Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проучване: интерес към Olympus 12mm 2.0?
Автор: alffastar   
Дата:   17-10-12 16:09

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Проучване: интерес към Olympus 12mm 2.0?
Автор: alffastar   
Дата:   17-10-12 16:16

Здравейте,

Предварително моля да ме извините за странната тема!

Бих искал да разбера дали някой би имал интерес към Olympus 12mm 2.0 твърд за микро 43, който ще ми бъде донесен от Щатите към 20ти ноември. Обективът е refurbished, като е бил мостра в магазин, което значи, че е като нов.

Бих му искал 990 лева.

Ако някой би проявил интерес при евентуална продажба, моля да ми пише лично съобщение. Ако го продавам, ще пиша на свързалите се с мен, в реда, в който са ми писали!

Причината е, че в момента си правя система, но поради неочакван развой на събитията може да ми се наложи да замина за чужбина и ще ми трябват първоначално пари. В момента съм купил само 3 твърди от цялата система, един от който е този. Искам да знам предварително за да мога да реагирам, когато разбера дали ще трябва да продавам, това, което съм купил досега!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР