Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Няколко обектива за продан
Автор: wero   
Дата:   02-04-12 15:47

В продажба са няколко обектива, които през последните месеци ползвам по - рядко.

1.SAMSUNG 16-45mm F4 ED D-Xenon. Прекрасен обектив, пълен аналог на Pentax 16-45 F4. В отлично състояние. С оригинални капачки и сенник.
2. Pentax DA 50-200 F 4-5.6 AL - ползван е много малко, просто имам други обективи в тези милиметри. Има много добро цветопредаване и рисунък.

И два ръчнофокусни, които в последно време рядко съм закачал:

3. Pentax K 135mm F 3.5 - невероятно остър обектив, рядко се предлага по базарите - конкретната бройка е като нова, без следи от употреба, драскотини само по предната капачка.

4. Pentax M 28mm F 3.5 - също много добър обектив/ според разбиращи, по-добър от М 28 F 2.8/. Също като нов, без следи от употреба по корпуса и лещите.

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко обектива за продан
Автор: wero   
Дата:   02-04-12 15:54

Вече публикувах. Май 3 и 4 трябваше в другия раздел да обявя.

Ще се огледам тези дни и ще пусна още доста ръчнофокусни, вече в аналоговия раздел.

Цени:

1. SAMSUNG 16-45mm F4 ED D-Xenon -380 лв.
2.Pentax DA 50-200 F 4-5.6 AL -ПРОДАДЕН

3.Pentax K 135mm F 3.5 - свален от продажба.
4.Pentax M 28mm F 3.5 - 110 лв.

Стъклата се намират в провинцията. Пращам с Еконт за сметка на купувача, с всякакви права по Ваш избор [smilie25] .



Публикацията е редактирана (06-04-12 20:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Няколко обектива за продан
Автор: wero   
Дата:   06-04-12 20:14

Днес времето беше хубаво/ поне преди обед / и тествах доста от обективите си. В резултат на това Pentax K 135/3.5 се спира от продажба. Не ми дава сърце да го продам. Другите, понеже имам текущи преговори остават в продажба.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР