Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Олимпус е-420 комплект, макро и китов обективи или купувам тяло Олимпус
Автор: djaya   
Дата:   15-10-12 10:56

Привет на всички!
Скръбната вест за мен е че си наквасих фотоапарата в морето и той е безнадеждно умрял :( Олимпус е-420. Продавам два обектива - Olympus ZD 50mm f/2 ED Macro, Olympus ZD 14-42mm f/3.5-5.6 ED и всички аксесоари. Фотоапарата е с повредена електроника. Ще си взимам нов :( Обективите са със сенниците си и всички капачки.
Страшно си обичам този фотоапарат и ще ми е много жал да продам обективите, особено макрото. Прави уникални снимки. Аз винаги съм завряна в детайлите между буболечките и цветенцата и този обектив ми откриваше цял нов свят.
Ако някой има интерес към целия комплект предлагам - тялото за части, две оригинални батерии, зарядно, макро адаптер с леща Олимпус, две XD карти - 2 ГБ и 256 МБ с държач за карти, кабел за връзка, кабел за телевизор, раничка Олимпус, калъв за обектив, опътване и дискове.

Склонна съм също да си купя тяло Олимпус, ако някой предлага и да не продавам комплекта. Общо взето, която от двете възможности ми се отвори по скоро :)

Линк макро обектив:

http://magazin.photosynthesis.bg/offer/210303030001.html

http://shop.olympus.ie/e_commerce/lenses/olympus/zuiko-digital-ed-50mm-macro-1-2-0-p-49.htm

Ето характеристиките:

Размер на филтъра 52 mm
Диапазон на диафрагмения отвор f/2.0 - f/22
Минимално предметно разстояние 0.24 m
Увеличение 1:1.92
Зрителен ъгъл 24 градуса
Конструкция на обектива (групи/елементи) 11 гр./10 ел.
Фокусно разстояние, приравнено към 35mm стандарт 100 мм
Дължина 61.5 mm
Максимален диаметър 71 mm
Тегло 300 g

Линк китов обектив:

http://magazin.photosynthesis.bg/offer/211404073001.html

Размер на филтъра 58 mm
Диапазон на диафрагмения отвор f/3.5-22
Минимално предметно разстояние 25 cm
Увеличение 1:5
Зрителен ъгъл 79-29 градуса
Конструкция на обектива (групи/елементи) 8 гр./10 ел.
Фокусно разстояние, приравнено към 35mm стандарт
Дължина 61 mm
Максимален диаметър 65 mm
Тегло 190 g


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Олимпус е-420 комплект, макро и китов обективи или купувам тяло Олимпус
Автор: Zenith   
Дата:   19-10-12 00:03

ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Олимпус е-420 комплект, макро и китов обективи или купувам тяло Олимпус
Автор: djaya   
Дата:   21-10-12 10:01

Сега видях, отговорих на всички на лични :)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Олимпус е-420 комплект, макро и китов обективи или купувам тяло Олимпус
Автор: amgdizain   
Дата:   08-11-12 00:20

Здравейте,
Какво остана? Интересувам се от батериите, зарядното, кабела за данни и връзка за врата ако имаш и раничката. Изпрати ми на ЛС какво е останало и цена.
Поздрави:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР