Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Разменям D3000 кит за по-висок клас Никон
Автор: duronman   
Дата:   26-04-12 22:33

Здравейте, купих апарата преди седмица на 2000 кадъра и вече е на 3500 :) Работата е там, че взех много механични обективи и ми се иска някое тяло, което да може да мери с тях. Можете да видите снимки с него и Vivitar 100mm Macro в профила ми. Това ми е първият DSRL, но усетих, че искам нещо повече. Давам тялото с капачка, 18-55 VR, зарядно и батерия. Търся тяло на не много кадри - по възможност D200, D300 или D7000, но приемам предложения и за други модели.Също е възможен бартер за пенткс K-X / K-R, но с комплект механични обективи (поне 50мм 1.8 и някакъв макро) и тогава бих дал моето тяло с китака + 50 мм 1.8 и Vivitar 100mm 1:1 macro 2.8. Очаквам всякакви предложения на ЛС или на 0887 48 84 84

Отговори на това съобщение
 Re: Разменям D3000 кит за по-висок клас Никон
Автор: Suggs   
Дата:   26-04-12 22:38

Никой няма да ти даде D300 или D7000 за Д3000 [smilie5] .
По-добре измисли някакви цени, продай ги, и с парите си купи каквото търсиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Разменям D3000 кит за по-висок клас Никон
Автор: duronman   
Дата:   26-04-12 23:39

Забравих да кажа, че естествено предлагам доплащане по споразумение :)

Отговори на това съобщение
 Re: Разменям D3000 кит за по-висок клас Никон
Автор: duronman   
Дата:   26-04-12 23:41

Просто има много хора, които си купуват по-висок клас машина и после разбират, че не им трябва търся точно такъв човек, на който да додам разумна сума пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Разменям D3000 кит за по-висок клас Никон
Автор: Suggs   
Дата:   27-04-12 00:01

"Автор: duronman
Дата: 26-04-12 23:41
Просто има много хора, които си купуват по-висок клас машина и после разбират, че не им трябва"

Да, и аз бях така, преди имах D7000. Но не бих го сменил за нищо по-малко от D5100, да не говорим за D3000, който определено е най-слабото никонско тяло на пазара.
Но щом държиш да пробваш - успех [smilie24] .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР