Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 FujiFilm FinePix s1000fd
Автор: teri_tt   
Дата:   18-02-12 18:03

Продавам FujiFilm FinePix s1000fd на около 6000 кадъра. Състоянието е много добро. В комплект е с калъвче CaseLogic, две връзки FujiFilm, инструкции, 4 батерии, кабел за компютър и карта памет 8 гб.

Единствената забележка е, че капачето на батериите здаде багажа, но аз съм го оправила с едно допълнително винтче. Който иска може направо да си смени капачето.

Цената е 120 лв. :)

Отговори на това съобщение
 Re: FujiFilm FinePix s1000fd
Автор: bibo35   
Дата:   18-02-12 23:15

[smile] [smile] [smile] Добро фотоапаратче.Имах същото миналата година за около 2-3 месеца.Направих доста добри снимки с него.Пуснах го на обява за 220 лв и го продадох на някакъв журналист от Разград,мисля за 200.Не знам защо го продаваш толкова евтино,но реалната му цена е 180-200 лв.[smile] [smile] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: FujiFilm FinePix s1000fd
Автор: teri_tt   
Дата:   18-02-12 23:26

Ами заради малката забележка с капачето на батериите :)

Отговори на това съобщение
 Re: FujiFilm FinePix s1000fd
Автор: bibo35   
Дата:   19-02-12 00:06

Ако тогава знаех,че има едни определени функции,още щях да си го ползвам.Но тогава още бях тотален любител и не знаех как да си настроя апарата.Сега бих си купил твоя,като втори по-малък апарат,защото го познавам,а е и евтин,но декември си взех на някаква промоция една "сапунерка" на Самсунг за джобен,а от миналото лято си имам D7000 и малко множко ще ми станат.Но ми се върти в главата да продавам "сапунерката" и ако Фуджи-то е още тук,ще се обадя!

Отговори на това съобщение
 Re: FujiFilm FinePix s1000fd
Автор: teri_tt   
Дата:   19-02-12 00:50

Ами аз сега съм с Canon EOS 300D и Fuji-то за момента е просто излишен, затова и го продавам :)

Отговори на това съобщение
 Re: FujiFilm FinePix s1000fd
Автор: milen_milenkov   
Дата:   24-02-12 17:33

pokaji snimki i dai telefon za vraska

Отговори на това съобщение
 Re: FujiFilm FinePix s1000fd
Автор: teri_tt   
Дата:   02-03-12 13:15

Фотоапаратът е продаден!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР