Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Разпродажба на фотографска техника
Автор: barmalei   
Дата:   07-06-12 12:49

Колеги, разпродавам си техниката. Планирам дългосрочно заминаване зад океана и не искам техниката да залежава, а със себе си не планирам да я взимам.

Продават се следните неща:

1. Nikon D7000 - на 6.700 кадъра.

Няма никакви следи от употреба - удряно, изтъркано, износено. Купуван е през април 2011 г. с 24 месеца гаранция. Остатъчната трябва да е почти 10 месеца. Има си всичко от комплекта - опаковка, кабели, зарядно, упътване, капачка. Върви с чанта на Nikon.

Цена: 1.550 лева

2. SB-900

Купувана е януари или февруари 2011 г. Също с 24 месеца гаранция. Остатъчна такава - около 8-9 месеца. Трудно мога да кажа на колко точно кадъра е - вероятно на под 1.000. Използвал съм я съвсем малко - на няколко семейни тържества и сватба на приятел. Без следи от употреба. Давам я с 4 акумулаторни батерии на Sanyo (черните ХХХ), оригинална кутия и калъфче, упътване и всички прилежащи към комплекта неща.

Цена: 620 лева

3. Обектив Sigma 18-50mm F/2.8 EX DC macro HSM за Nikon

Купуван е през декември 2010 г. или януари 2011 с 36 месеца гаранция. Гаранционен поне до 12.2013 г. Брой кадри - под тези на фотоапарата, тъй като съм снимал и с други обективи за времето на ползване. Без забележки от какъвто и да било тип. Върви с оригинална опаковка, калъфче и сенник. Към него имам UV, sky light (на Kenko) и CPL филтър (най-високия клас на Hoya). Продават се отделно.

Цена: 620 лева

4. Обектив Tamron AF 70-300mm F/4-5.6 LD Di Macro с мотор за Nikon

Купих го от колега. Гаранцият е на негово име. По спомен е взиман август или септември 2010 г. Също е с 36 месеца гаранция до 2013 г. Има сенник и оригинална опаковка. Имам и два филтъра - UV и CPL. Вторият беше на Sigma, а първия е някакво китайче. Продават се отделно.

Цена: 230 лева.



Снимки ще кача най-късно утре. Стоката се намира в Пловдив. Мога да изпратя с куриер при необходимост.

Телефон за връзка: 089 3654757, Станислав


Отговори на това съобщение
 Re: Разпродажба на фотографска техника
Автор: barmalei   
Дата:   07-06-12 16:32

Към фотоапарата давам 3 SD карти х 8 GB и дистанционно управление. Забравих да го спомена в обявата

Отговори на това съобщение
 Re: Разпродажба на фотографска техника
Автор: ivaivalito   
Дата:   07-06-12 19:36

[shtrak]



Публикацията е редактирана (07-06-12 21:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Разпродажба на фотографска техника
Автор: rebbelx   
Дата:   07-06-12 19:56

Охх как ме блазни тази Сигмичка [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Разпродажба на фотографска техника
Автор: barmalei   
Дата:   08-06-12 09:30

Уважаеми колеги,

Много се извинявам на всички, които проявиха по един или друг начин интерес към техниката. Свалям я от продажба. Възникнаха обстоятелства, които ме накараха да промени мнението си към този момент. До продажба най-вероятно пак ще се стигне, просто ще е на малко по-късен етап.

Поздрави на всички.

С уважение,
Станислав

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР