Прати ми борикосан, адрес или банкова сметка и ще ти върна тези 7 лв. [smile]

Това, че се налага да изясняваме това тук, а не по телефон или ЛС, е необяснимото за мен решение на потърпевшия борикосан да не ми се обажда, да не си вдига телефона, а в последствие и да блокира кутията си за лични съобщения към мен.
След като ме известиха от Еконт за отказа на получателя, аз направих всякакви опити да изясня въпроса директно, но двата номера, които ми бе дал борикосан бяха изключени, а в отговор на запитването ми чрез ЛС получих това: (с многоточие съм заменил личните си данни)
„Heckler Здравей,
Обадиха ми се от еконт, че си отказал обектива.
Моля да ме известиш, каква е причината.
borikosan А бе,.............. , ти майтап ли си правиш с хората. Знаеш ли колко бързо те открих кой си, къде живееш в София, с какво се занимаваш ( ................. ), коя ти е пощата ( .................. ), другия ти телефонен номер ( ................. ), твоето IP и ID и още много подробности понеже работата ми е да оправям хакнати сървари, което ще рече че съм малко по добър от хакерите и ако искам така мога да те накажа че свят да ти се завие. Аз не присъствам никъде в публичното пространство, дори и в Еконт, аз съм призрак. Заради това че се помъчи да ме излъжеш и за това че днес все едно хвърлих в кофата за боклук 7лв. вместо да ги дам на детето си ще те следя и във всяка твоя обява ще пускам предупредителен текст. Ако си направиш нова регистрация, това не може да те спаси защото имам творто IP и ID и веднага ще позная кой си. Внимавай и повече не си прави гъргара с хората че не знаеш на какъв ще попаднеш!!! ”
След това си блокира ЛС към мен и никаква комуникация повече.
Смятам, че трябва да се комуникира за да се избягват и решават проблемите, а не да се истеризира и да се създават нови.
И така – станала е грешка, обективът е VR(червени букви), а не VRII.
Съжалявам още веднаж.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: Teddy76   
Дата:   08-11-12 11:28

Ето точно заради такива проблеми хората трябва да слагат снимки, а не да пишат тъпото "неразличим от нов" и според мен трябва да стане задължително, а обявите без снимки да се трият! Личното ми мнение е, че не е възможно продавача да не знае какво точно продава. Който има такъв обектив е наясно какво има! :)

Колкото до borikosan:
ти да не си от "Имаш поща", че намираш хората толкова бързо?! Те в Еконт ги имат тия данни. И кво? Ще му ходиш на гости ли? И ти трябва да си по-внимателен, че не е ясно къде и на кого ще попаднеш! Смешен си!
Не че нещо, но според мен няма как да имаш деца на 10 години ... или може?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: akerfeldt   
Дата:   08-11-12 12:09

Смях яко... детската градина ви липсва, господа! Грешки стават! И ЩЕ СТАВАТ, ако мога да ви успокоя ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: borikosan   
Дата:   08-11-12 12:43

Teddy76 , прочети внимателно какво съм написал на личните му съобщения:

"ако искам така мога да те накажа "...не съм хукнал към София да го търся заради 7лв.

Ядосах се защото като видях този обектив на цена 700лв. и моментално си продадох моя 18-200RV първата версия за 500лв. на приятел за да купя този от обявата.

А темата за детето ми въобще не те засяга, въпреки това си помисли дали е възможно да имам дете щом съм на 43 години и детето ми е на 14 а не на 10 години. И внимавай с какъв тон ми говориш, не ми викай че съм смешен и че мога да попадна на някой понеже това няма как да стане, такава ми е работата, както съм писал оправям сайтове които са атакувани от хакери а с хакерите знаете кои се занимават, хората с качулките....

Каквото било-било, човека ми се извини, това е достатъчно. От тук нататък смекчете тона защото с добрите съм добър а с лошите - много лош.



Публикацията е редактирана (08-11-12 13:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: Teddy76   
Дата:   08-11-12 14:05

Ама моля Ви се, извинете ме, г-н Борисов, сгреших, няма повече така да правя, ще внимавам повече, обещавам, не ми пращайте лошите батковци с качулките ... ей, много безсмъртни станаха хората ...
За детето си прав, не ме грее, ама хич, дори не стопли, че ставаше въпрос, че с изказванията си ти приличаш на 10 годишен - те така подскачат. Прочети си писанията, най-вече местата отбелязани с многоточие и се замисли!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: georgivelev   
Дата:   08-11-12 14:28

Ядосах се защото като видях този обектив на цена 700лв. и моментално си продадох моя 18-200RV първата версия за 500лв. на приятел за да купя този от обявата.

А темата за детето ми въобще не те засяга, въпреки това си помисли дали е възможно да имам дете щом съм на 43 години и детето ми е на 14 а не на 10 години. И внимавай с какъв тон ми говориш, не ми викай че съм смешен и че мога да попадна на някой понеже това няма как да стане, такава ми е работата, както съм писал оправям сайтове които са атакувани от хакери а с хакерите знаете кои се занимават, хората с качулките....

Култов си просто.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: borikosan   
Дата:   08-11-12 19:15

Teddy76, бях те предупредил!

Минаваш границата, чак до детето стигна а сега ми пишеш иронично и ми се подиграваш. Ти си един драскач който е омазал всеки форум и сайт където си влизал, ама пишеш на всякъде и си правиш кефа да дразниш хората.

Тук е БАЗАР за фото техника, тук се купува и продава и аз влязох да си купя обектив, поръчах го но не дойде това което трябваше.


Ти къде си в тази ситуация и как смееш да се бъркаш в личния ми живот бе момче? Ако още веднъж ме засегнеш лично ти обещавам неприятности още на следващия ден.

От тук нататък няма да напиша нито ред а ти си помисли.

GHOST

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: Teddy76   
Дата:   08-11-12 21:06

Ами ти си за подигравка! Честно, не вярвах, че има толкова прост човек! Вземи викни някой да прочете какво съм написал и да ти го преведе на "твоя език"! Не знам какви комплекси избиваш, но тук не е мястото! Но пък щом ти е кеф - заплашвай колкото искаш, не ме бърка ...

Помислих си и утре ще очаквам с нетърпение!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: dberov   
Дата:   08-11-12 21:37

Айде продължавайте да се карате че ми стана итересно [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-11-12 21:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor 18-200 1:3.5-5.6 VR - спрян от продажба
Автор: Teddy76   
Дата:   08-11-12 21:44

е ти докато се сетиш къде е майтапа - то свърши ... утре ще кажа какво ми е замислил градския ти :D

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР